USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.97

У Теремнівські ставки запустили товстолобів. ФОТО

9 Березня 2016 17:00
З метою підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану ставка на річці Сапалаївці поблизу вулиці Теремнівської в Луцьку (біологічна меліорація шляхом зариблення рослиноїдними видами риб) в понеділок, 7 березня, відбулось зариблення цього ставка.

Про це повідомили у відділі екології Луцької міської ради.

За рахунок коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища в підприємця Яценюка С.Й. закуплили та випустили у водойму 500 кілограмів малька товстолоба білого та строкатого.

Крім того, протягом тижня планується провести ще одне зариблення Теремнівського ставка амуром білим у кількості 100 кілограмів.

Захід відбувся за сприяння відділу екології Луцької міської ради.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
DEXTER Показати IP 9 Березня 2016 17:12
Колы можна буде ловити?
, бе Показати IP 9 Березня 2016 17:28
завтра всі полюхи зберуться з вудками.кастрюлями і ложками- дармова рибка і юшка
тиць-здиць Показати IP 9 Березня 2016 17:33
місцеві вудкарі до липня виловлять. зуб даю.
Лучанин Показати IP 9 Березня 2016 17:56
А як щодо щуки та судака?
рибалка Показати IP 9 Березня 2016 18:02
уже можна від сьогодні ловити
не лучанин до луча Показати IP 9 Березня 2016 18:04
а осетра не хочеш?
небайдужа Показати IP 9 Березня 2016 19:27
наші недалекі українці на халяву й мальків половлять на жаль а все від нестачі культури та залитих бельок
Іван Показати IP 9 Березня 2016 19:57
А де можна купити рибу для зариблення ставка?
123 до Іван Показати IP 9 Березня 2016 20:37
в ковелі
Славік Показати IP 9 Березня 2016 22:23
Ще з того літа током били і кожну ніч теремнівські алкаши сєті ставили!!!!!!!!!!!!!!!!!!!То де там риба буде? І толку те зариблення?
Славік Показати IP 9 Березня 2016 22:24
А толку?
Задовбали Показати IP 9 Березня 2016 22:53
Люди , якщо і зловите ту рибу , відпускайте, будь, ласка.
дякуем Показати IP 9 Березня 2016 23:31
дякуем всім притчетним до хорошоі справи здоровя вам і наснаги до інших звершень