USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У луцькому супермаркеті – цукерки з черв'яками

13 Серпня 2014 19:00
Цукерки з «сюрпризом» продають у луцькому супермаркеті «Вопак», що на Київській площі. Так, лучанка Оксана купила солодкі трюфеля, але... з черв’ячками. Каже, що уже встигла поласувати цукерками, поки побачила «мешканців», в інших натомість виявила ознаки того, що «там хтось був».

«З’їли 4-5 цукерок, а тоді в одній знайшли «сюрприз». Інші розпакували, «мешканців» вже не виявили, тільки дірочки лишилися», - розповідає пані Оксана.

Окрім того, додає, що це вже не перший неприємний інцидент із зіпсованими продуктами в супермаркеті «Вопак».

«Колись купили там прокислі відбивні, гроші тоді нам повернули. За прикрість вибачилися», - розповідає лучанка.

Своєю чергою, як повідомили у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини у Центрі захисту прав споживачів, з подібними проблемами до них останнім часом не зверталися. Виконувач обов’язків начальника інспекції з питань захисту прав споживачів у Волинській області Володимир Горішний каже, що їх інстанція не перевіряє діяльність таких установ. Мовляв, не мають права, Кабмін заборонив проведення перевірок до кінця цього року.

«З 1 серпня заборонені будь-які перевірки об’єктів господарювання. Ми можемо перевірити тільки з наказу Кабміна, або якщо суб’єкт господарювання звернеться до нас з відповідним проханням - перевірити його діяльність», - пояснює Горішний.

Щодо того, як діяти в цій ситуації лучанці, він радить звертатися до підприємця. Каже, повернути кошти їй - зобов’язані.

«Якщо є чек, підприємець має відшкодувати гроші. Коли ж заперечуватимуть факт, треба писати в книгу скарг» , - пояснює він.

Тим часом, у Санепідемслужбі Луцька радять інше: «Нехай бере чек і йде в Центр захисту прав споживачів».

Як повідомили в «санстанції», споживач має написати заяву у центральний офіс контролюючих органів у Києві. Там, мовляв, дають «добро» на такі перевірки.

Співрозмовник назвався начальником Санепідемслужби Луцька та Луцького району, висловлювався емоційно і продемонстрував незадоволення, що видання звертається з приводу таких проблем. «Люди йдуть в Центр захисту прав споживачів, а ви телефонуєте до нас», - обурився він.

Насамкінець пані Оксана, маючи уже хоч гіркий, але досвід, адміністрацію супермаркета про неприємний сюрприз таки повідомила. Каже, гроші їй повернули, обіцяли відреагувати на ситуацію. Щоправда, як це робитимуть, не деталізували.

Тим часом, зв'язатися з адміністрацією супермаркета редакції не вдалося, оскільки телефони, вказані в інтернеті, не відповідають.

Відтак, що означає в розумінні адміністратора слово «відреагують» і як це, власне, можна буде перевірити, невідомо. Так само, як і те, хто винен у цій ситуації: дистриб'ютор, який поставив неякісну продукцію чи адміністрація, яка її продавала. І як, врешті-решт, має захищатись волинський споживач.

