USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У центрі Луцька таки буде підземний перехід і ТЦ. ФОТО

23 Грудня 2014 14:18
Підземний перехід із торговим центром у центрі Луцька таки збудують.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту містобудівної документації «Детальний план території кварталу в межах вулиць Паркової, Богдана Хмельницького, Словацького, Винниченка, Градного Узвозу, проспекту Волі, Театрального майдану у м. Луцьку» опубліковане на офіційному сайті міської ради.

Згідно з повідомленням виконувача обов’язків начальника управління містобудування та архітектури Ярослава Матвіїва, у зв’язку із зверненням ТзОВ «Торговий центр «Магніт» щодо будівництва підземних пішохідних переходів, торгівельного комплексу, підземної парковки автотранспорту та реконструкції Театрального майдану, необхідністю виконання рішення міської ради від 31.03.2014 №57/30 «Про затвердження плану зонування території», необхідністю реконструкції громадської вбиральні на вулиці Словацького, звернення Митрополита Луцького і Волинського Михаїла про реконструкцію існуючих приміщень на вулиці Градний Узвіз виникла нагальна потреба в узгодженні намірів забудовників з існуючим законодавством та забезпеченні нормативного і безперебійного функціонування підприємств, установ та організацій в центральній частині міста.

ОСНОВНІ ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНІ ПОКАЗНИКИ:

- загальна площа забудови підземного переходу з торгівельним комплексом - 4701,6 м.кв.;

- площа ділянки розроблення детального плану території кварталу – 127 670, м.кв.;

- площа ділянки підземного пішохідного переходу – 6064, м.кв.;

- площа забудови підземного пішохідного переходу – 5006 м.кв.

ВІДОМОСТІ ПРО ЗАМОВНИКА ТА РОЗРОБНИКА ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ:

Замовник: управління капітального будівництва Луцької міської ради

Розробник: Волинська філія «Діпромісто»

ІНФОРМАЦІЯ ПРО МІСЦЕ І СТРОКИ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ПРОЕКТОМ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ:

- участь громадськості відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та законодавчих документів, скарги та пропозиції стосовно проекту містобудівної документації «Детальний план території кварталу в межах вулиць Паркової, Богдана Хмельницького, Словацького, Винниченка, Градного Узвозу, проспекту Волі, Театрального майдану у м. Луцьку» подавати до 2 лютого 2015 року за адресою: м.Луцьк, вул.Лесі Українки,35,каб.20, телефон 777867, 777863

Відповідальний за організацію розгляду заяв та пропозицій -- заступник начальника управління містобудування та архітектури, головний художник міста Ярослав Матвіїв

Проект містобудівної документації «Детальний план території кварталу в межах вулиць Паркової, Богдана Хмельницького, Словацького, Винниченка, Градного Узвозу, проспекту Волі, Театрального майдану у м. Луцьку» розміщений в холі приміщення Центру надання адміністративних послуг (вул.Лесі Українки,35) та на сайті Луцької міської ради www.lutskrada.gov.ua, розділ «Оголошення».

Фото проекту Юрія Моклиці із соцмережі Фейсбук:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
лол Показати IP 23 Грудня 2014 14:31
А это часом не российская компания?
лалка до лол Показати IP 23 Грудня 2014 15:31
Ла-ла-ла-ла)))
віктор Показати IP 23 Грудня 2014 14:34
Це добра справа для лучан!
Андрій Показати IP 23 Грудня 2014 14:40
КОЛИ???????
опа Показати IP 23 Грудня 2014 14:45
Знову матвієв лапу нагріє.
Віктор Показати IP 23 Грудня 2014 15:07
Так-так-так! Іще один торговий центр це саме те, чого вкрай бракує у Луцьку!!!!
Анонім до Віктор Показати IP 23 Грудня 2014 16:39
Ха ха
Петро Показати IP 23 Грудня 2014 15:12
Так Романюк бив кулаком по столі і казав Матвіїва звільнити... (але за спиною тримав пальці зхрещеними). як то кажуть в нашому селі Кащей Безсмертний...
Олеся. Показати IP 23 Грудня 2014 15:51
Сором. Якраз на часі будувати підземні переходи. Краще б на лікування чи соціальні підтримки людям направили кошти.
123 до Олеся. Показати IP 24 Грудня 2014 10:48
Звісно краще. Але ви неправильно порівнюєте альтернативи. Ці кошти ніколи б не були направлені людям, добровільно принаймні. Замовникам будівництва взагалі класти на людей - аби побільше на них нажитися. Отож, люди від даного будівництва нічого не втрачають.
Лучанка Показати IP 23 Грудня 2014 15:52
ам тільки не вистачає ще одного торгового центру і підземного переходу.Скоро хліба не будемо мати за що купити 1000 пенсія, а три тисячі буде квартплата ліки вже по 500 грн флакончик.Хто буде ходити у ці торгові центри хібань самі олігархи і бандити
алік Показати IP 23 Грудня 2014 16:13
кому це потрібно ? ці підземки? подумайте скільки це коштів а скільки дітей хворих скільки проблем у міста яких влада каже немає грошей а на такі речі які не є першою необхідністью -будує
Лучанин Показати IP 23 Грудня 2014 16:21
О! Кожен рік одне й те саме. Кожен рік починається підземними переходами, починають виробляти документацію... А де попередні надцять штук поділися? Люди, в вас дійсно пам'ять зовсім відібрало? Ну ладно, майдан, пішли бо далеко, тяжко згадати хто там в Києві ким сидить, но тут то в Луцьку, майже в своїй хаті? Читаю коментарі... Я в шоці!
111 Показати IP 23 Грудня 2014 16:29
ви обмороки читайте якщо знаете украинский це приватни грощи приватних структур причому тут держава чи пенсии .вони його не збудують це дорого розриють и все ни центра ни цума одна буде баюра де втоплять мэра колю. вперед
Володимир Показати IP 23 Грудня 2014 16:42
Міськрада вже забула про обов’язки олігарха Єремеєва збудувати підземний перехід до Там-Таму! Така ж доля чекає підземного переходу на Театральному майдані
месник Показати IP 23 Грудня 2014 17:20
Коли Палиця пропонував купити ЦУМ, всі відмовились, знаэте чим це скінчилось))) тепер та сама історія з переходом)) пропоную також спалити Центральну вулицю, або вибачаюсь зробити ссув грунту!!! Цілком згідний з тим що э більш нагальніші проблеми ніж перехід!!.
Корінний лучанин до месник Показати IP 23 Грудня 2014 19:03
Є ОДИН ДІЄВИЙ ВИХІД, ТРЕБА ГРОМАДОЮ БЛОКУВАТИ ЦЕЙ ДУРНИЙ ПРОЕКТ. ВИБОРИ ДО МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВЛАДИ БУДУТЬ НЕЗАБАРОМ І це треба врахувати. Для чого ліпити той перехід саме у центрі міста, якщо є наміри біля ТАМ-ТАМу бо там це доцільніше. Луцьку вже 1000 років і ця дурня (перехід) не потрібна саме тут у центрі. До слова, у старовинному ЛЬВОВІ , при всіх його заторах руху транспорту у центрі, ХТОСЬ БАЧИВ ПІДЗЕМНІ ПЕРЕХОДИ? Всі вони виконані на околицях ЛЬВОВА. А ЛУЦЬКУ влада без розуму! ОЧЕВИДНО, КОРУПЦІЯ із ЛУЦЬКА нікуди не поділася, вона тут живе!
Хлоп Показати IP 23 Грудня 2014 17:30
Це звичайнісеньке відмивання коштів на стадіі проекту. По-перше, він там і не потрібний, як і торговий центр. По-друге, жодний при умі сьогодні кошти на таке будівництво викидати не буде, бо воно апріорі в даний час безприбуткове. Але розрити можуть))
111 Показати IP 23 Грудня 2014 17:39
по поводу видмивання коштив це сказав розум було б що мити
Волиняка Показати IP 23 Грудня 2014 18:50
НАВІЩО ДЛЯ ТАКОГО СЕЛА ЯК ЛУЦЬК ПІДЗЕМНІ ПЕРЕХОДИ...
Горохівчанин! до Волиняка Показати IP 23 Грудня 2014 23:34
Навіщо така полішучка оставляє свої коментарі?
Хунта Показати IP 23 Грудня 2014 18:54
Ви хочете з Луцка Київ зробити?. Ха-ха! Не треба в Луцьку підземних переходів. зробіть краще в Любашові!!!
111 Показати IP 23 Грудня 2014 18:56
В РІВНОМУ БЛИЗЬКО СЕМИ ПІДЗЕМНИХ ПЕРЕХОДІВ...
Волинь моя Показати IP 23 Грудня 2014 18:58
Підземного переходу в Луцку не треба, волиняки всерівно будуть перебігати дорогу у невстановлених місцях
злий Показати IP 23 Грудня 2014 19:32
А нах він взагалі потрібен у центрі ? Коло там-таму людей завжди на порядок більше, там і будуйте.
ВОЛИНЯКА Показати IP 23 Грудня 2014 20:31
ХАЙ ХОЧ ЩОСЬ РОБЛЯТЬ,А НЕ БЕЗДІЮТЬ!!! ЗІ СВОЇМ ОДВІЧНИМ НЕВДОВОЛЕННЯМ,НА ПЛОЩУ !!!
справедливий Показати IP 23 Грудня 2014 20:55
Вірно пишуть Землю кріпакам заводи робітникам а лінтяюгам та бовдурам гроші
666 Показати IP 23 Грудня 2014 21:03
Навіщо вкладати приватні кошти в це депресивне місто ,краще перевести таку суму грошей у долари та покласти 1х у 1ноземний банк.
1984 Показати IP 24 Грудня 2014 00:10
навкруги розтрата держкоштів: gps на маршруткі(працює- на працює),екрани з розкладом транспорту? бровки,тротуари- де їх не було десятиліттями, дороги??? які весною будуть ремонтувати????? бездонна ЯМА!!!!!ДАЙТЕ 10 МЛН- ОСВОЇМ, 100МЛН- ОСВОЇМ, ДАЙТЕ 1000000 МЛРД - ОООООООСВООООЇММММММММММММММММ!!!!!!!!!!!!!!
Виктор Федорович про Показати IP 24 Грудня 2014 21:18
Це хитрий план новои влади на театральному майдани вириють котлован а тоди закличуть туди всих незгодних
нострадамус Показати IP 25 Грудня 2014 22:13
так так - в підземний перехід та торговий центр з свічками підемо бо ж невідомо коли світло припинять відключати
микола Показати IP 14 Квітня 2017 16:54
Ну і де ваші переходи підземні???