У центрі Луцька згадували у молитвах Героїв Небесної Сотні. Фоторепортаж
Сьогодні по всій Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. Саме в цей день п’ять років тому під час Революції гідності у столиці нашої країни силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників, які вийшли на Майдан, аби відстояти свою свободу. За день близько 100 людей віддали своє житті у боротьбі за свободу, згодом їх назвали «Небесною Сотнею». Не оминули цю трагічну дату вже в історії незалежної України і лучани, які прийшли помолитися за душі Героїв на Театральний майдан обласного центру Волині.
Панахида та покладання квітів до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні — Загинули за єдність України» відбулися 20 лютого.
Так, аби віддати шану Героям Небесної сотні прийшли представники міської та обласної влади, громадські діячі, священнослужителі, родичі загиблих та просто небайдужі лучани.
Розпочався захід з панахиди, тож чимало лучан, схиливши голови, зі сльозами на очах згадували ті трагічні сторінки історії нашої країни, які, здавалося, були ще вчора.
Також під час заходу було зауважено, що сьогодні о 12.00 по всій Україні Героїв Небесної Сотні вшановували хвилиною мовчання, також це зробили і сотні присутніх лучан, чимало з яких були з квітами.
Невдовзі до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні — Загинули за єдність України» поклали квіти, а завершилося дійство спільним виконанням Гімну України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Панахида та покладання квітів до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні — Загинули за єдність України» відбулися 20 лютого.
Так, аби віддати шану Героям Небесної сотні прийшли представники міської та обласної влади, громадські діячі, священнослужителі, родичі загиблих та просто небайдужі лучани.
Розпочався захід з панахиди, тож чимало лучан, схиливши голови, зі сльозами на очах згадували ті трагічні сторінки історії нашої країни, які, здавалося, були ще вчора.
Також під час заходу було зауважено, що сьогодні о 12.00 по всій Україні Героїв Небесної Сотні вшановували хвилиною мовчання, також це зробили і сотні присутніх лучан, чимало з яких були з квітами.
Невдовзі до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні — Загинули за єдність України» поклали квіти, а завершилося дійство спільним виконанням Гімну України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Збільшення виплат і справедлива ротація: луцькі депутати підготували звернення на підтримку війська
Сьогодні 17:16
Сьогодні 17:16
На Волині попрощалися з воїном Олександром Шевченком
Сьогодні 16:44
Сьогодні 16:44
Загорівся очерет: рятувальники загасили берег Світязю
Сьогодні 16:27
Сьогодні 16:27
ССО уразили два ключові заводи росіян поблизу Оренбурга
Сьогодні 16:11
Сьогодні 16:11
Сезонне явище: фахівці пояснили, чому після купання у Світязі може виникнути висип і свербіж
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Луцьк попрощався з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39
Шукали понад дві доби: на Закарпатті з річки витягли тіло 10-річного хлопчика, якого віднесло течією
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.