USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

В окупантів – проблеми з Керченським мостом

29 Травня 2018 11:42
В окупантів вже виникли проблеми з Керченським мостом. По-перше, сама його наявність дуже негативно позначається на торговельному судноплавстві. Про це в інтерв'ю "Обозревателю" розповів постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін, інформує УНІАН.

За його словами, росіяни чомусь думають, що хтось хоче знищити цей міст, але будь-яка розумна людина, яка знає технічні характеристики об'єктів і не дивиться телебачення, прекрасно знає, що будь-яка аварія, будь-який інцидент з будь-яким торговим судном, яке йде Керченською протокою – а там щодня проходять десятки суден – може призвести до незворотних наслідків для цього моста.

"Тому росіяни вживають заходів. Ви знаєте, що зараз вони перевіряють судна, які йдуть з українських портів. З порушенням усіх норм морського права. Причому в останні дні перевірки роблять на відстані 8-10 кілометрів від узбережжя материкової України", - зазначив Бабін.

Постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим заявив, що такими перевірками окупанти вбивають двох зайців. "З одного боку, проводять "антитерористичну роботу", а з іншого, намагаються знищити торговельне судноплавство на Маріуполь і Бердянськ, надати відповідні фрахти власним портам Азова і чинити економічний тиск на материкову Україну, фактично знищуючи наш експорт і впливаючи на наш бюджет", - наголосив Бабін.

Нагадаємо, церемонія відкриття транспортного переходу через Керченську протоку відбулася 15 травня. Першою мостом з Кубані в анексований Крим проїхала колона будівельної техніки на чолі з КамАЗом, яким керував президент Росії Володимир Путін.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Степан (Крымчанин) Показати IP 29 Травня 2018 11:45
Так яка проблема з самім мостом?
дідо Петро до Степан (Крымчанин) Показати IP 5 Червня 2018 21:24
В тому що це зборисько зеків і зброду у що перетворили усе населення що живе на території бувшої так званої Росії.
777 Показати IP 29 Травня 2018 11:47
А в чем у них проблемы то? Это у нас проблемы и у бабина.с головой.
читач Показати IP 29 Травня 2018 11:48
То в кого проблеми? :)
Анонім Показати IP 29 Травня 2018 12:22
Як все закручено,вони бояться і нашим не дають толком ходити..тоді у всіх проблеми.Час покаже,чи на довго той міст.Але якщо він завалиться з будь яких причин,в любому випадку скажуть,що то українські диверсанти)))
укр Показати IP 29 Травня 2018 13:06
в України єдина проблема це ВЛАДА яка керує нею
луч до укр Показати IP 29 Травня 2018 13:47
в нас проблема не у владі , а в ГОЛОВАХ тих людей які її обирають в першу чергу!!!
скептик до луч Показати IP 29 Травня 2018 15:14
а кого люди реально обирають ? чорних котів в мішку партій, які чомусь називаються представниками народу ?
Назар до луч Показати IP 3 Червня 2018 13:24
В точку.Спочатку обираємо,потім лаємо ту владу. Так і живемо все життя! Хворі люди,!
никто до укр Показати IP 4 Червня 2018 08:11
Влада выбрана народом и нехрен на нее переть лучшей не будет ,весь народ принимает участие в коррупции, одни берут другие дают
Олег Показати IP 29 Травня 2018 13:10
Самі здали Крим а тепер дирку в цілому шукають.
Корiнний лучанин Показати IP 29 Травня 2018 13:14
Влада-це наслiдок.проблема в головах.
MikhaiL Показати IP 4 Червня 2018 10:31
Не обольщайтесь.. Какую бы вы галочку в бюлетене не поставили,галочка будет "правильная" стоять не зависимо от вашего мнения. Кого "надо" поставить,тот и будет
MikhaiL Показати IP 4 Червня 2018 10:40
Глупо думать что Народ что то там кого то выбирает...За вас даавным давно всё выбирается..Кого,куда и на какой срок.
Назарій Показати IP 8 Червня 2018 00:46
Проблема у НАШИХ головах!!!!! Совок, людина ніщо, нічого не вирішує, від неї нічого незалежить!!!!! Моя хата з краю, я що біла ворона ітд... Таку і владу вибираєм як ми самі!!! Ану німцям або полякам виключіть гарячу воду на кілька годин, кіпіш буде неймовірний, мер у відставку з усіма чиновниками. А у нас всі сидять тихо!!! МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ, НАМ ТРЕБА ПРЕЗИДЕНТА З ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ!!! РАДЯНСЬКА ВЛАДА НЕ ЗНИЩИЛА МЕНТАЛІТЕТ КОЛИШНЬОЇ АВСТРО-УГОРЩИНИ!!! БО ВСІ ПРЕЗИДЕНТИ БУЛИ З ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ ДЕ 300 РОКІВ ПАНУВАННЯ РОСІЇ(ФЕОДАЛ-ХОЛОП) + СОВЄТИ ЗРОБИЛИ СВОЄ! МИСЛЕННЯ НЕ ТЕ ЩО ТРЕБА. І ТЕРМІНОВО РЯТУВАТИ ЕКОНОМІКУ ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ З 10РІЧНИМИ ПІЛЬГАМИ НА ПОДАТОК НА ПРИБУТОК, БО ЗАЛИШИМОСЯ В КАМЯНОМУ ВІЦІ, БУДЕМО БАНАНОВОЮ РЕСПУБЛІКОЮ!!!
ВОЛОДИМИР Показати IP 8 Червня 2018 23:19
ПРОБЛЕМИ З МОСТОМ ПОЧНУТЬСЯ НАВЕСНІ,КОЛИ ПІДЕ ПЕРШИЙ ЛІД.МОЖЕ ЗМИТИ.
Ігор Показати IP 14 Червня 2018 15:54
Владу на нари, все вкрадене у народу України повернути людям, вибирати на один рік, з правом негайного імпічменту, зарплату чинушам привязати до середньої по Україні, і до показників ВВП.
Спостерігч Показати IP 14 Червня 2018 18:06
З початку Незалежності України в 1991р. вже був президент з західної частини України Кравчук Л.М. . І що ??? Народ України був ,чи став задоволенний каденцією Кравчука Л.М. ?????
Михаил до Спостерігч Показати IP 17 Червня 2018 09:13
Когда-то так кричали луцик...теперь молчит и гребет...