USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Волинській облраді - «саботаж»

4 Серпня 2014 17:42
Голова обласної ради Валентин Вітер назвав зрив другого пленарного засідання 27 сесії «саботажем» та поскаржився на депутатів-прогульників.

Про це йшлося під час зустрічі голови обласної ради із журналістами сьогодні, 4 серпня.

«27 сесія обласної ради завершилася у три пленарні засідання. Ми прийняли 82 рішення. Серед них найважливіше - внесення змін до бюджету, де ми профінансували наших солдат, земляків, які приймають участь в АТО. Багато депутатів прогулюють сесію. Зокрема я давно не бачив Віталія Павлова та Василя Денисовця. А те, що під час другого пленарного засідання депутати вставляли і виймали картки. Зареєстрували то 39, то 40, то 41 депутат, що унеможливлювало подальше проведення засідання – це «саботаж». І це не якась одна фракція», - розповідає Валентин Вітер.

Він запевнив, що з усіма прогульниками буде мати особисту розмову, аби вияснити, чому вони не приходять на сесії.

Щодо регіоналів, то голова облради сказав, що на засідання ходять лише 5-8 людей, які вийшли з фракції «Партія регіонів», однак, на старі місця не сідають, а «примощуються» десь в залі.

Зауважимо, що на офіційному сайті Волинської обласної ради вказано, що у фракції «Партія регіонів» є 15 депутатів.

Також Вітер розповів про свої спостереження, мовляв, після Майдану рада працює по-іншому: стала демократичнішою, обранці громади жвавіше висловлюють свою думку, пишуть проекти рішень. Серед негативів виділив одне – стало менше присутніх депутатів. Так, з 80 обранців приходять не більше 50.

