USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У волинянки під її будинком викрали сумку з мільйоном гривень

25 Квітня 2016 11:15
Поліція розслідує розбійний напад у Любомлі.

У ніч на неділю, 24 квітня, четверо невідомих у масках напали на 47-річну мешканку Любомля й забрали в неї сумку з 1 мільйоном гривень і мобільні телефони. Поліція розпочала кримінальне провадження, - повідомляє прес-служба волинської поліції.

Пригода трапилася близько 2 години ночі. Потерпіла саме поверталася додому. На подвір’ї її будинку на жінку напали четверо зловмисників у камуфляжних костюмах та балаклавах. Розбійники завдали їй тілесні ушкодження та забрали сумку в якій знаходився 1 мільйон гривень і два мобільних телефони «Nokia» та «Samsung». Зловмисники втекли на автомобілі.

Потерпіла звернулася за допомогою до поліції.

«За фактом розбійного нападу слідчі розпочали кримінальне провадження за частиною 4 статті 187 Кримінального кодексу України. Проводяться всі необхідні заходи спрямовані на встановленя та затримання зловминків. Триває досудове розслідування», – повідомив Юрій Ліпич, керівник Любомльського відділу поліції ГУНП у Волинській області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
мда Показати IP 25 Квітня 2016 11:29
ішла собі тако... з мільйоном в сумці ) а шо?)
Єгор Показати IP 25 Квітня 2016 11:29
В 2 години ночі, сумка з мільйоном... Цікаво...Йшла собі сама
Коля Показати IP 25 Квітня 2016 11:47
Хтось з тих хто знав що жінка буде вортатися з грошима великими додому. От тих і треба допитати впершу чергу. А жінка теж така проста з міліоном додому, чи то "падарак" був неожиданий? Аби хоч знайшли тих ворюг-міліонерів
настуня Показати IP 25 Квітня 2016 12:46
А де ж вона взяла той мільонн? " Ділися з ближнім своїм" Тут ще кримінальну справіу треба завести, де вона взяла ті гроші
Напевно до настуня Показати IP 25 Квітня 2016 13:26
Налічка, щоб проплатити перекриття дороги перед митницею.
Васьо Показати IP 25 Квітня 2016 13:05
Такі гроші можливі лише в сумочці валютника )))
Я до Васьо Показати IP 25 Квітня 2016 13:23
Або митника!
бендер о. Показати IP 25 Квітня 2016 14:41
як прийшли- так і пішли. Шкода жінки.
іван Показати IP 25 Квітня 2016 14:41
Люди добрі яка різниця скільки гроші - є факт, скоро в комуфляжах і балаклавах почнуть до кожного приходити, про це потрібно думати
Світлана Показати IP 25 Квітня 2016 19:51
...шкода 2-х телефонів...там інформація...
Отож Показати IP 25 Квітня 2016 21:13
"Наши люди в булочную на такси не ездят" (С), тобто з мільйоном по ночах не ходять.