USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У зоні АТО важко поранили лучанина. Необхідна допомога

22 Липня 2017 09:59
Луцькому бійцю, який у зоні АТО отримав 40% опіків тіла, терміново зюирають кошти на лікування.

Про це у Фейсбук написала волонтерка Наталія Ариванюк.

Наразі постраждалий військовий перебуває у реанімації в Дніпрі. Для подальшого лікування лучанина необхідно транспортувати у Київ, де на нього чекає тривале і дороговартістне лікування.

«Тривожні новини! Маємо важкого лучанина, 40% опіків, зараз перебуває в реанімації опікового в Дніпрі. У вівторок-середу, якщо будуть дозволяти погодні умови, і буде вертушка, доставлять у Київ!

Друзі, потрібна буде фінансова допомога, лікування, дороговартісне і тривале, основні опіки припали на обличчя, очі», - йдеться у повідомленні.

«Всі подробиці, ПІБ і рахунок згодом. Хто хоче кошти передати готівкою, можу зустрітися», - долала волонтерка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
? Показати IP 22 Липня 2017 11:03
А страховку розміром 600000грн.та пільги він отримав?
Страховка Показати IP 22 Липня 2017 14:33
І пільги це само собою , ще тра від вас повага , любов , почесті,
11 Показати IP 22 Липня 2017 14:48
В ПОРОШЕНКА ПРОСІТЬ . Під ВР ідіть . В них є .
Любі свині Показати IP 22 Липня 2017 15:54
Для недолугих під ніком "11" та "?". Страховка буде аби через рік з нашою-вашою бюрократичною тяганиною...Хлопцю, певно, зараз грошей для оперативного лікування треба. Ну і ті, до кого ви радите йти просити грошей- такі самі чмошники як і ви. Одне одного варті.
бритва оккама Показати IP 22 Липня 2017 18:11
а чим лучанин займався за 1000 кілометрів від Волині?
Коза до бритва оккама Показати IP 22 Липня 2017 19:51
Захищав таких як ви там.Чи ви хочете жити по-днрвськи? То може всім роз"їхатись по селах і містах. Не думаю, що більшості людей сподобається результат.
бритва оккама до Коза Показати IP 22 Липня 2017 22:55
у нас мир і спокій...Захищатись треба від таких як ви зазомбований зі зброєю...
Кот до бритва оккама Показати IP 22 Липня 2017 23:26
Дядь Вася ти дурак ?
бритва оккама Показати IP 23 Липня 2017 10:40
ні...Просто серед дурнів жити змушений...