USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У центрі Луцька викликали «швидку» для непритомного чоловіка

10 Травня 2017 18:43
Бригаду швидкої допомоги довелося викликати для чоловіка, якому стало зле на центральній пішохідній вулиці міста.

Так, 10 травня о 18.05 на вулиці Лесі Українки знепритомнів чоловік. Він лежав на землі з заплющеними очима, тож перехожі вирішили допомогти йому підвестися та зателефонували у "швидку".

Зі слів продавців, які працюють на цій вулиці, чоловіка звати Сергій, він має проблеми зі здоров’ям та просить милостиню, співаючи.

Приблизно о 18.15 бригада екстреної медичної допомоги прибула на місце події. Разом із працівниками патрульної поліції чоловіка перевели в автівку швидкої. Зі слів лікарів, його доставлять у наркологічний диспансер.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Лучанка Показати IP 10 Травня 2017 20:13
Медики молодці. Гарно працюють.
упс до Лучанка Показати IP 10 Травня 2017 21:04
Возити бухих їх робота??? За рахунок бюджету? кращеб ввели штраф таким пішоходам, як водіям(10000гр) -на другий день той алкаш закодувався...
Лучанин до упс Показати IP 10 Травня 2017 21:36
Він також платить податок і також має право на допомогу.Сильно правильний такий?????З кожним може статись не передбачена обставина. Сам закодувався ,той бісишся
103 Показати IP 10 Травня 2017 21:53
Шановні журналісти ВН.Приходьте до нас(екстрену допомогу)на чергування, і Ви побачите скільки цікавих веселих і подібних новин, зустрічаємо ми щодня. Краще написали б про заблоковані міжнародні дороги на Волині.
Олег Показати IP 10 Травня 2017 23:52
Як у кiно поганий полiцейський сто`iть в сторонi поглядае бридиться , а ось iньший добрий . медики молодцi.
Ольга до Олег Показати IP 11 Травня 2017 09:20
просто "добрий" поліцейський одягнув одну рукавичку, яку дали лікарі, а в "поганого" не було нічого, а потерпілий мабуть оп.....ся...
Лучанин Показати IP 11 Травня 2017 10:45
Цей лисуватий медик - це Рєзнік Олег Ігорович, надзвичайно чутлива людина, побільше б таких професіоналів своєї справи, може б і Україна зажила б!!!
АК 47 до Лучанин Показати IP 11 Травня 2017 13:42
Знаю Олега давно-дійсно проффесіонал і на свому місці! Браво,Олеже!
Poман до Лучанин Показати IP 11 Травня 2017 22:47
Це мій тато, дуже приємно чути такі слова, дякую) Я пишаюсь ним!
Віола Показати IP 11 Травня 2017 21:01
Жалко чоловіка , бідний