У центрі Луцька в День закоханих палали серця. ФОТО
![](/files/news/2009/02-16/5013-1u.jpg)
Закохані Луцька відсвяткували День святого Валентина на Театральному майдані обласного центру Волині разом із АМоРе. Про це 16 лютого інформують «Волинські Новини».
14 лютого на театральній площі міста Луцька Волинська обласна молодіжна громадська організація «Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе)» за фінансової підтримки Волинської обласної організації ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна» дарувала святковий настрій лучанам.
Закохані міста, які прогулювалися Театральним майданом, мали можливість привітати свою другу половинку або ж знайти її відразу у цей святковий день. Молоді люді мали можливість освідчитися в коханні й написати свої зізнання на підготовлених для цього стендах, пограти у веселі ігри та отримати солодкі дарунки. В цей день амури не обирали своїх «жертв» за віком –порцію кохання отримували всі, від дванадцяти до сімдесяти років.
За повідомленням прес-служби АМоРе, той, хто не знайшов ще свого кохання, мав можливість зробити це відразу ж у святковий день. Щоб познайомитися, молоді люди залишали свої номери телефонів й чекали дзвінка. Кожен учасник акції отримував повітряну кульку на згадку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
14 лютого на театральній площі міста Луцька Волинська обласна молодіжна громадська організація «Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе)» за фінансової підтримки Волинської обласної організації ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна» дарувала святковий настрій лучанам.
Закохані міста, які прогулювалися Театральним майданом, мали можливість привітати свою другу половинку або ж знайти її відразу у цей святковий день. Молоді люді мали можливість освідчитися в коханні й написати свої зізнання на підготовлених для цього стендах, пограти у веселі ігри та отримати солодкі дарунки. В цей день амури не обирали своїх «жертв» за віком –порцію кохання отримували всі, від дванадцяти до сімдесяти років.
За повідомленням прес-служби АМоРе, той, хто не знайшов ще свого кохання, мав можливість зробити це відразу ж у святковий день. Щоб познайомитися, молоді люди залишали свої номери телефонів й чекали дзвінка. Кожен учасник акції отримував повітряну кульку на згадку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.