USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Україна очолила Раду Безпеки ООН: що потрібно знати. ВІДЕО

1 Лютого 2017 15:44
Україна почала головувати в Раді безпеки Організації Об'єднаних Націй.

Головування триватиме упродовж лютого 2017 року.


У зв’язку з цим українські дипломати підготували відеоролик, в якому розповідають про те, яким буде головування нашої країни в цій найбільш авторитетної міжнародної організації.



За словами посла України в ООН Володимира Єльченка, делегацію, яку він очолює, чекає нелегка робота.

«Всі розуміють велику відповідальність. Ми будемо повністю сподівається на нашу команду, яка буде працювати щодня 24 години на добу для світу і безпеки. Не тільки Україна, але і весь світ будуть спостерігати за нами », - сказав він.

Україна є одним із 10 непостійних членів Ради безпеки ООН.

Пріоритетами головування України в ООН, заявляють дипломати, стануть забезпечення універсального дотримання принципів статуту ООН, врегулювання конфліктів в Європі, боротьба з тероризмом, підтримання миру в Африці і на Близькому Сході, посилення миротворчої діяльності ООН та ін.

Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Українські новини, під час головування України в Раді Безпеки 13 лютого розглянуть питання захисту об'єктів критичної інфраструктури, 21 лютого - питання врегулювання конфліктів у Європі.

Як відомо, 1 січня Україна стала непостійним членом Ради безпеки ООН на 2016-2017 роки. Востаннє наша країна головувала в ООН в 2001 році. Відзначимо, що членом Україна є з 1945 року.

Міністерство закордонних справ вважає, що головування України в Раді безпеки ООН сприяє зміцненню до неї довіри.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus