USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Україна повністю відключила Крим від світла

24 Грудня 2014 13:25
Окупований Крим повністю відключили від електропостачання сьогодні, 24 грудня. Про це заявив "міністр енергетики" півострова Сергій Єгоров, - інформують наші колеги з Еспресо.TV з посиланням на ТАРС.

"Годину тому в односторонньому порядку з України повністю відключено електропостачання "Республіки Крим" та міста Севастопол по всіх чотирьох лініях", – сказав Єгоров.

З його слів, на півострові намагаються підключити енергомережі до власних генераторних потужностей, також ведуться переговори про відновлення енергопостачання з українською стороною.

Зокрема, повідомляється, що сьогодні повністю знеструмлений Сімферополь, надходить інформація про відсутність світла з Джанкоя та інших кримських міст, - пишуть "Крим.Реалії".

Зазначається, що Крим занурюється у справжній хаос, особливо це помітно на дорогах півострова, де не працюють світлофори.

"Світлофори не працюють, регулювальники не справляються, зокрема на дорогах Сімферополя, - безлад, моторошні пробки і вже навіть помічено декілька аварій", - пише видання.

Нагадаємо, 23 грудня підприємство "Крименерго" знову запровадило графік аварійного відключення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
ляк Показати IP 24 Грудня 2014 13:26
Хай РФ їх освітлює. Все чесно
ого Показати IP 24 Грудня 2014 13:40
А якже обіцянка Яйценюка : Це наш Крим, це наша Ялта, це наше море..https://www.youtube.com/watch?v=QJIQWdmBmHc
ага до ого Показати IP 24 Грудня 2014 13:42
Обіцянка цяцянка, хай кацапи їм електрику дають.
Тол до ого Показати IP 24 Грудня 2014 13:46
Нє, ну нормально!!! Хочуть бути з росією хай росія їх і забезпечить електрикою хватить з України останнє тягнути. В самій Україні тепер проблеми з відключеннями едектрики, а то ще Крим тягни, який продався росіянам. З першого дня треба було вимикати
тол Показати IP 24 Грудня 2014 13:42
Правильно, що хотіли те й мають.
вудман Показати IP 24 Грудня 2014 13:47
ПуцІн ввєді єлєктоенєргію..
))) до вудман Показати IP 24 Грудня 2014 13:50
)))
Іра Показати IP 24 Грудня 2014 13:59
Правильно-це дуже правильно.Путін нам газ по якій ціні продає? Найвищій за всю Європу.От хай і купує у нас електрику по найвищій ціні по всій Європі. Хотіли кримчани расеї,от і мають? Хай путін дає їм світло.Ну кричіть расея,расея. Хай ще воду відключать-це також справедливо. Чому ми маємо забезпечувати Крим водою і світлом безоплатно нам расея не дає нічого безоплатно. Ведуть такі інформаційну війну,що страшно.Ми ж ніколи не були з росією ворогами і не будемо,не всі люди там хочуть бути з українцями ворогами.Тільки алкаші,наркомани, а нормальні ні.
Анонім до Іра Показати IP 24 Грудня 2014 16:35
однією з найнижчих цін на газ є для України дурепо
ЙЕС Показати IP 24 Грудня 2014 15:29
Хоч якісь дії нарешті проти цього монстра. Хай їм Путін світить!!!
Коля Показати IP 24 Грудня 2014 16:32
Ура. Перемога! Знущатися над своїми та чужими громадянами це тренд сьогодняшньої влади України. Садо-мазо рулить!
Анонім до Коля Показати IP 24 Грудня 2014 16:37
в Чечні під час війни всім виплачували зарплати... а тут своїм громадянам свідло відключили. тепер Росія і нам не дасть електрики, чекайте на більші відключення.
Коля до Анонім Показати IP 24 Грудня 2014 16:46
Доречи. Коли була вiйна в Чечнi в Росiї не було такої жерсткої цензури на центральному ТВ. Показували всi жахи вiйни з обох сторiн. Особливо на НТВ, самому демократичному каналi на той час.
Дістало Показати IP 24 Грудня 2014 17:04
Хай тепер путя відчує ціну своєї гри ще недовго терпіти!
Опанас Показати IP 24 Грудня 2014 17:23
Це сказав якісь кримський беклербей. Чому ми повинні вірити, що це зробила саме Україна?
злий Показати IP 24 Грудня 2014 19:29
Болт крисмчанським зрадникам на рило і дінамомашинку в дупу, що крутилися і виробляли світло.
))) Показати IP 24 Грудня 2014 21:11
бреше. чергова локшина на вуха. не було світла пару годин в якомусь районі Криму. і все.
Анонім Показати IP 24 Грудня 2014 22:58
коментар було видалено
Крымчанин Показати IP 25 Грудня 2014 07:27
Я Крымчанин, проверте IP-пос. Мирный (Евпатория)-свет есть. Все, что написано-брехня. Я же на вашем сайте.
аяяй Показати IP 25 Грудня 2014 21:59
Летом к вам на отдых приезжать или как?