USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У ДАІ Волині обіцяють позбутися «рішал» і «дзвінків до друга»

13 Травня 2014 19:01
У Державтоінспекції області обіцяють переглянути роботу МРЕВ. Не виключено, що у відділі будуть «кадрові чистки».

Про це стало відомо під час круглого столу в Управлінні ДАІ Волинської області з представниками громадськості сьогодні, 13 травня.

Виконувача обов’язків начальника Управління ДАІ УМВС України у Волинській області майора міліції Андрія Бондарука запитали, чи збирається нове керівництво наводити лад у Міжрегіональному реєстраційно-екзаменаційному відділі. На думку активістів, там варто було б запровадити схему «єдиного вікна», де можна записатися на чергу, взяти талон і прийти за вказаним часом.

Андрій Бондарук зазначив, що два дні тому в управлінні призначили нового заступника начальника, який куруватиме роботу МРЕВ. У нього подібне бачення як вирішити цю проблему.

«У нього точно таке саме бачення. Ніхто не проти змін, нам самим незручно, коли стоїть людина поважного віку, а хтось заходить в кабінет домовлятися», - пояснив він.

Окрім того, правоохоронець зауважив, що у МРЕВ займуться кадровими питаннями: переглянуть кількість тих працівників і оцінять чи потрібна їх стільки, як є зараз.

А ще в УДАІ пообіцяли позбутися «дзвінків до друга», тож телефонних розмов з покровителями порушників, обіцяють, теж не буде.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
лпдмуа а простише и Показати IP 13 Травня 2014 19:09
коли ми вже іх всіх позбудемось-сидять як воші в кожусі : давно треба поставити один компютер підключений до центральной баи в киеві посадити там пару пенсіонерів і всі діла : А яке приміщення для чого -можна міліцейский гуртожиток зробити
Ковельчанин до лпдмуа а простише и Показати IP 13 Травня 2014 19:17
Після цього купиш машину - виявиться лівак , будете раді , в МРЕО треба залишати людей які професіонали в цьому напрямку роботи .
Лучанин до Ковельчанин Показати IP 13 Травня 2014 23:29
цікаво ...які там професіонали? ану прізвище скажи. Так Бубела - вона і паспортист і одразу інспектор (спеціаліст). Ти їй покажи глушник, а вона скаже що це домкрат. А кофан, вічний працівник МРЕВ, хоча як спеціаліст, то він єдиний спеціаліст який знає всю роботу мрев. Цьому йому слава. А інші, один сміх....тільки бабло чекають від рішал. А рішал вже скільки років пробують розігнати, а дуськи, 22 роки вони вже ходять біле мрев, а розійтись ні як не можуть. Зараз куратор з Удаі таксу тижневу підніме, і все одразу всі решали "пропадуть" і робота "буде налагоджена". Кадрові зміни. НУ зроблять переатестацію, заново за посади з цих працівників начальство бабло зіб'є, от і кадрові змінилися. От ідея про єдине вікно. о це правильно. Але де ж тоді начальство бабло буде косити.
йося моргенштерн до лпдмуа а простише и Показати IP 14 Травня 2014 09:53
є у центрі міста ЦНАП - центр надання адміністративних послуг! Трішки подумати - і менти со..ть!!!
дідо Показати IP 13 Травня 2014 19:19
Кожного ранку рішали та мревшники пють каву у кафе Волиньавто, та дружно регочуть з нових начальників.
до дідо до дідо Показати IP 13 Травня 2014 19:24
Правильно роблять.
до дідо до дідо Показати IP 13 Травня 2014 19:24
Правильно роблять.
автомобіліст Показати IP 13 Травня 2014 21:41
Коли зі мною в черзі будуть стояти Гордійчуки,Поліводи і інші тоді я повірю що в МРЕВ навели порядок.
Рыта Показати IP 13 Травня 2014 21:58
А хіба не рышала Бубели, Вітри, Вороніни,там всі великі рішала,без таких рішал мрео не може фунціонувати.
Лучанка Показати IP 13 Травня 2014 22:10
Насамперед нехай працівники ДАІ самі не порушують закон,з себе необхідно почати.А то в сводках тільки читаємо,що знову дтп скоїли їхні првцівники,адже відчувають себе безкарними.
очевидейць до Лучанка Показати IP 13 Травня 2014 22:45
це про Вітку з луцького мрео? що да то дааа то погнали а потім втіхаря поновили люби тельницю "ліків"
Станіславський Показати IP 13 Травня 2014 22:49
Не вірю!
махно Показати IP 14 Травня 2014 02:17
Скоро решалы могут пенсию оформлять в Дат,столько лет работают. Но от корыта навряд ли отгонять. Пока Гордей при делах так и дальше будет.
злий Показати IP 14 Травня 2014 07:02
А воронін теж там нехіло пристроів і бабу свою ірочку і під дахом СБУ можна собі Х 5 АС3777..купити і жіночці Тойотку з таким самим номером(страна должна знать героев) прикупити на День народження !! А хулі,завжди прикрие куратор з контори,можна блатувать і левакі різні пропихувать,якщо навіть хай би що.тож інспектора під суд підуть..
Рома до злий Показати IP 14 Травня 2014 08:34
Цей "козачок" ліваки реєструє!?!..... звертайтесь!
Анонім до злий Показати IP 14 Травня 2014 11:26
Таке оперування фаміліями змушує зробити висновок, що годувались ви з того самого корита, але десь недоіли, й жаба, велика і жирна, пре!
злий до Анонім Показати IP 14 Травня 2014 11:39
можу і вашу фамілію назвати але почекаю поки росіяни Волинь візьмуть ,щоб все кодло одним махом знести...
Анонім до злий Показати IP 14 Травня 2014 11:42
Аааа, привіт сепаратистам чи як?
Народ Показати IP 14 Травня 2014 09:57
Якби всі так знали роботу як Бубела то в Мрев був би толк!
ПАНІ Показати IP 14 Травня 2014 10:03
Бубела вміє тільки кричати , як працівник держустанов - вона ніяка. місце на фермі.
Бубела кричить Показати IP 14 Травня 2014 11:15
бо ходите як телята на фермі по тому МРЕО.
Анонім до Бубела кричить Показати IP 14 Травня 2014 11:40
Ага, якби всі так знали то був- вже всі сиділи б за гратами
Не вірно Показати IP 14 Травня 2014 11:48
МРЕВ - це " міжрайонне " , а не "МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ" реєстр.екз.від., Вам все РЕГІОНАЛИ досі сняться:)))))))
Анонім до Не вірно Показати IP 14 Травня 2014 11:50
Плюсую. До того ж мрев вже давно нема. Є центр ДАІ)
Ольга юрьевна Показати IP 14 Травня 2014 11:49
Наивные люди. Те кто был при власти, при наличии бабок и мозгов, при смене этой власти не пропадет, а пристроится при новой. И правильно сделает. Можно подумать, была бы у вас возможность жить лучше, вы бы отказались. Страна у нас такая, сам за себя думай или живи в нищите. Умный тихо делает, глупый как петух орет недовольно и руками машет