USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Україну чекає подорожчання газу для населення в 4 рази

24 Вересня 2014 16:47
Заступник голови "Нафтогазу" Олександр Тодійчук заявив, що не виключає встановлення єдиної ціни на природний газ для всіх споживачів України, що призведе до подорожчання газу для населення в 4 рази.

Про це повідомляє «Преса України» з посиланням на заяву заступника голови "Нафтогазу" Олександра Тодійчука.

"Не виключається, що вже цього року будуть прийняті рішення про подальше підвищення ціни на газ. Є навіть такий варіант - я не хочу лякати, але і не хочу цього приховувати - що буде встановлена єдина ціна на газ і для промисловості, і для населення", - сказав Тодійчук.

"Це дуже важкий удар, його політики намагаються уникати тому, що у нас цієї осені вибори, і невдоволення населення значною мірою може вплинути на цей процес", - додав він.

Він сказав, що згідно з соціологічними дослідженнями, населення в умовах війни готове платити в 4 рази більшу ціну за газ.

"Тут вже питання прозорості (розподілу коштів державою) виходить на перше місце", - підкреслив Тодійчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
Света Показати IP 24 Вересня 2014 16:51
Це дуже важкий удар, його політики намагаються уникати тому, що у нас цієї осені вибори, і невдоволення населення значною мірою може вплинути на цей процес", - додав він. Правильна, а потом сюрпрайс, Прелесть.Так держать .Даешь Украину без украинцев.
Дончанин до Света Показати IP 24 Вересня 2014 16:59
коментар було видалено
Света до Дончанин Показати IP 24 Вересня 2014 17:23
Ну дык понятно, как им так в долларовом, а как нам так в гривне.
Дончанин до Света Показати IP 24 Вересня 2014 17:43
Света, Света... Я имел ввиду то, что если доллар станет стоить 26 гривен, то цены на газ в гривнах подымутся в восемь раз. Ведь основная часть газа покупается за доллары.
Света до Дончанин Показати IP 24 Вересня 2014 17:50
Это понятно ,но зарплата то в гривне и даже в гривне она не подымаеться. Пусть хоть в 4 раза, хоть в 8 ,мы не можем платить ,потому что жрать будет не за что. Що новый голодомор?
Дончанин до Света Показати IP 24 Вересня 2014 18:16
Да и первый голодомор, по словам моего отца, во многом делали местные активисты, так как именно они отбирали у крестьян последний хлеб для того, чтобы прекрасно выглядеть в глазах начальства ибо видите - сколько мы собрали зерна! Он рассказывал из своего личного опыта ибо в то время был еще пацаном, но уже все понимал и, естественно, запомнил.
Анонім до Дончанин Показати IP 24 Вересня 2014 19:09
Причин было много, и большинство из них известны. И активисты - был такой фактор, находили и выносили все. Мама говорила нашли бутылку с топленым жиром, и ту забрали. Но одна из причин почти не упоминается - в 32-33 - м именно на (в)Украине проводилась админреформа, по новому нарезались области, районыи сельсоветы. В результате нарушили управление и просто не могли оперативно реагировать на беду. А реформа была всеобъемлющей - вспомни, в январе 34 правительство из Харькова переехало в Киев. До того ли было чиновнику в условиях стресса - а вдруг не возьмут в новую столицу?
да до Анонім Показати IP 26 Вересня 2014 09:00
А чого ви цю наволоч з якими тепер вооюють наші хлопці, активістами називаєте, цеж ними і їхніми родинами заселили домбас.
Уряду Показати IP 24 Вересня 2014 16:55
А чого тільки в 4 рази, піднімайте зразу в 10 раз, гулять так гулять
Уряд до Уряду Показати IP 24 Вересня 2014 20:13
коментар було видалено
WTF Показати IP 24 Вересня 2014 17:06
Перепрошую, я заплутався-це перемога чи зрада???
Анонім Показати IP 24 Вересня 2014 17:10
коментар було видалено
Дончанин до Анонім Показати IP 24 Вересня 2014 17:14
коментар було видалено
Света до Дончанин Показати IP 24 Вересня 2014 17:30
Пока суд да дело уже и спасать некого будет. Кстати на днях читала что МВФ посмотрев на наши печальные дела в экономике, действительно выдвинул требования сравнять цены на газ и элекроэнергию для потребителей и предприятий, там писалось ,что за несоевременную оплату будет начисляться пеня ,а у злостных неплатильшиков будут конфисковывать квартиры и имущество ,потому что сильно большой долг у населения за коммуналку и элекроэнергию.Так что готовимся.
нік до Света Показати IP 24 Вересня 2014 17:48