Чергова сесія запланована на другу половину вересня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
віра Показати IP 4 Серпня 2014 17:51
Треба бідненьким відпочивати, аж до середини вересня... Гнати вшию!!!!
Волинянин Показати IP 4 Серпня 2014 17:54
Запитання до влади: "Чому ДАІ дозволяє вдень, коли спека більше 30 град., нищити дороги Волині 20-тонним вантажним автотягачам? Хіба це запобігання ЗЛОЧИННАМ??? Це співучасники руйнування наших доріг!!! Де пости ДАІ, чому не працюють як слід??? Не спіть, будь-ласка!
лучанка Показати IP 4 Серпня 2014 17:59
... з 80 обранців приходять не більше 50. А гроші вони отримують? Якщо керівник не може навести порядок - це ПОГАНИЙ керівник! Робіть висновки.
Юлія до лучанка Показати IP 4 Серпня 2014 18:06
Депутати обласної ради працюють на громадських засадах, окрім голови та заступників. Так що гроші вони НЕ отримують.
Розумній Юлії до Юлія Показати IP 5 Серпня 2014 08:54
Бідні рядові депутати, то для чого вони балотувались!!! І зарплати не дають і на сесії не ходять, то для чого обласна рада потрібна Волині. А може це так задумано, щоб не приходили небажані депутати, бо так легше протягнути дуже вигідні якісь питання для інших, а як будуть усі, то питання може й не пройти. Є така практика не повідомляти багатьох депутатів про термінові засідання, ніби вони були поза зоною досяжнгості та і інші методи. А що стосується голови ради і заступників, то вони виступають не як керівники, а в ролі ведучих, але собі взяти по 130% премії, то наполягли, спромоглися і протягнули на сесії і кворум для них був.
дідо Показати IP 4 Серпня 2014 18:07
Клімчук і Ко саботує обласну раду.
рішучий до дідо Показати IP 4 Серпня 2014 18:23
Їм там не місце мажори срані, ворюги, гопота.
Бабо до дідо Показати IP 4 Серпня 2014 20:22
I cкажи ще, що вiн не правий у цьому))
ваня Показати IP 4 Серпня 2014 18:08
в країні таке робиться а їх голова не болить для чого вам люди обирали шановні? ви так туди рвались а зараз прогулюєте
володимир до ваня Показати IP 4 Серпня 2014 18:22
Злодюги без Бориса не знають як голосувати!
Анонім до володимир Показати IP 4 Серпня 2014 20:24
А Вiтер навiщо тодi?
Всезнайко до Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 21:44
А у Вітера морда, скоро трісне...
жартівник до володимир Показати IP 4 Серпня 2014 22:24
Команда зекових дуполизів- проФФесіоналів саботує все підряд щоб дорікнути некомпетентністю.Вони без корита як свині не можуть.Чого туди Борбелюки, Кошельники, Микитюки поперлися? За народ дбати? Бандюгани хочуть побільше награбувати і під себе прийняти рішення.На той світ не дадуть, зупиніться недолугі!!!
Фокусник до жартівник Показати IP 4 Серпня 2014 23:39
О це так Вiтеру i скажи, щоб вiн переговорив таким чином.
читачка до жартівник Показати IP 5 Серпня 2014 09:00
ваш інтелект аж сяєй променями недолугості...
1112 Показати IP 4 Серпня 2014 18:08
розпустити і на перевибори. на перевибори і клімчуків і гузів, і вітрів чи вітерів. він буде "мати особисту розмову, аби вияснити". стидоба, вже давно потрібно було розмовляти і виясняти. і з правосєками теж, які не впускають на сесію. але ж він боягуз, щоб комусь помахати пальчиком, бо самого як махнуть, то.... а фотка класна: обліко мєсной власті
1982 Показати IP 4 Серпня 2014 18:21
Гоніть нах... цих Борбелюків, Кашельників та іншу гопницьку наволоч.Які з них депутати???Володимир коли обираєш - думай!
правда до 1982 Показати IP 4 Серпня 2014 19:06
Вони без Бориса не знають як пукнути.Напевне весь час на телефоні.
сивочолий до правда Показати IP 4 Серпня 2014 22:38
Івахів з Мартиняком УКРАЇНУ в Києві "будують", решті без них просто скучно туди ходити.Просто народ вони в сраці мали.
гербор до 1982 Показати IP 4 Серпня 2014 19:08
Зато в нашого шефа гарна посмішка і страшні білі зуби.
преса Показати IP 4 Серпня 2014 18:25
