У «Скіфі» потравилися домашніми сальтисонами і ковбасою
Люди, які шпиталізовані з ознаками харчового отруєння у Луцьку, отруїлися у кафе «Скіф» продуктами, принесеними з дому.
Про це повідомила головний державний санітарний лікар у Волинській області Наталія Янко.
У СЕС таки підтвердили, що впродовж 28-29 травня із попереднім діагнозом гастроентероколіт звернулися до обласної інфекційної лікарні 8 осіб, серед них одна дитина. Вони 26 травня святкували день народження у луцькому кафе «Скіф».
Як встановили фахівці санстанції, люди отруїлися ковбасою та сальтисонами, принесеними з дому. Адже 27 травня у цьому ж кафе святкували весілля, але тут минулося без ексцесів.
На цей час усіх жертв отруєння, окрім дитини, вже виписали. У неї ще залишились симптоми гострої респіраторної інфекції. Окрім того, у санстанції підтвердили, що у хворих виявили сальмонельоз.
Нагадаємо, що масовим отруєнням лучан зацікавилися і правоохоронці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомила головний державний санітарний лікар у Волинській області Наталія Янко.
У СЕС таки підтвердили, що впродовж 28-29 травня із попереднім діагнозом гастроентероколіт звернулися до обласної інфекційної лікарні 8 осіб, серед них одна дитина. Вони 26 травня святкували день народження у луцькому кафе «Скіф».
Як встановили фахівці санстанції, люди отруїлися ковбасою та сальтисонами, принесеними з дому. Адже 27 травня у цьому ж кафе святкували весілля, але тут минулося без ексцесів.
На цей час усіх жертв отруєння, окрім дитини, вже виписали. У неї ще залишились симптоми гострої респіраторної інфекції. Окрім того, у санстанції підтвердили, що у хворих виявили сальмонельоз.
Нагадаємо, що масовим отруєнням лучан зацікавилися і правоохоронці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
базар
Показати IP
6 Червня 2012 17:13
Кто хазяін "Скіфа"?
Zeus
Показати IP
6 Червня 2012 21:39
Хазяїна треба притягнути до відповідальності, що дозволив таке "святкування". Тут питання взагалі щодо дебілізму суспільства і норм які в ньому панують - якого "Х" йти в кафе "з усім своїм"? Хочеш жерти свої дриглі і смердюче сало - сиди в хліві і жри!
Вася
Показати IP
7 Червня 2012 12:24
А за що хазяїна "Скіфа" притягувати...........?
тільки весілля, чи день народження, які як правило святкуються в барі, відразу постає питання як зекономити, чи можна свою їжу принести, горілку........
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
Сьогодні 20:16
Сьогодні 20:16
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.