USD 39.55 39.80
  • USD 39.55 39.80
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.90

Українці все менше вірять у вторгнення РФ, віра в сили української армії зростає. Опитування

18 Лютого 2022 17:02
За останні дні зменшилася кількість українців, які вважають високою ймовірність повномасштабного вторгнення Росії, водночас побільшало тих, хто вірить, що Україна зможе відбити напад.

Такі дані опитування, проведеного 16-17 лютого, наводить Соціологічна група «Рейтинг», повідомляє Українська правда.

Зокрема 19% опитаних оцінюють ймовірність повномасштабного воєнного вторгнення Росії в Україну як високу, 33% – як середню, 20% – як низьку, тоді як 25% вважають, що немає жодної загрози.

Кількість опитаних, які не вбачають загрози, суттєво різниться за регіонами: від 14% на заході до 42% на сході країни.
Разом з тим, більшість опитаних (64%) впевнені, що Україна зможе відбити напад, якщо вторгнення Росії відбудеться. Третина не впевнені в цьому.

За даними соціологів, кількість опитаних, які вірять у власні Збройні сили, переважає у всіх регіонах країни (відносно більше на заході і в центрі, менше – на сході).

Таким чином, за останні кілька днів оцінка ймовірності загрози як високої зменшилась з 28 до 19%. Водночас з 58 до 64% зросла впевненість громадян, що Україна зможе відбити напад, якщо вторгнення Росії відбудеться, вказують автори досліження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
юрій миколайович Показати IP 18 Лютого 2022 17:21
Українці вірте в Бога а все інше буде як Бог дасть.
гнилий ботокс до юрій миколайович Показати IP 19 Лютого 2022 17:58
Станом на 19.02.22 орки почали масові провокації, в тому числі обстріли з арти мирних жителів і КПП. Тому ... Просимо в Бога миру і сил, щоб захистити свою Батьківщину, якщо кремлівський шизоїд таки надумає нападати.
Сила сала Показати IP 18 Лютого 2022 17:42
Супер допінг.
Анонім до Сила сала Показати IP 19 Лютого 2022 17:59
Ти бояру лаптьом закусуєш, що тебе так штирить?
Всезнайко Показати IP 18 Лютого 2022 17:52
Не віра в силу української армії, а зневіра в американській брехні.
Дідо до Всезнайко Показати IP 19 Лютого 2022 18:00
Потрібно вірити тільки російському телебаченню. Я його дивлюсь завжди, і знаю, що то мериканці нас посварили, а Путін то мій кумир.
Анонім Показати IP 18 Лютого 2022 18:15
Де проводили опитування? У вузьких колах? Певних груп населення?
1 до Анонім Показати IP 18 Лютого 2022 19:26
У напад вірять малограмотні групи населення, всі інші аналізують і думають.а ще так звані патріоти , які сплять і бачать, щоб на Україну напали, о тоді то вони кацапам покажуть. Колись США та Британія по всіх каналах кричали , що в Іраку є хімічна зброя, полізли туди з войнушками, казнили Саддама Хусейна, іншими словами отримали доступ до іракської нафти.Через певні роки визнали , що не мав Ірак хімічної зброї, але завдяки такому вбросу отримали свою матеріальну вигоду. Тому не можна вірити всьому тому, що чуєш