Криворотого вітера (на фото) ніхто не слухає. Цей колгосп "тупик комунізму" під умовною назвою "рада" почав відбиватись від рук при диктатурі клімчука і його наймиті войтовичу. Враховуючи політичну культуру і дисципліну так званих народних обранців (чи їх відсутність), поставити усе на місце - це як зібрати з уламків старовинну амфору. В голови немає шансів підвищити на свою користь свідомість і дисципліну депутатів навіть на один градус. Факт про швидке обрання голови ще і ще раз свідчить, що швидкість потрібна лише при ловлі блох і при швидкому сексі з кумою в очікуванні її пяного чоловіка. Вітеру треба повернутись до лікування діареї гірчичниками, а раді вибирати нового голову. Це треба робити негайно, доки "чинний" начаЛник усе не помножив на нуль. Ну, а фейс? Треба негайно перейти на овочевий суп з листя капусти, а на друге вживати руколу і шпинат тушкований на гірчичній олії. Все це вкупі дає добру імітацію заповненості шлунку і схуднення.
Доброзичливець Показати IP 4 Серпня 2014 18:40
А може тих депутатів відправити в зоопарк. там водні процедури. морозиво. перегрілися бідаки. Рилом їх у воду на 20 хвилин!
огого до Доброзичливець Показати IP 4 Серпня 2014 18:57
Гнати їх усіх треба з ради. Уже скільки засідань не зявляються на сесію, бо Климчука слухають. Своєї думки не мають. Геть усіх!!!! Стидоба!!!
Климчук до огого Показати IP 4 Серпня 2014 20:18
А чого слухають Клiмчука-стидоба? Стидоба, що не слухають Вiтера! Хто влада зараз? Знову Климчук винен?
доброта до Доброзичливець Показати IP 4 Серпня 2014 19:18
Точно! Гузя першого по вашому рецепту!:)))
виборець Показати IP 4 Серпня 2014 19:17
Так після "революції" мають більшість, Гузь з Пирожиком заступники... що вам ще потрібно нероби???!!!
Петро Показати IP 4 Серпня 2014 20:14
Дуже прикро, що інтелегентність та інтелектуальність наших обласних депутатів сходить на нівець, хотілося б щоби Волинь в наступному парламнті була представлена інтелектуально збагаченими особистостями, а не пройдисвітами і циніками, Слава Україгні.!
лучанка Показати IP 4 Серпня 2014 20:41
списки оголошуйте прогульників весь час при кожній слушній нагоді ,щоб народ знав кого обирав...
вихід до лучанка Показати IP 4 Серпня 2014 22:26
Народ- темний, зі 100 чол. може зо 2 свідомих.Решта- бидло ( даруйте за грубість) .Але так воно є !!!
Сергій Показати IP 4 Серпня 2014 20:47
Самі ж іх вибрали.Думаю якщо будут перевибори знову тих самих виберетею.Приїде Гузь на ковельщину про три літра молока розкаже і знову депутат,Так що це замкнуте коло(((((
Преса Показати IP 4 Серпня 2014 20:48
До Петра. Героям Слава!!!
Йухан Показати IP 4 Серпня 2014 21:51
Повиганяти! І без права балатуватить в наступні 10 років
А чи знаете ви Показати IP 4 Серпня 2014 22:04
Що у Володимир Волинській районній раді е депутат карпюк пишу з маленької бо це нелюд свободівський призначив себе заступником і почав вигравати тендери на встановлення вікон голова ради оніщук під час війни добавляй собі до зарплати 65 відсотків за нібито інтенсивність де правда прийдуть хлопці з війни от тоді поспіваете гниди
Лучанин Показати IP 4 Серпня 2014 22:18
У вересні змінять голову і заступників, волиняни допоможуть це зробити!!!
123 Показати IP 4 Серпня 2014 22:24
Допоки обласну раду будуть очолювати такі бездарі ,як Вітер,Пирожик,Гузь толку в обл.раді не буде. Звісно Климчук робить свою підлу роботу,але,що ж ви за керівники,коли не можете навести порядок в раді. Прийміть рішення-пропустив без п.причин 2-3 засідання-і ти не депутат. Не можете на сесії -прийміть на колегії. А до волинян питання риторичне-чим думали ,коли обирали!
люстратор до 123 Показати IP 4 Серпня 2014 22:28
Село думало ДУПОЮ. І боялося сільсувіта, бо казали вуйт шо гурода забируть!..О!
освальд до 123 Показати IP 4 Серпня 2014 22:29
Вони не бездарі, просто з бандюганами треба говорити доступною їм мовою.А вони про закони п...ть!
Питання до освальд Показати IP 4 Серпня 2014 23:44
