У Луцьку до госпіталя цьогоріч звернулися півтори тисячі ветеранів
Дві третини ветеранів на лікуванні у Волинського обласному госпіталі для інвалідів війни перебувають без направлення. Про це йшлося на засіданні координаційної ради обласних ветеранських організацій, - інформує 24 грудня кореспондент «Волинських новин».
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської ОДА Іван Грицюк зазначив, що 65 % ветеранів на лікуванні у Волинському облгоспіталі для інвалідів війни перебувають без направлення.
Зокрема велика частка ветеранів звертаються до госпіталю особисто або ж їх привозять карети швидкої. Лише із Луцька за 11 місяців було проліковано півтори тисячі ветеранів, а це становить 30,8 % від загальної кількості хворих. Волинський обласний госпіталь для інвалідів війни, звісно, забезпечує лікуванням і ветеранів із районів.
Так, поступлення до госпіталю регулюється картами-направленнями, котрі надсилаються у райони. За словами головного лікаря госпіталю Тетяни Масікової, що чимало ветеранів потрапляють до госпіталю, оскільки їх у важкому стані привозять рідні.
Цікаво, що з 1 січня 2008 року також збільшилися видатки і на харчування, і на лікування. Так, на харчування в день витрачається 35 гривень, а на лікування, - 40 гривень. Для порівняння: у Ковелі ці показники відповідно становлять 28 і 25 гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської ОДА Іван Грицюк зазначив, що 65 % ветеранів на лікуванні у Волинському облгоспіталі для інвалідів війни перебувають без направлення.
Зокрема велика частка ветеранів звертаються до госпіталю особисто або ж їх привозять карети швидкої. Лише із Луцька за 11 місяців було проліковано півтори тисячі ветеранів, а це становить 30,8 % від загальної кількості хворих. Волинський обласний госпіталь для інвалідів війни, звісно, забезпечує лікуванням і ветеранів із районів.
Так, поступлення до госпіталю регулюється картами-направленнями, котрі надсилаються у райони. За словами головного лікаря госпіталю Тетяни Масікової, що чимало ветеранів потрапляють до госпіталю, оскільки їх у важкому стані привозять рідні.
Цікаво, що з 1 січня 2008 року також збільшилися видатки і на харчування, і на лікування. Так, на харчування в день витрачається 35 гривень, а на лікування, - 40 гривень. Для порівняння: у Ковелі ці показники відповідно становлять 28 і 25 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Волині провели в останню дорогу Героя Олександра Обабка
Сьогодні 19:30
Сьогодні 19:30
У Луцьку з’явився новий кликун – Книжко молодший
Сьогодні 18:10
Сьогодні 18:10
Підтвердили загибель військового з Волині Юрія Ростанюка
Сьогодні 17:17
Сьогодні 17:17
Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Анонси
Сьогодні 16:30
Сьогодні 16:30

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.