USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Пішохідний перехід у центрі Луцька частково загородили парканом. ОНОВЛЕНО

6 Травня 2016 13:08
«Фейсбук» творить дива»! – так написав на своїй сторінці у соціальній мережі користувач Вадим Слива, який 3 травня опублікував світлину із частково перекритим пішохідним переходом у центрі Луцька.

Нагадаємо, у соціальній мережі лучани висміяли «дотепність» винаходу, який довелося спостерігати у центрі міста.

Так, на сторінці у спільноті «Наш Луцьк» на Фейсбук користувач Вадим Слива опублікував фото, де помітно, що частина пішохідного переходу загороджена парканом. Світлину він підписав: «Ми зробимо широкий пішохідний перехід (!)щоб його половина була закрита парканом».
Коментатори поспішили написати, що світлина фейкова, що такого немає і це вигадка.

Проте вже наступного дня лучанин виклав у мережі інше фото, яке доводить, що це не фейк і на повідомлення швидко відреагували відповідні служби.

«На наступний день після публікації фото, яке зібрало більше як 200 «вподобайок» і біля трьох десятків поширень, одну секцію паркану демонтували. Дякую всім за допомогу в поширенні», - написав Вадим Слива.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Лучанин Показати IP 3 Травня 2016 16:54
Новина тижня!
Анонім до Лучанин Показати IP 4 Травня 2016 06:52
Подивившись на нашу владу у місті нічого дивного не бачу
К. лучанин до Анонім Показати IP 4 Травня 2016 14:25
НЕ ПИШИ НЕ РОЗІБРАВШИСЬ!!!!!
Так і є до Лучанин Показати IP 4 Травня 2016 07:49
але зробили спеціално широкий перехід.щобавто зупинялось хоч за метр від пішохода а не в його колінах чи сідницях
я Показати IP 3 Травня 2016 18:18
А може "зебру" не там нанесли?
Правило. до я Показати IP 3 Травня 2016 19:49
Як що зіб*є не на зебрі-не відповідає.
Анонім Показати IP 3 Травня 2016 22:08
атракціон "а-ля Романюк"! принади для туристів!
не без греха Показати IP 4 Травня 2016 12:29
для тупых б*ранов , чтоб на дорогу стадом не лезли
Корінний лучанин Показати IP 4 Травня 2016 14:21
ЦЕ ФОТО-ФЕЙК!!! Нічого подібого , такого як на фото НЕМАЄ! Я сьогодні там о 12-й год. проходив і звернув увагу на це. Якщо стати збоку (що і було зроблено авт) і сфоткати то загорожа ніби перекриває ЗЕБРУ. Фактично зебра не доходить трохи до межі стовпа. НЕ РОБІТЬ із ЧИТАЧІВ ІДІОТІВ і провокуйте на ДУРНІ ПОСТИ!
Анонім до Корінний лучанин Показати IP 6 Травня 2016 13:58
ти сліпий? там видно дирку в бруківці від зпиляного стовпчика!
Корінний лучанин до Анонім Показати IP 6 Травня 2016 16:53
ТИ НЕВИХОВАНА та НЕОСВІЧЕНА ОСОБА! НЕДОРОСТОК (недоросль як у Фонвізіна). НЕ хами коли не знаєш з ким спілкуєшся! Тобі НЕДОТЕПІ скажу: РОЗМІТКУ робили коли загородження було! А твоя "дирка"- це твої проблеми у лексиконі чи в чомусь іншому. І секція металевої загороди не ДЕВШЕВША розмітки.
dj Показати IP 6 Травня 2016 13:22
Біля 5 школи така ж ситуація "паркан - перхід".
Корінна лучанка до dj Показати IP 6 Травня 2016 18:32
І я не знаю, з ким таким розумним спілкуюсь, і що? Це не був фейк, я теж спеціально дивилась, так і було, як на фото. Там ще є проблема з "зеброю", яку чи не там нанесли, чи що, то й вийшло, що "бровка" занижена не на всю зебру. Замало часу був перекритий центр, не встигли нормально все зробити!
Вася Показати IP 6 Травня 2016 13:38
Подивітся по бардюрах які трохи нижчі щоб інвалідам з’їжджали ,велосипедристи :) та мамульки з калясками. забор стояв чітко це барани зебру малювали криво.
Корінний лучанин Показати IP 6 Травня 2016 17:02
100%!! Тут деякі АНОНІМИ, які пишуть дурні пости , цього ТУПО помічати НЕ ХОЧУТЬ! Краще спиляти НЕДЕШЕВЕ ЗАГОРОДЖЕННЯ а ніж виправити розмітку! Оце по нашому!
до сливи Показати IP 1 Червня 2016 19:37
Слива, це хто? Не той, що в Шазі вчився?