USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

В Одесі заарештували лідера місцевого «Правого сектора»

3 Травня 2014 16:27
В Одесі заарештували лідера регіонального осередку «Правого сектора» Івана Вишитого.

Про це повідомляє ВВС Україна з посиланням джерело в "Самообороні Одеси".

Згідно з повідомленням, пана Вишитого заарештували вночі о 04:00 годині.

Нагадаємо, в п'ятницю в Одесі відбулись масові заворушення, в результаті яких загинуло понад 45 людей та ще понад 200 зазнали поранень.

Місцева міліція повідомляє про понад 130 заарештованих.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Василь Показати IP 3 Травня 2014 16:45
Слава Богу міліція почала діяти!!!
Живым до Василь Показати IP 4 Травня 2014 06:32
Живым можно было не брать...
Дончанин Показати IP 3 Травня 2014 16:57
В Горловке арестовали организатора спецбатальона "Донбасс", между прочим, грузина по национальности.
лютий до Дончанин Показати IP 3 Травня 2014 17:22
Надо чтобы еще и тебя арестовали, а то ты я вижу не очень то Украину полюбляеш..
Дончанин до лютий Показати IP 3 Травня 2014 17:26
Украину я, в отличие от тебя, люблю. Следовательно, ненавижу бандитов.
березень до лютий Показати IP 3 Травня 2014 18:34
А де та Україна???!!!!То та територія де ріжуть,палять і вбивають???
Фк волинь до березень Показати IP 3 Травня 2014 19:32
Ага іменно Словянск.Лідер бандитів Понамарев вже в штанішкі наложив?
Дончанин Показати IP 3 Травня 2014 18:22
На Донбассе, также как и на Луганщине, объявлена всеобщая мобилизация.
лютий до Дончанин Показати IP 3 Травня 2014 19:33
коментар було видалено
Дончанин до лютий Показати IP 3 Травня 2014 19:56
коментар було видалено
лютий до Дончанин Показати IP 3 Травня 2014 20:10
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 3 Травня 2014 22:15
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 3 Травня 2014 18:46
коментар було видалено
Українець до Дончанин Показати IP 3 Травня 2014 21:43
http://www.youtube.com/watch?v=trZQVKyfTiA
Лучанин Показати IP 3 Травня 2014 19:30
Аваков ти с.....а.Чому не сидять му...ра які прикривали сепаратюг?
Валентина Показати IP 3 Травня 2014 20:30
коментар було видалено
Дончанин до Валентина Показати IP 3 Травня 2014 20:34
коментар було видалено
Анонім до Валентина Показати IP 3 Травня 2014 20:57
Валентина молодець перший павлік морозив на волині будеш
Дончанин до Анонім Показати IP 3 Травня 2014 21:02
Сомневаюсь, что она знает, кто он такой.
Українець до Дончанин Показати IP 3 Травня 2014 21:41
так чего вы хотите в россию?
Дончанин до Українець Показати IP 3 Травня 2014 21:44
Выучи сначала падежи, а потом пиши посты. Лично я не понял, что ты спрашиваешь.
Маневичанка Показати IP 3 Травня 2014 21:45
Правий сектор .,давно потрібно розігнати ,а то тільки дескредитують Украіну.Патріоти всі записались в нацгвардію !
Анонім до Маневичанка Показати IP 3 Травня 2014 22:58
Не неси фігню, спочатку розберись. Ярош єдиний кому довіряють патріоти України, він адекватно реагує на ситуацію, а інші тільки займаються піаром і власними бізнесінтересами
лучанка до Анонім Показати IP 3 Травня 2014 23:55
Я патріотка,я дуже переживаю заУкраїну,але ярошу і правому сектору я довіряю найменше.Напевне,багато хто мене в цьому підтримує.
Маневичанка до Анонім Показати IP 5 Травня 2014 15:27
Дуже Ярошу довіряють ,аж на останньому місці по соцопитуванню !!!
Українець Показати IP 3 Травня 2014 21:46
коментар було видалено
Анонім Показати IP 3 Травня 2014 22:05
коментар було видалено
к дончанину Показати IP 3 Травня 2014 22:52
судя по всему, вы сами не знаете, что такое падежи....
титушко до к дончанину Показати IP 4 Травня 2014 00:13
що таке падежи не ВРХ ,а людей ми дізнаємося не з новин з колгоспів.- а так одне покоління дітей позбавляється дитинства-це в кращому вигляді
СУДИЛИЩЕ НАРОДНОЕ Показати IP 4 Травня 2014 06:23
коментар було видалено
Андрій до СУДИЛИЩЕ НАРОДНОЕ Показати IP 4 Травня 2014 08:49
А чому з цієї обойми випав Путін,продовжувач справи Гітлера?Ви не послідовні в соєму канібалізмі.
Лучанин Показати IP 4 Травня 2014 07:37
Погано, дуже погано що заарештували лише одесита з "правого сектору". Цих провокаторів пора заарештувати по всій Україні, може тоді і в східних областях заспокояться. Всякі данильчуки і яроши - це кращі помічники для імперіаліста Путіна для захвату України!
ІВАН Показати IP 4 Травня 2014 09:46