USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Українці накопичують мільярдні борги за комуналку: за що найважче платити

12 Серпня 2021 12:50
На тлі зростання комунальних тарифів, українцям все складніше оплачувати комунальні послуги.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Станом на серпень 2021 року загальна заборгованість за комунальні послуги становить понад 66 млрд грн.

Скільки і за що заборгували:

- за природний газ українці заборгували близько 25 млрд грн;

- за тепло і воду заборгували понад 21 млрд грн;

- за водопостачання та водовідведення – понад 6 млрд грн;

- за розподіл електроенергії – 7 млрд грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
скептик Показати IP 12 Серпня 2021 12:56
даються взнаки подолання бідності і зарплати у 4000 доларів
Аут до скептик Показати IP 12 Серпня 2021 13:22
Ещё заплатим новые налоги, по налоговой амнистии, и тогда вообще заживем, как в сказке. ПРО НОВЫЕ ТАРИФЫ Я ПРОСТО МОЛЧУ.И зачем я голосовал за этот цырк???
Юргенсон Показати IP 12 Серпня 2021 13:09
З такими тарифами будуть борги рости та РОСТИ.
Тітка Показати IP 12 Серпня 2021 13:14
Нехай безмозлі і дальше продовжують підвищувати тарифи.Точка кипіння скоро взірветься.
Дядько до Тітка Показати IP 12 Серпня 2021 13:25
Це буде осінь. А клавани вже сполошились і кинули обгризану кость для натовпу, а саме з жовтня типу зменшують тариф на електрику... Але цей разводняк вже не допоможе, хай пакують чемодани до папіка на ростов.
скептик до Дядько Показати IP 12 Серпня 2021 13:29
бабакова не дарма прибрали.
Додік до Дядько Показати IP 12 Серпня 2021 14:26
Ну, як зменшили? - Спочатку збільшили у ДВА рази, а потім зменшили на 10%. Але мудрий нарід з куцою пам'яттю курки вчергове проковтне, а деякі ЗЕ\*бани ще й видадуть це за "перемогу"...
турбо режим до Додік Показати IP 12 Серпня 2021 19:24
а собственно в чем проблема? 73% -нас поддерживают! наша команда надолго.навсегда! терпите и платите.