USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Володимирі-Волинському помітили російські вагони, - ЗМІ

5 Січня 2018 13:22
Мешканець Володимира-Волинського виявив і зафіксував на фото кілька вагонів російської залізниці, які стоять на станції Володимир-Волинський. Про це Олексій Петрунін написав у Фейсбуці, передає Volynua.com.

«Це станція Володимир-Волинський. Стоять товарняки з логотипом РЖД. Війна війною, а торгівля – торгівлею?… Я не знаю, що у цих вагонах. Але я знаю, що цих вагонів взагалі не має бути на території України. Інакше, ця війна не закінчиться ніколи», – слушно зауважує Олексій. Три літери РЖД розшифровуються як «Росийские железние дороги».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Ліворуції - слава!!! Показати IP 5 Січня 2018 13:40
І то правда! Закрити транзит!!! Закрити кордони і аеропорти!!!Не пускати нікого в Україну!!! Он депутати в день по 60 квартир купують - тут же явна "рукакрімля", треба срочно щось робити!!!
Олексі. Петруніну Показати IP 5 Січня 2018 13:45
Ото новина! Таких вагонів по залізницях України сотні, коли не тисячі. Україна не припиняла транзиту російських вантажів через свою територію. Так , що робити сенсацію з цього не варто.
Анонім Показати IP 5 Січня 2018 15:54
Ну і що такого, це для цього хлопця несподіванка? Він інтернет не читає? Ось через таких Петруніних ми і доскакались до ручки.
ГК до Анонім Показати IP 5 Січня 2018 21:35
Ну, всяке буває. Може, це його перший допис, який він втулив на новинний сайт. Треба ж було хоч якийсь текст накрапати і фотку докласти. В економіці й політиці хлопчина ні бум-бум, ото і пре обурення з усіх дірок. Це ще тільки початок! Чує його серце, що нам ще доведеться побачити його дописи - от тоді обрегочемось!
Вітя Показати IP 5 Січня 2018 19:07
Це перемога
51 омбр Показати IP 5 Січня 2018 19:11
Ото сенсація.Перед тим стояв *газпромівський * ешелон і нічого.Бізнез він живе при всіх політиках . а ні не так *бізнес вне политики*
Анонім Показати IP 5 Січня 2018 19:55
Але я знаю, що цих вагонів взагалі не має бути на території України. Інакше, ця війна не закінчиться ніколи»... бла бла бла...Петруша, да ти упоротий? з-за вагонів? дійсно? з тебе такий знаток як з ..івна пуля.
Смл Показати IP 6 Січня 2018 00:48
Я в ківерці постийно бачу ржд уже два років це депутат олигар хабар шо є в порошенка так зробив