USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

В лісовому господарстві визнають, що на Волині ліс крали

27 Лютого 2014 17:50
Відсьогодні директори лісогосподарських та лісомисливських підприємств можуть позбутися посад за збут деревини «наліво».

Про це повідомив виконувач обов’язків начальника обласного управління лісомисливського господарства Сергій Шеремета під час прес-конференції сьогодні, 27 лютого.

Він оприлюднив наказ, в якому зобов’язав підприємства, які займаються реалізацією лісо продукції, здійснювати усі продажі виключно через аукціон.

«Досі аукціони проводилися щоквартально і не весь ліс продавали з аукціонів. Але виробники виставляли лоти за цінами, які самі собі поставили. Тепер ми збираємо керівників підприємств і обговорюємо ціни на лоти. Віднині продаж лісу відбуватиметься прозоро. На всі лоти буде фіксована стартова ціна – не нижча цін минулого аукціону. Це вперше ми збираємо представників підприємств і виробляємо спільну стратегію», - запевнив він.

Без аукціону можна реалізовувати лише дрова для населення і лісоматеріали для забудовників, після пред’явлення документів, що вони дійсно здійснюють будівництво.


Сергій Шеремета також зазначив, що керівників лісогосподарських підприємств не звільнятимуть лише за політичні погляди. Утім, якщо вони порушуватимуть закон, реалізовуватимуть продукцію «наліво», без аукціону, їх звільнять. Він визнає, що на Волині чимало підприємств нечесно вели свій бізнес. Про це свідчать і перевірки, які були проведені протягом останніх кількох днів.

«До нас звертаються люди анонімно і розповідають про нечесну діяльність певних фірм. Так само поступають сигнали і до Правого Сектору. Днями ми провели перевірки роботи підприємств», - повідомив Сергій Шеремета.

Донедавна, переконує, він не знав про подібні випадки. А усі матеріали, пообіцяв, передадуть у правоохоронні органи для правової оцінки.

Нагадаємо, днями колишнього керівника управління Богдана Колісника звинуватили у тіньовому збуті деревини. А напередодні він написав заяву на звільнення.

Окрім того, цим же наказом збільшили ціни на експорт деревини. На 10 доларів США зросли ціни на пиловник та продукти лісопилення, на 8 доларів подорожчали баланси, а на 6 доларів – дрова.

Сергій Шеремета зауважив, що торік в області заготовили 815 тисяч кубометрів лісу, а експортували 140 тисяч кубометрів лісоматеріалів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
ЛЦК Показати IP 27 Лютого 2014 17:59
від 2013 року наказ )))))))))))))) ну ну ))
да до ЛЦК Показати IP 27 Лютого 2014 18:48
i це тiльки початок....
Люстратор Показати IP 27 Лютого 2014 18:04
Надіюсь Шеремета не надовго? Бо він вже страндів і прикинувся незнайкою. :) Чи тримають поки Колісник втрясе ситуацію? Чи "під завісу" наостанок ще хоче ва-банк зірвати? А далі хоч трава не рости. Хлопці - дивіться за цими прозорими! Тут теж є незрозумілі питання-відповіді Шеремети
Ти не до Люстратор Показати IP 27 Лютого 2014 18:13
Як собака тявкаєш на вітер
??? Показати IP 27 Лютого 2014 18:10
Коли почнуть виплачувати зарплату людям якi працюють в лici?
Бух до ??? Показати IP 27 Лютого 2014 18:15
В вівторок
Ніхто до Бух Показати IP 27 Лютого 2014 21:06
Неправильно, в четвер....
Анонім до ??? Показати IP 27 Лютого 2014 18:19
ги-ги повісили всі гріхи на Колісника, виробництво вимагають зупинити ще й зарплату хочуть)))
??? Показати IP 27 Лютого 2014 18:22
Крали, крадуть i будуть Красти доки не помiняють директорiв, яким минуле не дозволяэ працювати по iншому. Доки будуть працювати з фiрмами п"явками, що вiдмивають людськi грошi, а лiсники й далi залишаються стрiлочниками.
Махно Показати IP 27 Лютого 2014 18:39
Сашка Белого до них у гості, покажіть де проживають ці колесніки!Кровопивці, буде на вас управа, до кожного в хату і побачимо і людям покажем,скільки ви паскуди вкрали!
??? до Махно Показати IP 28 Лютого 2014 17:02
дурень,ти махно чи може г***вно
вижва Показати IP 27 Лютого 2014 18:56
спитати треба нашого Грицька Семенюка, як за зарплату стільки будинків побудував- собі, дочці в Ковелі, і як дуби попродував, що вже в лісі дуба не знайдеш - все за кордон на паркети або палети пішло....
cвітязь Показати IP 27 Лютого 2014 19:51
скоро в шацьку вже не залишиться що красти
Viktor Показати IP 27 Лютого 2014 20:15
Ліс крали при Цареві, при Польщі, при советах і при Україні . І крали всі лісники, прості люди і т. д. Колісник на відміну садить ліси охороняє і буде охороняти - це його життя. Може і крав, але чим він мав платити хабарі які вимагали, вимагають і дивлячись на цю владу будуть вимагати. З 5000 зарплати?
Ніхто до Viktor Показати IP 27 Лютого 2014 21:13
Просто "дань" на Київ вимагали, як у всіх подібних установах при Цареві, при Польщі, при советах і при Україні. (Це припущення).
ковирялка качановськ Показати IP 27 Лютого 2014 20:47
і терміново перерахувати гроші правому сектору автомайдану та самообороні бо в них гроші закінчилсь а їсти хочеться,
Ніхто до ковирялка качановськ Показати IP 27 Лютого 2014 21:16
Як варіант, продати одну, дві машини і до літа хватить всім!!!
я знаю, я бачив Показати IP 27 Лютого 2014 23:16
"Донедавна, переконує, він не знав про подібні випадки." - сказав неправду і не скривився. Про це зають всі працівники ЛГ області. А начальником управління треба ставити когось із тих директорів, яких колісник "з їв" років 5-10 тому за непокору.
я теж знаю до я знаю, я бачив Показати IP 27 Лютого 2014 23:33
Я також знаю кого ви бачите у кріслі начальника Волинського лісу!
???? до я теж знаю Показати IP 28 Лютого 2014 17:05
що може Реберів вже пхаєте?наїлись ,з них хватить
я теж знаю до ???? Показати IP 28 Лютого 2014 21:40
Чого зразу Реберів? Хто такі Ребери??!!Не дай БОГ такого злодія і брехуна повернути в галузь.Скільки вкрав Ребер то Колісник віддихає.
знаючий до ???? Показати IP 28 Лютого 2014 22:15
А може Рибчинського??
МИ до я знаю, я бачив Показати IP 28 Лютого 2014 12:42
Якщо ти бачив і знав то чому тоді мовчав, зараз герой, себе пропонуєш? А Шеремета спеціаліст справжній.
кохана Показати IP 28 Лютого 2014 21:47
Не розумію,як так можна писати про Ребара.Дуже порядна і хороша людина.Всі б такі були директори,як він і вислухає і допоможе.
чобіт до кохана Показати IP 28 Лютого 2014 22:11
Підтримую,що дуже порядна і хороша людина.Звісно що вислухає,допоможе і по чоботи 3 рази в Ковель зїздить.
Колишній... до чобіт Показати IP 28 Березня 2014 14:03
Так Ребер ще той, хто часто-густо слова не дотримував, але, хто можливо не знає він побудував з нуля два лісництва, а в чотирьох зробив кап. ремонт, а на станції Троянівка склада та цеха, що забрав му*ак-Колісник, побудував саме він. Я вважаю, що саме така людина може вивести лісову галузь Волині з кризи, де лісгоспи боргують спд та державі близько 60 млн. грн. А не хт ось з типерішніх директорів кумів, сватів, та друзів самого БІ та його синів, що тільки вміють красти та оперувати добре наперед завчиними фразами. Честь маю, СЛАВА УКРАЇНІ ТА НАЦІЇ