У Володимирі спортсменам із нагоди професійного свята вручили грамоти та премії
![](/files/news/2008/09-15/1467-1u.jpg)
У п’ятницю, 12 вересня, перший заступник міського голови Володимира-Волинського Микола Веремчук нагороджував кращих спортсменів міста. Про це повідомляють 15 вересня «Волиньські Новини».
За інформацією Володимир-Волинського міськвиконкому, почесні грамоти міської ради та грошові премії отримали: Олександр Березюк – призер зональної першості України з вільної боротьби, Анастасія Дачук – призер Всеукраїнської спартакіади з боротьби дзюдо, Леонід Каркушевський – тренер ДЮСШ «Спартак» із вільної боротьби, Валерій Луньов – кандидат у майстри спорту, чемпіон України з футболу в сезоні 2007-2008 років, Олена Медведюк – тренер ДЮСШ із художньої гімнастики, Богдан Мельник – переможець Всеукраїнських змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» у 2008 році, Вадим Могилецький – капітан команди «БРВ-ВІК», Геннадій Озаринський – тренер ДЮСШ з боксу, Володимир Омелянюк – бронзовий призер чемпіонату України з боксу, Олена Олійник – бронзовий призер чемпіонату України з легкої атлетики, Олексій Ролдугін – працівник спортивно-оздоровчого комплексу «Олімп», Катерина Скрига – чемпіон України зі стрибків у висоту серед школярів, Анастасія Черенюк – срібний призер чемпіонату України з вільної боротьби.
Нагороджували володимирчан, які трудяться у спортивній сфері, за високі спортивні досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток дитячо-юнацького спорту, пропаганду здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури та спорту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За інформацією Володимир-Волинського міськвиконкому, почесні грамоти міської ради та грошові премії отримали: Олександр Березюк – призер зональної першості України з вільної боротьби, Анастасія Дачук – призер Всеукраїнської спартакіади з боротьби дзюдо, Леонід Каркушевський – тренер ДЮСШ «Спартак» із вільної боротьби, Валерій Луньов – кандидат у майстри спорту, чемпіон України з футболу в сезоні 2007-2008 років, Олена Медведюк – тренер ДЮСШ із художньої гімнастики, Богдан Мельник – переможець Всеукраїнських змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» у 2008 році, Вадим Могилецький – капітан команди «БРВ-ВІК», Геннадій Озаринський – тренер ДЮСШ з боксу, Володимир Омелянюк – бронзовий призер чемпіонату України з боксу, Олена Олійник – бронзовий призер чемпіонату України з легкої атлетики, Олексій Ролдугін – працівник спортивно-оздоровчого комплексу «Олімп», Катерина Скрига – чемпіон України зі стрибків у висоту серед школярів, Анастасія Черенюк – срібний призер чемпіонату України з вільної боротьби.
Нагороджували володимирчан, які трудяться у спортивній сфері, за високі спортивні досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток дитячо-юнацького спорту, пропаганду здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури та спорту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.