Далі буде.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Степан Бандера Показати IP 13 Серпня 2014 19:05
Значить цукерки без ГМО і пестицидів, якщо хробаки їдять. :)
дідо Показати IP 13 Серпня 2014 19:20
Яблука у бабок з червяками купляють, а цукерки не хочуть.Якщо не подобається магазин, то не ходи туди.
Sieger Показати IP 13 Серпня 2014 19:22
Недарма ми цей супермаркет між собою "ВолиньКАК" називаємо. :-) Люди, йдіть в "Сільпо". :-)
Vik до Sieger Показати IP 13 Серпня 2014 19:34
Ты надеешься, что у них поставщики разные? Зря...
Андрій76 до Vik Показати IP 14 Серпня 2014 00:25
Я надеюсь,что у них контроль за качеством принимаемого товара и репутация торгового бренда разные...
123@ до Андрій76 Показати IP 14 Серпня 2014 13:23
Ага, розпаковують і дивляться кожну цукерку)) Смішні ви люди)
ПОКУПЕЦЬ до Sieger Показати IP 14 Серпня 2014 14:14
"Сільпо" нічим не кращий, купила фарш , а він протухлий, прийшлося їхати повертити.
033 Показати IP 13 Серпня 2014 19:30
Дуже багато тих цукерок розвелося. Хто і коли їх розкупить? От і заводяться черв'яки, "старість - не радість".
Logika Показати IP 13 Серпня 2014 19:54
Пан Ульчак так відшиває людей?.. От вам і "Світоч" рідний) Його не закликають бойкотувати...
Анонім Показати IP 13 Серпня 2014 19:56
Это специальные черви, ничего вы не понимаете. Когда с тех конфет ж..па слипнется, они рядом новую дырку прогрызут. Иначе от давления может днище вышибить. И всех обрызгать. Да.
віталік Показати IP 13 Серпня 2014 20:11
да це не новина дуже часто в супермаркетах несвіжа їжа а хто там ті цукерки свіжі привозить якщо їх дууже багато з таким МИ ХОЧЕМО В ЕВРОПУ
гпз28 до віталік Показати IP 13 Серпня 2014 21:11
тебя там ждут отвези им свои помидоры
Ентомолог Показати IP 13 Серпня 2014 20:19
це личинки харчової молі, вони потрапляють у цукерки переважно з горіхами. Видно у цукерок пройшов давно строк давності, раз личинки дозріли до такого розміру
ман Показати IP 13 Серпня 2014 20:24
Ще Вопак виправляє дати на молочних продуктах, відкриваєш йогурт, а там "розочка" цвілі. Менше там купляти.і він банкрот.До Ульчака телефонувати не потрібно, він де не може здерти бабки до власної кишені, то тим не цікавиться.
Анонім до ман Показати IP 13 Серпня 2014 23:21
ви праві...якраз сьогодні куштували такий "свіженький" йогурт саме звідти...
Алесандра до Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 02:14
проблема не тільки в супермаркетах а й постачальниках.......вони на виробництві самі перештамповують дати...а молочку нема сенсу перештамповувати супермаркету вона повністю повертається....так шо перед тим як щось предявляти потрібно розібратись
Анонім до ман Показати IP 14 Серпня 2014 10:25
якщо недоумкі так думають про Ульчака, то мені їх шкода. і про СЕС забудьте такої кантори вже в Україні майже не існує. можемо успішно все безпечно купувати, жерти та травитися.
лучанин Показати IP 13 Серпня 2014 20:38
закрити б той Вопак і відкрити б новий express Там Там :)
карла марла до лучанин Показати IP 13 Серпня 2014 22:49
а це не ти статтю написав?
SVV до лучанин Показати IP 14 Серпня 2014 14:19
В express Там Там, також добре продають прогнившу рибу. Повертав їм продукцію, без зайвих запитань віддавали кошти, вибачались, обіцяли прийняти міри. На слідуючий день ця риба стояла по акційній ціні. Де правда?
майдан Показати IP 13 Серпня 2014 21:02
Сам власник вопаку микуліч - теж рервива людина. Так і хочеться плюнути в морду. Здирник. Навіть армії нічим не допоміг. Люстрацію!!!!
не майдан до майдан Показати IP 13 Серпня 2014 21:27
Приватному бізнесу люстрацію?:))) Вже взагалі не знаєте куди її тулити! А тебе на місце Мікуліча?:) Тебе часом хробачки з цукерок не провідували?:)))
Саша до майдан Показати IP 13 Серпня 2014 22:29
Микуліч вже давно не власник волиньпаку,власником є структура Фірташа. Так,що нажалійтеся на нього австрійскім властям...
Анонім Показати IP 13 Серпня 2014 21:04
До уваги! В цьому магазині перевіряйте розфасовані ними ж продукти. На ціннику завищена вага, а коли переважуєш - реакція консультантів- просто жах.... Забирають мало не силою упаковку, не дають переважити, а коли переважуєш то дані по зважуванні на ціннику не співпадають. Вага реально менша , а плати по ціннику... І це не випадковість - у них це норма.
покупець Показати IP 13 Серпня 2014 21:22
Цей «Вопак», що на Київській площі, один з найгірших з подібних у Луцьку!!! Продавці завжди кволі, якісь тормознуті, завжди решти в них немає! А товар - це жах!!! А поряд ОДА та податкова і нічого їх не хвилює?! Ганьба!!!
Незалежны Показати IP 13 Серпня 2014 22:31
Это только начало...
чувак Показати IP 14 Серпня 2014 01:14
Глупые !Радоваться надо.Покупала конфеты, а на шару ещё и мяса подкинули.
АНАЛітик Показати IP 14 Серпня 2014 08:20
Світоч=Нестлє= гівно для українського народу. СМАЧНОГО!!!
я Показати IP 14 Серпня 2014 09:38
От що с**а путін виробляє. Гад.
Анонім Показати IP 14 Серпня 2014 10:40
Фу-фу-фу
Анонім Показати IP 14 Серпня 2014 11:47
коментар було видалено
смерч до Анонім Показати IP 14 Серпня 2014 11:49
стули писок нечість москальська
777 до Анонім Показати IP 14 Серпня 2014 11:54
та що ти знаєш про мужність, сепаратюга 7-ми місячний ? ! що ти тут пишеш і кого захищаєш ? і що ти тут робиш, терарист обкурений ??!! вали з нашої України путіносець і не ваняй тут
Лучанка Показати IP 14 Серпня 2014 11:48
давно пора провірити той Вопак санстанцією і контролюючими органами в т.ч. податковою !!!