USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.67 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Україна отримає ще $12 мільярдів кредиту

5 Липня 2016 22:15
Україна планує одержати близько 12 мільярдів доларів фінансової допомоги від США та МВФ.

Таку заяву зробив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв'ю Bloomberg, - повідомляє «Радіо 24».

Він розповів, що до суми входить 4 млрд у якості траншів від Міжнародного валютного фонду та двостороння допомога від партнерів країни.

Гройсман наголосив, що українські політики-популісти «демонізують» та зводять наклепи на діяльність МВФ, проте влада пояснюватиме суспільству, що та навіщо рекомендує фонд.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
кореш Показати IP 5 Липня 2016 22:29
До Нового року Гройсман буде міліардером,а то жаба задавить,що папєрєднік скоро так вспів,а він,що_ гірший.Життя підказує_лови момент,що і стараються робити.
Анонім Показати IP 5 Липня 2016 22:47
а що вже той транш дали що 2 роки обіцяють :))))?
Андрій до Анонім Показати IP 6 Липня 2016 09:20
Вже дали і вже розділили. А ви що, не помітили покращення життя? (Правда, не всіх українців, а невеликої частки, яка біля корита).
Степан Показати IP 5 Липня 2016 23:54
А коли віддавати буде? На кожного жителя України вже приходиться 35 тис. гривень боргу (по сьогоднішньому курсу). А якщо відмінусувати жителів Крима та Новоросії( я так думаю вони не поспішатимуть віддавати), то скільки вийде?
пас Показати IP 6 Липня 2016 07:29
Це добре. Вистачить грошей на мої похорони!! Скільки можна животіти.
Анонім Показати IP 6 Липня 2016 11:18
Выделение очередного кредита Международным валютным фондом связано с перспективой решения вопроса о повышении пенсионного возраста в Украине. Об этом сообщил глава группы советников правительства Украины Иван Миклош в интервью газете Сегодня.
бе Показати IP 6 Липня 2016 15:53
О! знов корито наповниться для влади!