USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Україна стала другою в антирейтингу симпатій росіян. ОПИТУВАННЯ

8 Червня 2015 10:25
Україна разом з США, Латвією, Литвою та Польщею очолила рейтинг антисімпатій росіян.

Як свідчать результати опитування "Левада-Центру", у розряд дружніх країн росіяни зараховують Білорусь, Китай і Казахстан, - повідомляє ТСН.

Лідерами "антирейтингу" симпатій стали США (73%), Україна (37%), Латвія, Литва (по 25%) і Польща (22%).

Так, згідно із результатами опитування, проведеного серед 1600 осіб у 134 населених пунктах РФ, 73% респондентів погано ставляться до США, позитивно висловлюється кожен сьомий (15%), не змогли відповісти 12%.

Зазначимо, що думка росіян про Євросоюз та Україну подібна: 26% налаштовані позитивно щодо цих країн, 59% - негативно. Утрималися від відповіді 16% і 14% відповідно. Про Білорусь та Китаї 83% і 80% респондентів відгукуються позитивно.

Нагадаємо, на Донбасі воює до 30 тисяч росіян.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 8 Червня 2015 10:44
Нагадаємо, на Донбасі воює до 30 тисяч росіян... докази в студію??
луч до Анонім Показати IP 8 Червня 2015 11:01
Як ви тролі надоїли!
оля до луч Показати IP 8 Червня 2015 11:08
Та ні це нормальні українці,точніше адекватні,які все розуміють.
лучанин до оля Показати IP 8 Червня 2015 11:23
особисто бачив руські війська на донбасі
Анонім до лучанин Показати IP 8 Червня 2015 11:28
руські чи російські??
коля до Анонім Показати IP 8 Червня 2015 13:15
Древньоруські - 33 богатиря, альоша поповіч, ілля муромець і тд.
Анонім до луч Показати IP 8 Червня 2015 11:29
мда навіть і порахували..30 тис, певне всеукраїнський рехверендум провели??
Анонім до луч Показати IP 8 Червня 2015 11:49
а як тупі надоїли.. Ви би знали ??
45 до Анонім Показати IP 8 Червня 2015 13:07
Порошенко же показывал кусок автобуса как доказательство вторжение инопланетян...
Mik (галицька миша) Показати IP 8 Червня 2015 13:36
Ще було б цiкаво "рейтингувати" ставлення до визначених частин України. Наприклад, я, спiлкуючися з окремими росiянами, помiтив позитивне ставлення до Пiвденного Сходу та до Причорномор'я. До Пiвнiчного Сходу - бiльш-менш нормальне. Ставлення до Києва в останнiй час трохи зiпсоване. Що таке "Волинь", уявляють собi не всi росiяни. Галичину вiдверто не люблять.
Анонім до Mik (галицька миша) Показати IP 8 Червня 2015 13:52
так як і деякі українці знають про Росію- лище Мацква і Сибір
Ярик Показати IP 8 Червня 2015 13:55
Дайош у мери Києва Ляшко!!!А шо,Люню інопланетянина мером обирали,зараз "філософа" Кличко вибрали,слідуючим кияни точно виберуть Ляшко:)Риба кажуть гниє з голови.Скоро Київ напевно ще й очолить рейтинг найглупіших столиць світу:)
Анонім до Ярик Показати IP 8 Червня 2015 15:14
ляшко буде нормальний європейський мер і з чистою совістю зможе очолювати колони на гей-парадах. це ж саме те, чого не вистачає києву щоб стати європейською столицею.
Mik (галицька миша) до Анонім Показати IP 9 Червня 2015 08:30
Хто запустив чутку, що Олег Ляшко, нiбито, гей?
Катя Показати IP 8 Червня 2015 13:59
Ну правильно... Росіяни нелюблять сусідів..
Анонім до Катя Показати IP 8 Червня 2015 17:27
Росіяни не люблять фашистів. Тому роби різницю в тому, що не люблять росіяни - Україну, чи нинішню її хунту.
Mik (галицька миша) до Анонім Показати IP 9 Червня 2015 10:04
I чомусь не люблять галичан...