USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У центральний парк Луцька вивезли землю з людськими рештками

26 Квітня 2017 22:51
Правоохоронці оформили протокол на чоловіка, який висипав землю в парку, повідомили у патрульній поліції Луцька.

«Невідома особа висипала землю в парку імені Лесі Українки», - таке звернення отримав екіпаж патрульних 26 квітня.

На місці події, неподалік Центрального ринку, у парку, справді було висипано багато землі з вантажівок, в якій, зі слів заявника та очевидців, були і рештки людських кісток.

Землю вивезли від однієї з культових споруд, де ведеться будівництво, однак дозволу викидати її саме на території парку не було. Тож туди викликали працівника муніципальної поліції, який оформив відповідний протокол за порушення правил благоустрою.

Також працювала слідчо-оперативна група. Патрульні забезпечили охорону місця події, відібрали відповідні пояснення, опитали очевидців.
Тим часом Дернівський сільський голова Олександр Гуч повідомив, що у Центральний парк культури та відпочинку імені Лесі Українки в Луцьку завезли щонайменше чотири вантажівки землі та будівельних відходів.

З його слів, в парку сьогодні, 26 квітня, приблизно о 22:00 працювала важка техніка.

«В заповідну зону «Пташиний гай» вивезено не менше чотирьох камазів землі і будівельними відходами», - повідомив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Вак Показати IP 26 Квітня 2017 23:14
А де рештки?
Міша Показати IP 26 Квітня 2017 23:52
Такий самий КАМАЗ з собора з центра. Пам"ятаю він вже так грішив коли семінарію на місці поховань забабахав.
Йцукен до Міша Показати IP 27 Квітня 2017 09:49
Правильніше буде "Цей самий"
віра Показати IP 27 Квітня 2017 07:12
Вночі, як злочинці......де муніципальна поліція, де оприлюднені прізвища, назви фірм, підприємці!!!! Люди, ми ж потонемо в своєму ж лайні!!!!!! Чого на першому місці. грош?!!!
ярош до віра Показати IP 1 Травня 2017 21:27
До чого тут гроші?До чого тут л*йно?Пишете шо небудь,навіть не знаючи ситуації.
Надія Показати IP 27 Квітня 2017 08:03
Це з Собору вивозили
Торі Показати IP 27 Квітня 2017 09:05
Це ж скільки треба мати розуму, щоб землю в центрі міста висипати??...
ВВ Показати IP 27 Квітня 2017 09:17
А де історики, які забороняють будівництво в історичних місцях? Вдавилися напевно мертвими президентами?
Кхе Показати IP 28 Квітня 2017 17:21
Тьфу блі національна наша натура "ср*ти де живемо"..... слів немає, всім на все плювати, якщо підтвердиться що дійсно земля із собора то я пропоную тихніх попів розігнати в....м віником.
Саня до Кхе Показати IP 3 Травня 2017 16:10
Заступник міського голови Костянтин Петрочук в інтервю телеканалу Україна зазначив,що священники нічого не порушували,що це не сміття і що ця робота була запланована.Цікаво!Хто понесе відповідальність за наклеп?Чи вистачить духу Левчукові,Хомутінкіну,Гучу вибачитись перед священниками?
Анонім Показати IP 30 Квітня 2017 21:26
це земля з скверу напроти 4 гімназії з каплички там така четовщина твориться бітон заливають прям в кості людей зверку лежать щелепи,черепа в той час коли наші віруючі ліцемери співають