USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

На луцький громадський транспорт чекають кардинальні зміни

21 Травня 2014 22:00
«Рогаті» можуть витіснити автобуси з центру міста. Для цього в Луцьку має стати більше тролейбусів. Окрім того, в міськраді планують повністю змінити маршрути руху громадського транспорту.

Про ці наміри поінформував Луцький міський голова Микола Романюк під час прямого ефіру на телеканалі «Нова Волинь» 20-го травня.

«Я взагалі за те, щоб прибрати автобуси з центру міста. Зараз ведуться перемовини з Кабінетом Міністрів України, ми хочемо, аби в луцьке депо надійшло ще 30 нових тролейбусів, але це зробити не просто», - пояснює мер.

Очільник міста зауважив, що багато тролейбусів, які зараз курсують містом, - «на ладан дихають», але це все одно вигідно для містян: дешевий проїзд і екологічно чистий транспорт.

Такі наміри, можливо, і є «таємним» планом Романюка, зявдяки якому він планує виплатити усі борги із зарплат працівникам Луцького підприємства електротранспорту до кінця цього 2014-го року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
my_gift Показати IP 21 Травня 2014 22:19
Аби це знову не виявилось тільки коливанням повітря.
Петро Показати IP 21 Травня 2014 23:01
Щось різко "таємні " плани у Романюка в голові змінюються ....
Lutsk Показати IP 22 Травня 2014 00:12
*******, ДЕ ******* 15-ка, а?????
понятный Показати IP 22 Травня 2014 07:24
При покупки "тролейбусов" так назовём этот металлолом из Польшы был задействован Романюк где бабло нажывное на траллейбусах? Если украли вернуть !!!
Знайка до понятный Показати IP 22 Травня 2014 09:15
Ці тролейбуси купувалися за смішні по ціні металолому, про яке бабло чи відкати може бути мова!
Депо Показати IP 22 Травня 2014 08:59
Всі біди депо знаходяться в тому, що йому в свій час деякими керівниками навязали сплачувати лізинг за автобуси. Закінчиться оплата за лізинг, закінчаться проблеми в депо, адже чисто по тролейбусах можливо працювати з прибутками, плюс кошти за орендні автобуси.
іван Показати IP 22 Травня 2014 10:35
тим тролейбусом аби за годину на роботу добратись
Не скажи до іван Показати IP 22 Травня 2014 10:59
Я в свій час працював на електроапаратному. За годину обіду встигав тролейбусом на Шевченка додому пообідати і на роботу з обіду не запізнитись. Тоді вони "літали" містом дуже швидко. Можливо й тому, що іншого транспорту було поменше.
Марина Показати IP 22 Травня 2014 23:13
Вже уявила картину: пропав струм...