USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Указ про блокування російських сайтів та соцмереж набув чинності

17 Травня 2017 11:02
Указ про заборону російських соцмережі та сайтів, підписаний президентом України Петром Порошенком, набув чинності.

Текст указу глави держави, який запроваджує в дію рішення РНБО "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", був опублікований в офіційній пресі - у номері газети "Урядовий кур'єр" від 17 травня.

Таким чином, відсьогодні рішення набуло чинності.

Нагадаємо, 16 травня резидент Петро Порошенко видав революційний указ, яким ввів в дію рішення РНБО про заборону роботи в Україні низки російських компаній, зокрема, ВКонтакте, Однокласники, Яндекс та інші російські сервіси. ПЕРЕЛІК.

У рішенні РНБО під заборону потрапили компанії в Mail.Ru Group (володіє поштовиком mail.ru, соцмережами «ВКонтакте» і «Однокласники») і «Яндекс», а також пов'язані з ними послуги та компанії-«дочки» в Україні. Так, наприклад, бухгалтерська програма 1С заборонена, зі слів секретаря РНБО Олександра Турчинова, оскільки з її допомогою Росія могла здійснювати кібершпигунство.

Всього в оновленому переліку 1 228 осіб і 468 юридичних осіб. Новий указ включає й попередні санкційні списки. Станом на кінець 2016 року під санкціями України перебували майже 700 осіб і понад 200 компаній. Таким чином, перелік збільшився майже вдвічі.

ЧИТАТИ ЩЕ: ДЕ СЛУХАТИ МУЗИКУ ПІСЛЯ ЗАКРИТТЯ ВКОНТАКТЕ: 5 ДОСТУПНИХ СЕРВІСІВ

Виконання завдання щодо фізичного обмеження доступу користувачів до цих ресурсів поклали на українських інтернет-провайдерів, хоча не всі вони поспішають виконати указ Президента.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
отак Показати IP 17 Травня 2017 11:12
Козел а не президент! яке йому діло до соціальних мереж?
Сбу до Отак до отак Показати IP 17 Травня 2017 11:46
Нікуди не йди ми вже підїжаєм
Всезнайко до отак Показати IP 17 Травня 2017 12:29
Це він зробив, щоб його дітей в футболках рашки не бачили.
Анатоль_ Показати IP 17 Травня 2017 11:34
Я в шоці! Для чого???? В Однокласниках гарні дівчата виставляють свої фотки. Всяка там музика. Ніякої політики там я не бачу. І от раптом комусь моча в голову стукнула-Заборонити!!! І шо далі? Північна Корея №2?
11 до Анатоль_ Показати IP 17 Травня 2017 11:59
на дівчат треба вживу дивитись. якщо жінка дозволяє.
Анонім до 11 Показати IP 17 Травня 2017 13:49
а він вуаєрист
Анонім до Анатоль_ Показати IP 17 Травня 2017 12:16
От кому моча в голову стукнула так тобі а можливо і не тільки вона. А на вулиці підійти до тих гарних дівчат слабо, чи тільки і можеш за компом з рукою під столом на моніторі на них пялитись. Сцик*ни вже без вк до дівчини підкотити не можуть. Що за покоління деге@ратів
Зорян и Шкиряк Показати IP 17 Травня 2017 11:48
Школота и бездельники "домохозяйки" в шоке. Это же на улицу придется выходить
олег до Зорян и Шкиряк Показати IP 17 Травня 2017 12:05
ти придурок при чому тут школота , він завтра таким же чином заблокує незалежні сайти новин та канали тв де його критикуватимуть , почитай що європейці про те кажуть
Анонім до олег Показати IP 17 Травня 2017 13:50
в парашії є незалежні сайти новин ? не сміши мене. був "Дождь" і того приструнили
олег до Анонім Показати IP 17 Травня 2017 16:29
при чому тут параша я про укаінські сайти говорю і про украінське телебачення або про польське або про німецьке білоруське немає значення , питання в тому що він це зробив без попередження без обгрунтування без обговорення , так захотів і зробив -чуєш різницю , завтра так захоче і прийме указ щоб ти своє місто не покинеш без його дозволу як в кореіі
Андрій Показати IP 17 Травня 2017 11:49
Ну нарешті!
Далі буде Показати IP 17 Травня 2017 11:54
Що буде далі? Перетерпимо це, перемовчимо?...Може вже Конституцію заодно підкоректувати на рахунок порушень основних свобод громадян державою? Хороше діло - війна, як виявляється, під неї все можна списати, всі злочини держави проти свого народу.
Анонім до Далі буде Показати IP 17 Травня 2017 13:51
це яку свободу тобі порушили ?
Тетяна Показати IP 17 Травня 2017 11:58
закрий фабрики свої в Росії краще д*біл!
Анонім Показати IP 17 Травня 2017 12:03
барига щось наплутав , головні канали пропаганди сепаратизму і окупаційного блоку працюють на повну катушку, головні фігуранти розпалювання війни на волі і при грошах , а воно забороняє бо більше вже нічого зробити не може а вибори мабуть осінню і воно про те знає, так вирішило піднятися в очах населення замість реформ судів , посадки корупціонерів , перевірки декларацій воно бє по населенню яке там сидить не за політики , тим більше навіть в Європі ці сайти працюють , корею точно хоче будувати але зуби зламає
запитання Показати IP 17 Травня 2017 12:05
Дозвольте, а коли нам "харант" заборонить дихати? Можливо, пора заборонити "шоколадному" бути Президентом Укра]ни?
Джек Показати IP 17 Травня 2017 12:29
Литовські корчі лучше б заборонив!
вася Показати IP 17 Травня 2017 13:15
А потім той же президент в росію втече? о від таких диктаторів скільки будуть люди терпіти? ! Людей за бидло мають, коли вже настене крах тим хто краде ?
Лучанин Показати IP 17 Травня 2017 13:37
Заборонивши користуватись Яндексом та антивірусами ці .... кому зробили гірше? І чому це зроблено не в 13 році, а зараз? Самі міліарди заробляють на війні, а людям навіть в інтернеті спокою не дають-(