USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Україна нарешті припинила поставки зброї в Росію

29 Березня 2014 12:06
Україна переглянула військові контракти з Росією і нарешті припиняє озброювати армію окупанта.

Так, державний концерн Укроборонпром нарешті припиняє поставки зброї в Росію. Незважаючи на втрати від замороження торгівлі, концерн не буде озброювати противника. Про це повідомляє виконувач обов'язків генерального директора концерну Юрій Терещенко у у статті для ZN.UA.

"Питання, на яке варто обов'язково відповісти - військово-технічне співробітництво з Російською Федерацією. Вже сьогодні зі зрозумілих причин в Росію не поставляються зброя і військова техніка. До моменту деескалації конфлікту наші відносини залишаться в замороженому стані. Так, ми понесемо економічні втрати, але хіба розумно озброювати армію супротивника?" - заявив Терещенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
сергей александрович Показати IP 29 Березня 2014 13:30
молодці і тебер не відновлювати!
Боголюбы до сергей александрович Показати IP 30 Березня 2014 10:10
Глупо. Российская армия итак более технически подготовлена и проживет и без нашего вооружения. А вот мы потеряем доход.
дід Панас Показати IP 29 Березня 2014 13:42
Майже всі оборонні підприємства України підвязані під Росію і це буде жах! Треба шукати дипломатичні шляхи виходу з кризи у відносинах з Росією, а інакше скільки людей залишиться без роботи і поступлень на мільярди не доотримає бюджет! Це так навмисно по вказівці США роблять? Роками і оборонка і бізнес були пов'язані з Росією і так водночас зробити?! Це розуму взагалі немає!!! Амба Україні взагалі буде і ніякі кредити і реформи не допоможуть!!!
Лучанка до дід Панас Показати IP 29 Березня 2014 14:39
хватить на москаля працювати, а якщо ще засліплені очі то їдьте до сибіру, Вас там чекають! Переорієнтовувати виробництво на потреби українців, а не виготовляти зброю, котрою нас же і нищитимуть прокляті брати!
Микола до Лучанка Показати IP 29 Березня 2014 14:42
абсолютно вірна думка, дід Понос же зовсім в маразм впав, думає русєї треба щоб ми були заможною державою, ми їм тільки в якості рабів і потрібні
воля до Микола Показати IP 29 Березня 2014 14:58
От точно! Саме Заходу і США ти рабом і потрібен і будеш!!! Через років п'ять згадаєш...
минерабирабинеми до Микола Показати IP 29 Березня 2014 15:03
Ти хоч знаєш яку зарплатню отримують на тих підприємствах і які податки платять? Ти так ніколи не заробиш, бо за "горщики" так ніколи не заплатять! От зомбоване поліщуцтво - раби блін... Ну хоч би трохи у чомусь розбирались... Мауглі!!!
трембітта до Лучанка Показати IP 29 Березня 2014 14:57
Їдь у Італію, там тебе горщики вже зачекались!:)
оксана до трембітта Показати IP 29 Березня 2014 20:16
а вас напевно зеки в магадані. тролики ******* )))
НЕЛУЧАНИН Показати IP 29 Березня 2014 18:01
рашка буде літати на мітлах і стріляти горохом по горобцях, а ринки можна переорієнтувати на країни, які не вважають себе братніми для України
Лучанка до НЕЛУЧАНИН Показати IP 29 Березня 2014 20:17
о, нормальна людина з тверезою головою!