То може ти не освальд а бухенвальд?
цикаво Показати IP 4 Серпня 2014 23:52
єто У*****е Романюк позбавило гарячої води лучан = натуральний скот гівно собаче а не мєр...
Всезнайко Показати IP 5 Серпня 2014 00:00
Романюк - пі**р комсомольський!!!
цикаво Показати IP 5 Серпня 2014 00:08
лапки трусяться = п***ець владі - коли відключають воду - це не мєр = а гі**о ....
Лучанин Показати IP 5 Серпня 2014 00:26
Потрібно луцькій громаді тиснути на такого "мера"! Хоча б з 7.00 до 9.00, щоб перед роботою привести себе до пеорядку!
аристократ Показати IP 5 Серпня 2014 04:13
Ти, гидоття поліське з порепаними пятками від коровячих кізяків! Потерпи без газу і води, війна в державі! Забуло, як милось в цеберку з дустовим милом!? І то лише влітку. Зимою полішня не миється і каже: "Скільки тієї зими?".
віра до аристократ Показати IP 5 Серпня 2014 07:51
Згідна, купуйте бойлери, грійте воду, і просіть Бога ,щоб не було того, що на сході, бо все дуже невизначено. А коли все закінчится, тоді будемо домагатися всіх зручностей.
До смердючого аристо до віра Показати IP 5 Серпня 2014 09:22
А що добре бути брудним смердючим, зараз такий темп життя, що не має коли гратися з водою, щоб нагріти, А гріти чим не газом часом тим самим, який потрібно економити, а тобі самому чи самій приємно працювати з усіма смердючими і брудними, перша ж згидодишся. Бо тут, слава богу, поки що війни немає і на Сході хлопці воюють і гинуть не за те, щоб тут до їхніх рідних відносились як хазяї до безмовних скотів. Чому не говорять на якій термін відключають гарячу воду, до речі вже за літо у нас три тижні не було гарячої води - профілактика. Люди повинні знати плани і налаштовуватись, а не так, що відключу, а там побачимо - це невизначеність, яка обурює. А на рахунок бойлерів - ви задумались, що буде з електропроводкою, не квартиною, не будинковою, а міською - вона вся погорить, бо не здатна витримати такий тиск _ мікрохвильовки, пилососи, пральні машини, конвектори, вентилятори тощо. Не будьте вузьколобими, цікавтесь усім, аналізуйте різну інформацію, тоді й придурків, жадібних, байдужих, егоістичних депутатів і чиновників не буде!!!!
степан до аристократ Показати IP 5 Серпня 2014 09:39
ти гидоття комсомольсько-комуністичне, забуло, що люди з кайданів вирвались і за себе відповісти можуть самі? це полісся сьогодні за твоє життя воює, хоча ти того не вартий.
До аристократа Показати IP 5 Серпня 2014 09:36
А хто ту війну затіяв-не ті держиморди? Кому вона потрібна, щоб все на неї списувати, і за кого гинуть діти? За ту мафію бандитську?
369 до До аристократа Показати IP 5 Серпня 2014 10:46
оце точно ,розвернути і подивитись проаналізувати ЗА ЩО ВОЮЮТЬ діти? за бізнес політиків,за їх посади ,за їх світське безшабашне життя ! а по наших нервах б;ють патріотичним лозунгом ЗА УКРАЇНУ! ЗА ДЕРЖАВУ! ЗА НАШУ ЗЕМЛЮ! а порошенко з рошеном танка жодного не купив, з простягнутою рукою - люди дайте! дайте синів ,синам- бронежилети теж дайте і їсти дайте ,і завезіть своїм транспортом все в зону АТО, ідіть захищайте держморди- коломойського -жида, порошенко їздив в госпіталь до ранених -що привіз з собою?нагороди? а за бумагу підписану порошенком лікують? МАТЕРИНСЬКІ СЛЬОЗИ ВІДІЛЛЮТЬСЯ ТИ ПАДЛЮКАМ БУДУ МОЛИТИСЯ ЗА ЦЕ !!!!
макс Показати IP 5 Серпня 2014 09:36
так Климчука не пускають гребані активісти
марта Показати IP 5 Серпня 2014 12:10
Читаючи останні коменти,враження таке,що люди не дивляться телевізор-буквально вчора було інтерв,ю з мером Києва (по всьому місту відключена гаряча вода і колм буде немає навіть прогнозу). Скрізь іде економія,направді ераще взимку бути в теплі.ніж зараз скиглити,В теперішній ситуації хоч кого постав керувати-як зверху накажуть-так і мусять робити.Ще,чесно кажучи,задовбав отой "поділ" на голубу кров і селян-пани не опустяться до коментування,так,що всі ми з одного мурашника(це моя особиста думка.Маю право.).