USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

В авіакатастрофі у Броварах загинуло керівництво МВС України: міністр, перший заступник та держсекретар

18 Січня 2023 10:17
Внаслідок авіакатастрофи у Броварах загинуло керівництво МВС: міністр Денис Монастирський, його заступник Євгеній Єнін та держсекретар Юрій Лубкович – вони знаходились у гвинтокрилі ДСНС.

Про це повідомив очільник Нацполіції Ігор Клименко.

«Сьогодні вранці, 18 січня, у Броварах розбився гвинтокрил ДСНС. Внаслідок авіакатастрофи загинуло керівництво МВС: міністр, перший заступник міністра та державний секретар.

Всього наразі відомо про 16 загиблих, з них 2 дітей. З них 9 перебували на борту гвинтокрила.

22 потерпілих перебувають в лікарні, з яких 10 дітей.

На місці працюють всі профільні та спеціалізовані служби. Триває огляд місця події», – йдеться у повідомленні.

Станом на 10:30 кількість постраждалих зросла. Відомо про 18 загиблих, зокрема трьох дітей, повідомили в МВС.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Сарк Показати IP 18 Січня 2023 10:29
Гвинтокрил Aprilia виробник Іспанія , він новий 2-3 роки, він не мав впасти це терракт
ВІРУС Показати IP 18 Січня 2023 10:34
ДІТЕЙ ДУЖЕ ШКОДА.........
Макс до ВІРУС Показати IP 18 Січня 2023 11:31
Згоден шкода лише дітей та робітників дитсадку
Анонім Показати IP 18 Січня 2023 10:40
випадковість чи комусь дали сигнал замислитися над своєю поведінкою?
К.лучанин до Анонім Показати IP 18 Січня 2023 12:51
Та при чому тут поведінка. В МВС є і козачки заслані, які і зливають інфу дрг. СБУ немало виявила колаборантів. А ще скільки їх є! Що це секрет. Ці " коли" ще причаїлись, чекають .....
Анонім до К.лучанин Показати IP 18 Січня 2023 13:57
раптом хтось комусь щось пообіцяв, а зараз відмовляється виконувати. треба ж йому нагадати: memento mori...
К.лучанин Показати IP 18 Січня 2023 11:08
Підозрюю диверсію, це дуже ймовірно.
Віктор Показати IP 18 Січня 2023 11:24
Яка була нагальна пртреба в такий час кудись переміщуватись по гостонаселеному місту в туман на гелікоптері? Де були мізги, чи вже впірились, стали крутими?
morpheus Показати IP 18 Січня 2023 12:47
Туман... Напрошується версія помилки пілота, але треба чекати офіційного розслідування.
Хз Показати IP 18 Січня 2023 15:48
Шкода людей. Не аваков ж
Чорний маг Борис Показати IP 18 Січня 2023 22:56
Це арестович накаркав!
Андерсон до Чорний маг Борис Показати IP 19 Січня 2023 06:24
Візьміться нарешті з Люською за руки йа йдіть в слід за кораблем Мацква
Правда Показати IP 19 Січня 2023 07:50
Якщо ви вже купуєте французький вертоліт,то навчіться правильно його обслуговувати.Причина тут одна-несправність,можливо двигуна.І якого....летіти в Харків через населені,густонаселені міста.Це ж має бути заборонено.Діти,Боже,загинули маленькі діти,яка трагедія.