У лісах Волині відстрілюють вовків
![](/resize/450x336/r/files/news/2009/01-13/4273-1u.jpg)
Планове полювання на вовків, кількість яких перевищує допустимі норми, розпочалося у лісах Волині. До цієї важливої акції залучено більш ніж півсотні працівників державної лісової охорони обласного управління лісового та мисливського господарства, – інформують 13 січня «Волинські Новини».
За повідомленням УКРІНФОРМу, начальник відділу мисливського господарства управління Руслан Люшук розповів, що полювання проводиться методом облав і в тих лісових урочищах, де зафіксовано великі вовчі зграї. У деяких поліських селах вони вже почали нападати на свійських тварин. Збільшення кількості вовків негативно позначається і на збереженні й розмноженні лісової фауни. Адже хижак за добу споживає не менш ніж 5-7 кілограмів м’яса.
Початок полювання виявився досить вдалим. На рахунку єгерів – уже дев’ять мисливських трофеїв. Їх було здобуто під час облави в лісах Маневицького й Любешівського держлісгоспів, а також у знаменитих Цуманських лісах. За оперативим даними, на цій же лісовій території залишається ще як мінімум кілька вовчих зграй.
Цьогорічне планове полювання на вовків у лісах Волині – вже друге за останні роки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За повідомленням УКРІНФОРМу, начальник відділу мисливського господарства управління Руслан Люшук розповів, що полювання проводиться методом облав і в тих лісових урочищах, де зафіксовано великі вовчі зграї. У деяких поліських селах вони вже почали нападати на свійських тварин. Збільшення кількості вовків негативно позначається і на збереженні й розмноженні лісової фауни. Адже хижак за добу споживає не менш ніж 5-7 кілограмів м’яса.
Початок полювання виявився досить вдалим. На рахунку єгерів – уже дев’ять мисливських трофеїв. Їх було здобуто під час облави в лісах Маневицького й Любешівського держлісгоспів, а також у знаменитих Цуманських лісах. За оперативим даними, на цій же лісовій території залишається ще як мінімум кілька вовчих зграй.
Цьогорічне планове полювання на вовків у лісах Волині – вже друге за останні роки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722047043)
Wintererum
Показати IP
14 Січня 2009 12:52
Дуже шкода вовків.
Але якшо їх дійсно так багато розплодилося, мабуть, іншого виходу немає.
У природи був баланс, поки не втрутилася людина. Тому і почались такі дизгармонії.
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.