USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Українці назвали Зеленського головним розчаруванням року. Опитування

16 Грудня 2020 16:26
Згідно з опитуванням соціологічної служби Центру Разумкова, більшість українців вважає президента Володимира Зеленського головним розчаруванням 2020 року.

Дані опитування свідчать, що 42% респондентів назвали Зеленського розчаруванням 2020 року, повідомляє Новое время.

Ще 10% вважають розчаруванням п’ятого президента Петра Порошенка, по 2% – одного з лідерів ОПЗЖ Віктора Медведчука, прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, лідера ВО Батьківщина Юлію Тимошенко, лідера Радикальної партії Олега Ляшка, колишнього прем’єра Олексія Гончарука, ще 1% опитаних назвав розчаруванням Святослава Вакарчука.

Про розчарування всіма політиками заявили 5% респондентів, а 17% не змогли назвати нікого.

Це ж опитування показало, що Зеленського 20% опитаних назвали політиком року, проте цей показник значно менший, ніж в кінці минулого року (тоді політиком року його назвали 46%).

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 4 по 9 грудня 2020 року методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
турбо режим Показати IP 16 Грудня 2020 16:58
какая разница?! 73 % так не думают!
українець Показати IP 16 Грудня 2020 17:06
Вова,поки є можливість піти _ЙДИ!!!! Поглянь,що витворяють ФОПи під Радою.Це не жарти і не гра в піжмурки.Це _твоє керування державою Україна!!!!
Злий ФОП Показати IP 16 Грудня 2020 17:44
Втікай,і то далеко Вова
Каплан Показати IP 16 Грудня 2020 18:15
Ще Пороху крупно повезло - вимолив, видать, у Томосу без клопоту допрезидентити. Війну не закінчив, оборонпром і т.п. І так все зійшло з рук... Тепер такий розумний на своїх каналах поради роздає. А де ж він раніше був, чому для людей не старався?.. А на Володю, дійсно, все навалилося - не позаздриш. Та ще й трохи безголову команду від початку зібрав - підпсували репутацію. Словом, нема нічого доброго - бути президентом в Україні((
Народна прокуратура Показати IP 16 Грудня 2020 18:23
Не потрібно створювати собі кумира, той розчарувань не буде. У мене ця статистика теж викликала розчарування в наших людях: якщо Зеленський їх розчарував більше, ніж Ляшко, Тимошенко і Медведчук, то то це треба вважати вироком для українців як для народу, що має право на власну державу !
Понтій Показати IP 16 Грудня 2020 20:59
Не випускати з країни, а посадити!
Я до Понтій Показати IP 17 Грудня 2020 09:32
А садити, то за що??? Кримінальне щось зробив, вбив чи збагатів в раз пять, як Порох??? Нашим людям ще ніхто не вгодив і не вгодить, в них в крові заложено красти, при любій нагоді кожний цим скористається, тож починати потрібно з себе.
ттт доЗлий ФОП Показати IP 17 Грудня 2020 08:36