USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Волині пророкують третій Майдан

15 Травня 2014 11:26
Невдоволення діями нової влади може призвести до чергового сплеску громадських протестів.

Про це заявив депутат Волинської обласної ради Борис Загрева під час другого пленарного засідання 25 чергової сесії обласної ради.

Нагадаємо, ще до початку сесії до приміщення обласної ради не пустили депутата обласної ради, колишнього голови ОДА Бориса Клімчука.

Згодом, під час роботи сесії, слово для виступу взяв депутат обласної ради Борис Загрева, коментуючи присутність громадських активістів у сесійній залі і пояснення лідера Правого сектора Волині Павла Данильчука.

На його думку, в області практично нічого не змінилося. Бо чимало кадрових призначень відбувається так як і раніше. Зокрема, це стосується призначень у прокуратурі області. Мовляв, людина, як подавала в суд на рішення Любомльської районної ради про суспільно-політичне становище в державі став заступником прокурора.

Нагадаємо, заступником прокурора Волині став Олег Корецький – колишній Любомльський міжрайонний прокурор.

«Ті, хто обслуговував корупційні схеми минулої влади, не повинні бути при владі. Мають бути звільнені ті правоохоронці, які були задіяні в корупційних схемах та виконували вказівки попередньої влади. Якщо ми закриватимемо на це очі – отримаємо третій Майдан. Тоді люди винесуть нас з вами звідси», - зазначив він.

Депутат звернувся до голови Волинської ОДА Григорія Пустовіта, щоб той переглянув на посадах людей, які були причетні до корупційних схем і фінансових оборудок. Тоді, вважає він, люди бачитимуть конкретну роботу.

