USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Український Червоний Хрест відмовився допомагати Майдану

20 Лютого 2014 11:18
Товариство Червоного Хреста в Україні відмовилось приймати гуманітарну допомогу для Майдану. Допомогу пропонували з Канади.

Про це 19 лютого на своїй сторінці у Facebook написала лікар і активістка Майдану Ольга Богомолець, - повідомляє Newsru.ua.

«Червоний Хрест Канади запропонував нам відправити літак із гуманітарною допомогою, одягом, ліками і медпунктом. Для розмитнення в аеропорту було потрібно, щоб вантаж прийняв і передав на потреби Майдану український Червоний Хрест. Останній відмовився…», - зауважила Ольга Богомолець.

Зазначимо, що внаслідок зіткнень на вулиці Грушевського постраждали понад 20 медиків Червоного Хреста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Микола Показати IP 20 Лютого 2014 11:45
Це викликає шквал негативних емоцій, як вони сміють так знущатися з людей, як можна калічити людей звірі. З таким напрямком поведінки скоро вже ніщо не стримає людей від самосуду.
Петрович Показати IP 20 Лютого 2014 11:47
Не дають проходу допомоги, заблокувати всі виїзди з кордонів, хай харківські гепу на шашлик пустять, а не мясо польске їдять!А то бариги розкричались, що бізнес затухає! А що ти один з другим зробив для розвитку агрокомплексу в державі?Купив депутатів, щоб завозити ванючий секонд хенд і вдівати громадян в обноскиТварюки барижні, покрикривалися мінтами і сидять ноги гріють!
Макс Показати IP 20 Лютого 2014 11:51
Правильно сделали
маша Показати IP 20 Лютого 2014 11:58
правильно скільки вже можна так
шаман до маша Показати IP 20 Лютого 2014 12:09
Якщо ти дійсно Маша, а не Макс, то я такої тв***ки ще не бачив.
Джулія Показати IP 20 Лютого 2014 12:49
http://www.redcross.org.ua/index.php?pageid=7 Витяги: Принципи та цінності Усі складові Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця у своїй діяльності керуються єдиними принципами. Гуманність Міжнародний Рух, виникнення якого зумовлене прагненням надавати допомогу всім пораненим на полі бою без винятку або переваги, намагається за будь-яких обставин як на міжнародному, так і на національному рівні попереджувати або полегшувати страждання людини.
Дима до Джулія Показати IP 25 Лютого 2014 22:40
А Усіченко-голова Українського Червоного Хреста,що проти свого народу?Гнати старенького,присмоктався,як п"явка,возомнив себе царком,до того дуже злопам"ятним,і подаруночки ой як полюбляє!Черга під кабінетом з "дари несущими"!Ясно,що хоче,як Мао Дзе Дун до 100 років сидіти з гладенькою пикою на людських харчах.
my_gift Показати IP 20 Лютого 2014 12:52
І ЧИМ ЖЕ ДАНЕ РІШЕННЯ ОБГРУНТУВАЛИ НА ОФІЦІЙНОМУ РІВНІ??
Я Показати IP 20 Лютого 2014 14:49
То червоному хресту х***р, а не по 5 грн. за марку з кожної організації, примусово на них змушують здавати, а куди вони йдуть не відомо, ще раз пришлете свої марки будете бідні!
Люся до Я Показати IP 25 Лютого 2014 22:31
Гроші йдть на командировки до Німеччини,де живе дочка голови Червоного Хреста.
Дима до Я Показати IP 25 Лютого 2014 22:52
Як можна було відмовитись від теплого одягу,ліків,продуктів,які прийшли з Канади.Там люди по копійці збирали,діаспора таким чином підтримала Майдан.А тут-той Усіченко сидить в теплі,їздить на іномарці, розкошує,і тішиться,що вніс "лепту",не допоміг своєму народові.А весь його комфорт оплачується з тих марок по 5 гривень,які здали в т.ч. майданівці.Совість є?Банду геть!Ольга Богомолець нехай міняє старих пристосуванців і са-мо-дур!
Люся Показати IP 25 Лютого 2014 22:59
Старий Усіченко возомнив себе всемогущим,на кшалт Пшонки-самозакоханий маразматик.Всіх директорів ЧХ збирає перед кожним празником,щоб мзду везли.Добре тримався під регіонщиками.Банду геть!
Віктор Щербанюк Показати IP 23 Жовтня 2015 22:47
Повнісінька нісенітниця! ОБ потім вібачалась за "неточне висловлювання". Але ж слово не горобець. Посольство Канади особисто спростовувало п****жь, та народ повівся на "жирну качку", а на правду уваги звертати не захотів.