USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

«УДАР» на Волині обрав керівників, які раніше не були в політиці

11 Грудня 2014 20:46
На Волині представили новообраних керівників обласної й міської організацій політичної партії «УДАР» Віталія Кличка. Кажуть, що вдалися до кадрових змін, аби посилити політичну команду з метою підготовки до місцевих виборів.

По це йшлося під час прес-конференції сьогодні, 11 грудня.

Так, відтепер новим головою Волинської обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка є Юрій Гупало та голова Луцької міської організації цієї ж політичної партії є Валерій Бутко.

Двоє чоловіків - місцеві бізнесмени, як кажуть вони, раніше не були в політиці.

«Приємно, що сталась така подія - мене обрали головою. В політиці я нова людина, але так я висловлю свою громадянську позицію. Іду в політику, щоб щось змінити в нашій області на краще. Ми згуртуємо молодих, талановитих, інтелігентних людей й нам потрібно вже йти у Європу. Усе треба починати із себе, то покажемо, що наша область може жити краще, я в це вірю», - виголосив першу промову Юрій Гупало.
Юрій Гупало
Юрій Гупало
Міський очільник партії каже, що прийшов в політику, щоб змінити владу.

«До сьогодні я не був жодного дня в політиці, я був аполітичний, але ситуація склалася у нас в країні так, що не можна бути байдужим. Необхідно починати зміни зі свого під’їзду, будинку і далі. Щодо основної стратегічної діяльності – це оновлення і очищення влади. Стара гвардія вже має йти на пенсію», - наголосив Валерій Бутко.
Валерій Бутко
Валерій Бутко
Зі слів заступника голови центрального виконавчого комітету «УДАРу» Олексія Рябикіна, кадрові зміни у їхній політсилі потрібні, аби посилити роботу партії в регіоні, адже попереду місцеві вибори.

«Партія «УДАР» у Волинській області перегортає чергову сторінку й відкриває нову. Дуже непроста область, але сподіваюся, що мешканці зрозуміють ті меседжі, які доноситиме їм УДАР», - наголосив Рябикін.
Олексій Рябикін
Олексій Рябикін
Щодо майбутніх місцевих виборів він додав, що партія висуватиме кандидатів на міських голів в усіх містах, але перед тим відбудеться громадське обговорення. Якщо ж громада має якогось лідера, то його обіцяють підтримати, якщо пропонована людина політично не заангажована.

