USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Лучанам встановили роздрібну ціну на природний газ

9 Жовтня 2015 16:31
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановою від 03.03.2015 №583 «Про встановлення роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення» встановила роздрібні ціни на природний газ, що використовується для потреб населення у відповідних розмірах.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міськради.

Отже:

1. у разі використання природного газу для приготування їжі та/або підігріву води, ціна на природний газ становить 7,188 гривні за 1 куб. метр;

2. для індивідуального опалення або комплексного споживання (індивідуальне опалення, приготування їжі та/або підігрів води):

а) у період з 01 травня по 30 вересня (включно) – 7,188 за 1 куб. метр;

б) у період з 01 жовтня по 30 квітня (включно):

- за умови, що обсяг споживання природного газу до 200 куб. метрів на місяць – 3,600 грн за 1 куб. метр;

- за умови, що обсяг споживання природного газу понад 200 куб. метрів на місяць – 7,1888 за куб. метр.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
piter Показати IP 9 Жовтня 2015 16:39
Хто це написав? в постанові пише: за обсяг, спожитий до 200 м-3 природного газу на місяць (включно), – 3,600 грн за 1 м-3; за обсяг, спожитий понад 200 м-3 природного газу на місяць, – 7,188 грн за 1 м-3.
Анонім Показати IP 9 Жовтня 2015 16:53
правильно
дідо Показати IP 9 Жовтня 2015 18:06
Знову благодійність для багатих. Кожному олігарху 200 кубів по пільгові ціні.
Андрій до дідо Показати IP 10 Жовтня 2015 13:44
Знову "йулькавароффкавинуваиаВАНАвкралафсьо".. Лохам навішали локшини - вони й "ведуться"... Поцікавтесь "тарифами-розцінками" в постачальників газу "Облгазах", на Волині це тепер "Волиньгаззбут" (ПОПи) взамін "Волиньгазу" (Бойка (Фірташа)... Може ХТО "тарифи поділив" на 2? Як було 7188 грн за тисячу, так і залишилось! Зате в Кацапії викупляють - значно дешевше (245$ "по по йулькифарофкидоговорам") , ніж продають населенню по "вовчим тарифам" від "попо-кроліків": 7188/21,45(курс долл. від гонТИРЄВОЇ) = 335.10$... Жодний "постачальник" ціну НЕ зменшить, скоріше газу НЕ стане.., але "відчуєте ЦЕ тільки після виборів!
лучанин Показати IP 9 Жовтня 2015 19:04
а чого всі мовчать про потребу початку опалювального сезону??? На вулиці мінусова температура...? чи б*я вже всі в привтних секторах живуть ..?
Анонім до лучанин Показати IP 9 Жовтня 2015 19:24
А що, вже 15 жовтня? Сам знаєш, що Україна це не Лугандонія, де включили опалення 8 жовтня.
Земляк Показати IP 10 Жовтня 2015 08:28
Ничего, ничего сейчас ещё у половины лучан за долги будут отжимать квартиры, чтоб надолго Майдан запомнили и руководителей страны