USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У центрі Луцька облили фарбою магазин. Фото

26 Січня 2018 11:29
Магазин «Світ шкіри та хутра» на проспекті Волі у Луцьку невідомі облили фарбою.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Як розповів патрульний поліції Костюкевич, зранку працівники магазину побачили, що приміщення облили червоною фарбою. Тож вони викликали на місце події поліцію.

Зі слів патрульного, зараз там працюватиме слідчо-оперативна група. Наразі невідомо, хто і для чого це зробив.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
fsdfdsfds Показати IP 26 Січня 2018 11:31
Феміністки або грінпіс))))
123 до fsdfdsfds Показати IP 26 Січня 2018 12:28
зелені.
От Показати IP 26 Січня 2018 11:42
у?оди!знайти при?урків і заставити відмивати! А відеокамери, що не записали нічого?
Отто до От Показати IP 26 Січня 2018 12:21
Точно камери!Щоб без тебе робили.
От до Отто Показати IP 26 Січня 2018 14:48
справді точно ! незрозуміло навіщо тоді вам ті камери, для краси чи що? В нашу контору постійно прибігає поліція щоб взяти записи з наших камер відеоспостереження якщо щось трапляється на прилеглій до нас території, і наші все фіксують, а у вас що підійшли впритул, до ваших дверей, а не до сусідських, вилили відро фарби і нічого ?!
К.лучанин Показати IP 26 Січня 2018 12:39
А хто власник магазину? Тут і буде розгадка, очевидно, рахунки зводять конкуренти. Подібний магазин є на Л.Українки, там товар турецький.
Я Показати IP 26 Січня 2018 13:41
А може це помста за діда , якого збив пяний власник магазину?
Уася до Я Показати IP 26 Січня 2018 15:11
Якщо так - то розумію мотивацію, бо давній принцип "око за око" зберігається (хоч і змінився від первісного вигляду). Як кажуть - "коли мовчить закон і суд, починає говорити вулиця". Але чомусь є підозра, що тут без "веганства головного мозку" не обійшлось.
123 Показати IP 26 Січня 2018 14:49
Не магазину, а приміщення
Вася Показати IP 26 Січня 2018 15:27
Бляхи винуваті!!!)
Стиль Показати IP 27 Січня 2018 12:08
А може це і добре! Бо пропаганда хутра в центрі європ.міста вважаю жлобством! А люди, які носять шуби з гордо піднятим носом- насправді виглядають вульгарно! Хутро носили неандертальці, аби зігрітися, бо не було альтернативи.