Крім того, голова обласної ради Валентин Вітер зачитав письмовий запит Бориса Загреви, у якому він просить переглянути і пояснити призначення своїх заступників. Запит депутати не підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
НЕЛУЧАНИН Показати IP 15 Травня 2014 11:27
БАНДОВЛАДУ ПАПЄРЄДНІКІВ - ГЕТЬ З ВОЛИНІ !!!!!!!!!!!!!!!
Максим до НЕЛУЧАНИН Показати IP 15 Травня 2014 13:20
Третій майдан повинен змінити не владу, а систему влади - інакше виникатимуть все нові й нові майдани. І втілювати це повинен КОЖЕН із нас, а не покладатись на правий, лівий чи середній сектор, які завжди переслідуватимуть насамперед власні інтереси.
лучанка Показати IP 15 Травня 2014 11:34
Да хлопці засіділися засумували за зброєю хочуть знову майдан певно гроши закінчились треба допомоги від Росии чи знов пожертви. СОРОМНО ЖИТИ ЗА ЧУЖІ ГРОШІ ТА СПЕКУЛЮВАТИ ПАТРИОТИЗМОМ.
НЕЛУЧАНИН до лучанка Показати IP 15 Травня 2014 12:27
тобі нема чим спекулювати в звязку із відсутністю совісті. про твій патріотизм взагалі не варто говорити
Лучанин до лучанка Показати IP 15 Травня 2014 13:26
ТА просто ПС та Данильчуку і далі слід провокувати Росію та жителів сходу. Придурки, нехай свій патріотизм і героїзм на Донбасі показують, і там зміни у державі проводять
вася Показати IP 15 Травня 2014 11:39
а зараз що кращі до влади рвуться?
до нового Показати IP 15 Травня 2014 11:48
А так, Коцура на майдані обіцяв, що працюватимуть професіонали, патріоти і чесні. І Корецький цьому приклад. Сором таким кадровим призначенням. Хай Коцура чотири свої квартири поділить, які в держави безкоштовно взяв.
Ольга Показати IP 15 Травня 2014 11:48
звісно ж буде і третій і четвертий доки люди не досягнуть свого!!!!
лучанин Показати IP 15 Травня 2014 11:49
Коли пройдуть вибори, ви повс?раєтесь: гузі, загреви і данильчуки... будете тікать далеко!!... Чує ж о п а що електорат не з нимитому захоплюють місця щоб втриматись хос десь!
Лучанин Показати IP 15 Травня 2014 11:51
Свавілля в облраді продовжується, що є фундаментом росту злочинності на Волині. Невже не ясно, що при чергових виборах в першу чергу позбудуться мандатів і керівних крісел теперішні можновладці, які захватили владу силою.
Лучанин Показати IP 15 Травня 2014 12:05
Геть Гузів, Загрев, Данильчуків вони тільки те вміють що вережати я к свині недорізані
11 Показати IP 15 Травня 2014 12:10
ці вісі коцури корецків та інші ... всі тісно повязані то друзяки то куми....
Паша Показати IP 15 Травня 2014 12:20
Маразм свидомитов крепчал...
Громада Показати IP 15 Травня 2014 12:49
Чому ПС, самооборона і т.д. не люструє Романюка та інших депутатів знаючи про їх земельні та корупційні оборудки? За чиї інтереси ви безкштовно "боритесь", людей чи бізнесменів - депутатів? Якісь подвійні стандарти.
освіта Показати IP 15 Травня 2014 12:51
А Загрева піариться - вдумайтесь у зміст його репліки - ні про що. З жінкою розвівся, мабуть, коханка дае збой, та вже й пісюн постарів - вік, ось і випендрюеться , може хто клюне.
невідомий Показати IP 15 Травня 2014 13:16
подонки які прийшли до влади сьогодні після виборів будуть ховатися в схрони.Ніхто не забутий,ніщо не забуте.А Клімчук -розумний,толерантний,поважний керівник.
123 Показати IP 15 Травня 2014 13:22
е хтось один хто не брав чи не давав и все приплили не судите и не судими будете
Юра Показати IP 15 Травня 2014 13:49
Ніякого майдану не буде , і так забагато" майданутих" на Волині.
Гена Показати IP 15 Травня 2014 13:51
Корецький,ти забув ще закрити рота Загреві,занеси сьогодні пару доляріків і він не буде возбухати...$$$$ Чи не так Ви ,пане Корецький стали заступником????
читач Показати IP 15 Травня 2014 14:12
Чому не чіпають романюка і його банду, яка вже вкорінилась в місті. вони і далі роблять що хочуть: то памятники ставлять то планшети депутатам купують, а люди без зарплати (романюк сказав скоротити зарплати працівникам підприємств, тільки от за себе ні слова). даже прізвище романюк з великої букви не піднімається рука писати. гнати їх треба грязним віником.
луцьк Показати IP 15 Травня 2014 15:31
На Шуберт всіх їх да на лінію. Побачили б де справжня праця. Не..й штани протирати і гроші за це получати. За...и
Сотник Показати IP 15 Травня 2014 17:15
Перш ніж говорити про "третій Майдан" нехай депутат Загрева розкаже про свою "плідну" співпрацю з Клімчуком у таких же корисливих "корупційних схемах і фінансових оборудках", а тоді можна послухати і про третій майдан і про прозорість влади. Вести таку подвійну гру можуть лиш зрадники демократії!!!
7_7 Показати IP 15 Травня 2014 17:28
Покайтесь Загрева, розкажіть людям усю правду про корупційні схеми старої влади та яку роль ви грали в тому "театралізованому шоу владних ігор" бо третій майдан може прийти до вас в першу чергу та спитати чим Ви живете, покайтесь перед народом відмовтесь від депутатського місця і мир буде в вашому серці
Анонім Показати IP 15 Травня 2014 19:55
я пропоную всім депутам дати пі********ди без розбору е за що!!!!!що загреві що всім задовбали !!! скільки ви народ можете на них вистись!!!
Лукашенко Показати IP 16 Травня 2014 11:47
Даю Вам пораду - перестріляйте всіх дупутатів. На другий день перестріляйте тих, хто прийдуть до них на похорони. Будете мати спокій і мир. Адью.
бор Показати IP 17 Травня 2014 21:59
загрева покайся ми тебе памятаємо по локачах василь