USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В Донецьку вбили лідера бойовиків Моторолу, - ЗМІ

16 Жовтня 2016 21:53
Один з командирів бойовиків ДНР Арсен Павлов (Моторола) підірвався у ліфті будинку, де жив, - повідомило "Інтерфаксу" інформоване джерело.

"Згідно з попередніми даними, в ліфті будинку, де проживав Арсен Павлов спрацював саморобний вибуховий пристрій. Лідер терористів попередньо перебував у цей момент в епіцентрі вибуху і отримав травми, несумісні з життям", - повідомляє видання.

У так званому Міноборони ДНР підтвердили інформацію про загибель Мотороли.

Зі слів джерела, в замаху підозрюється українська диверсійно-розвідувальна група.

Також повідомляється, що в ДНР оголосили план по затриманню підозрюваних у вбивстві бойовика.

Своєю чергою, у Службі безпеки України підтвердили факт смерті одного з лідерів бойовиків "ДНР" з позивним "Моторола". Про це в ефірі "112 Україна" заявив радник глави відомства Юрій Тандит.

"Можу підтвердити інформацію, про яку говорять зараз ЗМІ про вбивство Арсена Павлова, - сказав він. - Людина, яка скоювала злочини проти цілісності України і фактично була в розшуку, вбита сьогодні в житловому будинку".

Також факт смерті бойовика підтвердив речник МВС Артем Шевченко.

"Терорист Арсеній" Моторола" Павлов - знищений", - написав він на своїй сторінці у Facebook.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
123 Показати IP 16 Жовтня 2016 21:57
Хочетсья вірити, що рижобородий отримав по заслузі.. Останні декілька разів така новина виявилась лапшою(
Захарченко до 123 Показати IP 18 Жовтня 2016 22:05
Хтось на майдані щось казав про "нехай куля в лоб"? Відповідь вже готується, не сумнівайтесь. Народ україни вона не зачепить, а деяким нехайкулявлобам і бункер не допоможе.
Андрій Показати IP 16 Жовтня 2016 21:58
Ну і х*й з ним
добряк до Андрій Показати IP 16 Жовтня 2016 23:08
Наврядчи,від нього щось осталось,прикольно на ліфті доставили прямо в пекло
лучанин до Андрій Показати IP 17 Жовтня 2016 00:52
так ы нада
Анонім Показати IP 16 Жовтня 2016 22:06
Собаці собача смерть
Нокія Показати IP 16 Жовтня 2016 22:22
це чмо риже більше не воскресне
вітя Показати IP 16 Жовтня 2016 22:22
https://vk.com/video179371061_171556888
Любі свині Показати IP 16 Жовтня 2016 23:10
Мінус один...
Бачо Корчілава до Любі свині Показати IP 17 Жовтня 2016 11:05
"Мы все понимаем, что Моторолу зачистила ФСБ. Но само по себе это четко указывает на то что россияне начали спецоперацию по водружению собственных кадров на ключевые посты в самопровозглашенных "ДНР" и "ЛНР". Всякие Гиви и Моторолы ничего серьезного не представляли из себя. А вот люди которых Москва начнет сажать вместо них, будут профессиональными военными и ФСБшниками" – Бачо Корчілава
BUBBON Показати IP 17 Жовтня 2016 00:00
Не устаю повторять Если не фейк-- то без разницы кому низкий поклон хоть ФСБшникам хоть СБУшникам-респект ребята!!!!
Захарченко Показати IP 17 Жовтня 2016 00:31
ЗСУ СБУ УМВС ходіть тепер і бійтесь (с)
Порошенко до Захарченко Показати IP 17 Жовтня 2016 07:16
СБУ виїхало за тобою!
ввк Показати IP 17 Жовтня 2016 01:05
Ліфт жалко!
Саня Показати IP 17 Жовтня 2016 02:33
Бух
Макарола Показати IP 17 Жовтня 2016 06:06
Рижа мразюка. Рижі всі такі.
Анонім Показати IP 17 Жовтня 2016 07:05
Як мило))))))
Віталій Показати IP 17 Жовтня 2016 07:14
Ліфту - Героя України!!!
Василь Показати IP 17 Жовтня 2016 07:51
Ніколи не думав, що так буду втішатись 200-ю прошивкою Мотороли... Земля тебе..... стекловатой ..........
Віктор Показати IP 17 Жовтня 2016 09:08
Вбивство в Донецьку бойовика Арсенія Павлова (Мотороли) означає, що ФСБ почала спецоперацію по усуненню непідконтрольних їй бойовиків.
Тротил Показати IP 17 Жовтня 2016 09:25
Побув трохи в телевізорі-звільни місце для іншого ід*ота.Хто на черзі?
Луцьк до Тротил Показати IP 17 Жовтня 2016 11:01
Гіві
хех Показати IP 17 Жовтня 2016 10:23
новина з інтерфак.сру вброс як і про яника меншого........ рижа мавпа вже гинула в аеропорту декілька разів швидше за все деморалізація бойового духу для нас від раша сммщиків типу воскресне потім... хоча.......
ліфтер Показати IP 17 Жовтня 2016 10:55
Не на ту кнопку нажав.
оксана Показати IP 17 Жовтня 2016 12:21
Чому так довго?
11111 Показати IP 17 Жовтня 2016 17:03
зараз напевно почнеться масова активізація обстрілів....
Леонід Ілліч Показати IP 17 Жовтня 2016 20:08
А де буде похорон-у "кремлевской стени".Навіть я трохи посунусь-така "людина" поруч,яка честь,яка честь...Виродок.
олеся Показати IP 17 Жовтня 2016 20:30
В Мавзолей у Москві тепер положіть і нюхайте
патрійот Показати IP 17 Жовтня 2016 20:59
расія! а де жалоба? твій херой погиб в неравном бою?
Анонім Показати IP 18 Жовтня 2016 22:50