USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Українцям підвищать тарифи на воду

17 Березня 2015 23:00
Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, ухвалить рішення про підвищення тарифів на воду для населення. Причина - зростання вартості електроенергії. Про це повідомляє ТСН з посиланням на допис члена НКРЭКУ Андрія Геруса у мережі Facebook.

Засідання відбудеться у четвер, 19 березня.

«На засіданні в четвер прийматимемо рішення про підвищення тарифів на воду для населення. Така необхідність виникла в результаті зростання вартості електоенергії на 30% з літа минулого року», - повідомив Герус.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомліло про зростання тарифів на електроенергію для населення на 40% з березня.

Згідно з його інформацією, водоканали прострочили, в основному, через девальвацію гривні, платежі за кредитами Європейського банку реконструкції та розвитку, а також Світового банку на близько 1 мільярд гривень. Герус не уточнив, про яке саме підвищення тарифів на воду для населення йдеться.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Штефан, Луцьк Показати IP 17 Березня 2015 23:05
може це й краще!
Анонім Показати IP 17 Березня 2015 23:06
Спасибо, родные!
Анонім Показати IP 17 Березня 2015 23:10
Як сказав резидент Вальцман, "Живемо по новому", І що хдому... слід договорити - от тепер точно поновому, народ половина - це "терпилы, а други раби і прислуга жидовлади.
Штефан, Луцьк до Анонім Показати IP 17 Березня 2015 23:14
він ще обіцяв що з травня 2015 будемо без віз у країни ЕС їздити
Права нирка до Штефан, Луцьк Показати IP 17 Березня 2015 23:21
Отдельными органами
Анонім до Штефан, Луцьк Показати IP 18 Березня 2015 08:28
За водою...
Анонім до Штефан, Луцьк Показати IP 18 Березня 2015 12:02
Пойди получи шенгенскую визу. Иными словами, ты и остался без виз.
Янык кривавий Показати IP 17 Березня 2015 23:19
Мало ,даёшь стакан воды дороже бутылки пива,
Анонім Показати IP 17 Березня 2015 23:34
Це просто п....ц!!!У нашому місті і так куб.води коштує під 15 грн.
справедливий до Анонім Показати IP 18 Березня 2015 09:23
У Володимирі-волинському і так вода холодна 12,32 грн. в Києві 7,464грн., відповідно гаряча 34,48 грн. в Києві 25,06 грн. Це в той час коли зарплати відрізняються майже в три рази. От так і живемо, перерахунків зарплат і пенсій немає а тарифи на все ростуть ото ж "дякуємо" новій владі яка за рік довела людей до зубожіння.
Анонім Показати IP 17 Березня 2015 23:40
Ходіть, українці, брудні, темні, голодні та затуркані.Влада всіх за бидло та за неповноцінних має, а ми кажемо, що це така категорія українців на Сході проживає.А ми всі білі, пушисті, в ,, шоколоді,, і живемо по новому.
Анонім Показати IP 17 Березня 2015 23:50
Коли ми нарешті почуємо такі новини, як - Сьогодні було конфісковано дачі і землю депутатів,генералів,мерів і тд.
ярослав Показати IP 18 Березня 2015 07:20
Ще трохи і терпець в народу увірветься, і Пороху , Яценюку і остальним жидам буде вісилиця і це 100 процентів.
лучанка Показати IP 18 Березня 2015 07:22
Коли ми почуємо про підняття зарплат, пенсій?
дiдо до лучанка Показати IP 18 Березня 2015 07:56
Нiколи
Лучанка Показати IP 18 Березня 2015 09:07
Вже пора їх знищувати-це просто піпец.Чим платити люди? Чим? При пенсії 1000 грн-це вже геноциж народу України.А олігархи, бандити жирують. Виносити треба цей уряд,виносити. Терпець народу вже порвався. Що ж добився цей майдан? Убивають нащих діток, а нам зашморг на шию всім накинули.Хліба скоро не купимо.Подохнемо,бо не купимо таблеток вони коштують 500 грн.О Господи
Європеєць Показати IP 18 Березня 2015 09:12
що хотіли те і маємо ЄВРОПА покупатися це розкіш .............
Анонім Показати IP 18 Березня 2015 09:44
Економічне обгрунтування підвищення тарифу ми зрозуміли і напевно б погодились з цим, якби також було б сказано, що натомість кожен водоканал зобов"язується поставити вхідні лічильники води до кожної установи та будинку. Всі втрати води, до згаданих лічильників не включаються в тариф. Підвищуються вимоги до якості води. Зобов"язати у певний термін провести незалежний аудит та аналіз всіх комунальних підприємств, які підвищують тарифи. Тобто провести таку політику, яка б для збереження рентабельності, прибутку змусила б підприємства шукатиі інші шляхи.
my_gift Показати IP 18 Березня 2015 09:47
Такий цікавий ланцюжок вибудовується-подорожчала електроенергія та девальвувалася гривня (привіт ГОнтарєвій і Ко)-дорожчає вода ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ. А чим населення винне? Ми гривню обвалили??
До європеєць Показати IP 18 Березня 2015 09:56
Сказав А кажи і Б. Ти проти цього шляху, ну то скажи всім свою альтернативну думку... Або помовч і не ний. Якби не хотіли б Європу то, що тут вже комунізм був би? Ти вважаєш Якби українці надалі терпіли Януковича то жили б краще. Невже не видно куди він вів країну і всіх нас. Скільки ще таких сліпців живе, що далі свого холодильника і телевізора не бачать. Просвіти нас темних, як по твоєму повинні були б розгорнутись події, о аналітег?
Анонім до До європеєць Показати IP 18 Березня 2015 11:02
ну вів це точно до втрати територій, війни... що ще напишеш?
До безногих. Показати IP 18 Березня 2015 10:13
Гей, немайдауни тобто дауни чи як вас там.. Ось скажіть, те що ви проти майдану можна якось зрозуміти, але ж поясніть нам нарешті - за ЩО ВИ!?
чому Показати IP 18 Березня 2015 10:15
жидовська мордо зняв коментар?
шоколад з перцем Показати IP 18 Березня 2015 11:00
Ну ще на повітря підніміть ціну і... все буде у шоколаді!!!:) А тим часом скасовано заборону на підняття зарплат нардепам, суддям, прокурорам, а міністру фінансів виділяють 1,2 млн. грн. на таксі і це при тому скільки в неї є автівок! Уррра!!! А люди мовчать...Далі буде...