• USD 39.50 39.82

Україна переграла Білорусь на шляху до ЄВРО-2016

5 Вересня 2015 22:00
Національна збірна України з футболу переграла Білорусь в рамках відбору на Євро-2016. Про це повідомляє ТСН.

Цей поєдинок відбувся сьогодні, 5 вересня у Львові. Підопічні Михайла Фоменка переграли суперника з рахунком 3:1.

З самого початку зустрічі українці притиснули білорусів до своїх воріт, а перший гол у матчі був забитий вже на 7-й хвилині. Після дальньої передачі П'ятова вдало прийняв м'яч Кравець і зумів пробити в нижній кут.

Другий гол записаний на рахунок Ярмоленка, який відмінно скористався передачею Шевчука з лівого флангу на 30-й хвилині зустрічі.

Третій м'яч забив Коноплянка, вдало реалізувавши пенальті на 40-й хвилині. Заробив одинадцятиметровий у цій ситуації Кравець.

Гол престижу білоруси забили на 62-й хвилині зустрічі. Пенальті заробив та сам його реалізував Корніленко.

Після цього матчу Україна зрівнялася по очках з Іспанією у групі С. В обох збірних по 15 балів.