Зауважимо, що перше знайомство ЗМІ, громадських активістів з новоспеченими політиками відбулося не у запланований час, політиків чекали годину.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
123 Показати IP 11 Грудня 2014 20:58
Як вони не розуміють що партія Удар разом з їхнім лідером Кличком давно мертва!
ми до 123 Показати IP 12 Грудня 2014 17:27
ніхто цих хлопців не обирав...їх просто призначили з києва...партія удар неретворилась в просту дешеву радянську фабрику....керівників призначили тепер будуть набирати рабів для роботи
Анонім Показати IP 11 Грудня 2014 21:00
рік назад кличко казав,що люди скоро протягнуть ноги від руки азірова, так от від рук сєні-пороха люди мають набагато більше шансів протягнути ноги
перехожий до Анонім Показати IP 14 Грудня 2014 19:31
давайте Вас виберемо президентом чи прем"єром, можливо Ви - лідер, який треба країні? від цих трьох персонажів нічого не зміниться, доки в мізках людей не відбудуться зміни, треба перестати "давати і брати". якщо захід країни не буде "тягнути" схід, то прийде Пу..уйло і допоможе протягнути ноги і сєні, і пороху, і кличко, а ми, "західняки" будемо виконувати роль ШЛАКУ. варіант з поверненням азірова, навіть не буду розглядати.
ольга Показати IP 11 Грудня 2014 21:20
А де ж Фірко й Стемковський?
Аналькович до ольга Показати IP 11 Грудня 2014 21:39
ТО є дуже файно, що з арени поділи перебіжну діву фірко - правому сектору, та автомайдану - дивіться добре за Бондарем.. цей опрокине любого і буде перший кричати з трибуни, якщо не приведи Господи якісь зміни у владних структурах
Микола до ольга Показати IP 11 Грудня 2014 22:13
А дійсно, де ж великий діяч Хвірко Наташка?
Боря Показати IP 11 Грудня 2014 21:33
ага, спочатку продалися Єремєєву а тепер йдуть на вибори самостійно))
Анонім Показати IP 11 Грудня 2014 21:44
Шось в них рожи не веселi, мабуть шось знають...
Лось до Анонім Показати IP 11 Грудня 2014 23:10
Знають веселий анекдот, або почули останні "перли" від свого лідера:)
Свідомий Показати IP 11 Грудня 2014 21:51
Удар- це вже історія! нелегитимні заміни керівників фактично в усіх західних областях! В Київі немає кому керувати бо самі сильні повиходили, у керівництва мабудь параноя і вони міняють тих людей які створювали і будували удар, мативували людей, вкладали себе і купу ресурсу! хто зараз піде в удар не знаю бо кличка і так всі тролять, арейтинг партіі валяється біля плінтуса:)
Аналькович до Свідомий Показати IP 11 Грудня 2014 22:05
Наташка, не ревнуй, ходи краще справою займемся..)
перехожий до Свідомий Показати IP 14 Грудня 2014 19:13
згайдайте, під яким "плітусом" був рейтинг Рошена(2013, січень, лютий, березень 2014)? і де Ви і де він? не пишіть дурниць, рейтинги - річ мінлива. В пацанів, все тільки починається...
Сергій Показати IP 11 Грудня 2014 21:54
якій кличко? може хто не знає головою УДАРу є пан з гучним призвищем ДВОРНІКОВ!!! -от такій тепер удар!
Анонім Показати IP 11 Грудня 2014 21:55
Який керiвник, такi й пiдлеглi...:)
луна Показати IP 11 Грудня 2014 21:55
Рожі не веселі бо очкують
Іван Показати IP 11 Грудня 2014 22:06
А Гупало дав обіцянку перестати ввозити контрабанду в Україну,перед тим,як йти в політику ?
Пупо Показати IP 11 Грудня 2014 22:36
Це шо, бля, за ГКЧП? Хто за них голосував?
Степан Бандера Показати IP 11 Грудня 2014 23:04
То й добре що не були в політиці. Алєксєєв своє вже показав, що може. Ці будуть дієвіші, тільки от риба з голови гниє, з Києва
Anonymous Показати IP 11 Грудня 2014 23:29
Ще б, б*я, Гонтарєву з Яйценюхом і інших, що "були", послали на.... з політики... Пора, давно пора!
Олексій Показати IP 12 Грудня 2014 01:45
А цей Рябикин - він щось зовсім на голубця подібний. Це стиль молодшого Кличка?! ;-)
Анонім Показати IP 12 Грудня 2014 07:05
Ото вибрали, тоже мені чесний Гупало, насмішили
senator до Анонім Показати IP 12 Грудня 2014 08:10
дайте в ефір факти про діяльність Гупало. Він працює з митнецею, точно за ним щось є.
Не удар Показати IP 12 Грудня 2014 09:40
С*** шо значить вибрали???, с** знову призначили, як на фірмі!!!!
Ударівка Показати IP 12 Грудня 2014 09:44
Тепер партії УДАР точно прийшов кінець у Волинській області. Відбувся уже третій кидок людей керівництвом партії. Це нове керівництво уже продемонструвало при своєму нелегітимному обранні, що люди для них нічого не означають. Бійтеся гніву людей, які у свій час підтримували партію.
Піпець до Ударівка Показати IP 12 Грудня 2014 13:53
То певно коментарі Фірко строчить. А це вже не третій кидок, а 5-й. Вірю, що нова команда, яка нічим не заплямована виправдає покладені на них обов"язки та допоможе жити нашим дітям та внукам в кразій країні ніж ми. А ти УДАРІВКА замість коментів галімих, почни мінятися сама. Лисиця крашена
обс Показати IP 12 Грудня 2014 10:34
судячи з перших публічних інтнрвю - хлопці безперспективні
теж трохи знаю до обс Показати IP 14 Грудня 2014 19:05
з особистого досвіду пишете? виходить, хто файно дає інтерв"ю - перспективний, і навпаки! піпец, то Ляшко самий перспективний, всі за Ляшка:)))!!!
Знаю Показати IP 13 Грудня 2014 00:53
Наталочко, та перестаньте писати ці дешеві коментарі. Ваш час ПРОЙШОВ, називається за що боролися - на те й напоролися. Підступне стерво,яке обіцяло боротися з системою, знаючи не на словах про втрати на майдані, КУПУВАЛА СУДИ, щоб догодити Ковальчуку і ТАК ПРОЛЕТІЛА!!! ЦІКАВО: а як з Швецьом і всіма іншими розраховуватися будеш? використаєш вже звичні для себе методи???
Спостерігач Показати IP 15 Грудня 2014 19:28
Ви тільки но погляньте як активізувалися тролі нікчемних, спаплюживших себе в очах народу партій і місцевих горе-політиків :) І крутить їх і ломає, і лають вони і зубами клацають, а вкусити нема за що. ХОРОШИЙ ЗНАК. Відчувають силу нових діловихлюдей з реальними шансами досягнення успіху, які зможуть навести лад хочаб на Волині. ХОРОШИЙ ЗНАК. Адже люди вже давно зрозуміли, що не важливо як зветься партія, головне які там персони і чи варті вони довіри людей. В добрий час!