ти то кур*а чого плачеш
Света до нік Показати IP 24 Вересня 2014 17:55
А я так понимаю ты весилишься. Пшел вон твоя фамилия.
нік до Света Показати IP 24 Вересня 2014 22:47
кур*а,та ще й неграмотна- 100% -й тролль
лілія Показати IP 24 Вересня 2014 17:13
жахіття з нашою владою все на війну спирають . а кричали до попередної влади а самі що? як виживати нам простим громадянам україни ?
Дончанин до лілія Показати IP 24 Вересня 2014 17:17
коментар було видалено
Анонім до лілія Показати IP 24 Вересня 2014 19:14
То шо, Лиля, повернемо бандытив з Янеком? Доляры по висим, бензын по десять, и мать його за ногу, шо в його стульчак золотый!
?? до Анонім Показати IP 25 Вересня 2014 11:07
А хто зараз на тому стульчаку сидить? Чи в нової влади стульчаки платинові?
Анонім Показати IP 24 Вересня 2014 17:20
коментар було видалено
дтото до Анонім Показати IP 25 Вересня 2014 10:10
Тільки про це вчора думала.... Сидів той Яник на золотому унітазі.... і фіг там.... зате газ був, електроенергія була...долар був по 8.... Я вже сумую за тим часом)
321 Показати IP 24 Вересня 2014 17:27
Вихід простий - не голосувати за тих "розумників" які це все роБлять, а це все недолугий Яценюк і його кампашка Кабмін!!! Бо потім пізно буде...!!!
Дончанин до 321 Показати IP 24 Вересня 2014 18:29
Альтернативных кандидатов убрали со сцены. Поэтому в любом случае, если выборы состоятся, то выберете нынешних.
Анонім до Дончанин Показати IP 24 Вересня 2014 19:05
Виберемо, перевертню, без твоєї сраної поради.Якби не дончани, то і ціни на газ не піднімали, і війни не було б.
Андрій76 до Анонім Показати IP 24 Вересня 2014 23:33
Это понятие не для"средних рассейских умов"..,а для Даунбассовских тем более. Они думают,что им Ху**о поможет со своим Руцьким миром. Молдавии с Грузией помог,вот и им поможет также...
Анонім Показати IP 24 Вересня 2014 17:31
"Згідно з соціологічними дослідженнями, населення в умовах війни готове платити в 4 рази більшу ціну за газ". Де, ким і коли проводились такі дослідження ? У кабінеті міністрів, у Верховній Раді чи може серед мешканців Конче-Заспа, де проживає наша "еліта". І досить все на війну спихати. Винен тут Яценюк і Ко. Чому не заплатити гроші за наданий газ ? На ринку чи магазині ніхто товар без грошей не продасть. А тут задарма хотіли. МВФ наскільки відомо близько 4 млрд.дол. уже виділив Україні. Де гроші ? Куди їх направили ? АТО за рахунок волонтерів, інфляція, ціни та комуналка за рахунок населення, а ЩО ЗА ВАШ РАХУНОК, ШАНОВНІ ПОЛІТИКАНИ ?
аяяй Показати IP 24 Вересня 2014 18:08
більшість просто перестане платити та й все .а потім почнуться бунти і пішло поїхало. знову нас чекає майдан
Анонім до аяяй Показати IP 24 Вересня 2014 19:16
На майдан, кроме энтузиазма, тоже денежки нужны.
волиняка Показати IP 24 Вересня 2014 18:28
Дивіз Порошенка перед президентськими виборами:,,Жити будемо по-новому''.Не збрехав зараза!:(
дідо Показати IP 24 Вересня 2014 18:59
СПАСИБІ ЮЛЯ
Анонім Показати IP 24 Вересня 2014 19:05
Страшно жить в этой стране, что не революция - так покращення
Дончанин до Анонім Показати IP 24 Вересня 2014 19:07
Если страшно - вешайся, курча ляга.
Анонім до Дончанин Показати IP 24 Вересня 2014 19:55
Хамло, вешайся сам
гена Показати IP 24 Вересня 2014 19:41
Парашенко та яценюк-героi украiни
Анонім Показати IP 24 Вересня 2014 20:12
Йущенко-ТАКЪ!!!
ОГО!!! Показати IP 24 Вересня 2014 20:56
"Він сказав, що згідно з соціологічними дослідженнями, населення в умовах війни готове платити в 4 рази більшу ціну за газ" ??? Хто робив ці дослідження??? Хто готовий платити в 4 рази більше??? пенсіонери, бюджетники??? та з мінімальної зарплати зараз вже важко виживати!!! хтось дійсно "згідно із соціологічними дослідженнями" втратив здоровий глузд...
Просто мама до ОГО!!! Показати IP 24 Вересня 2014 22:56
А що тільки пенсіонери і бюджетники живуть на мінімум. Я працюю в приватній фірмі, три роки назад отримувала 2500 грн., а зараз мінімалку.
До пана заступника г Показати IP 24 Вересня 2014 21:01
Яка в Вас заробітна плата, шановний? назвіть будь-ласка, для "соціологічного дослідження" дуже треба.
Анонім Показати IP 24 Вересня 2014 21:13
коментар було видалено
Джулія Показати IP 25 Вересня 2014 10:39
Мене за все життя жодного разу не запрошували взяти участь у жодному "соціологічному дослідженні". Як і членів моєї сім'ї.