USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У поліції розповіли деталі затримання луцького терориста та звільнення заручників. Фото. Відео

21 Липня 2020 22:49
Терорист Максим Кривош спочатку звільнив трьох заручників і після виконання Володимиром Зеленським його вимоги опублікувати відеозвернення здався. Всього заручників було 13.

О 21:39 пролунав вибух. До автобуса під’їхала бронемашина та бійці-спецпризначенці. Максима Кривоша затримали на місці, попередньо ніхто із заручників не постраждав.
Як повідомили в поліції, інформація про поранення одного з бранців була фейком самого терориста. Як стало відомо згодом, у Харкові затримали спільника Максима Кривоша.
За словами заступника голови Нацполіції Євгена Коваля, терорист сам здався — вийшов з автобуса і ліг на землю.

Відомо, що Зеленський говорив з терористом близько 15 хвилин. Була домовленість: відео від Зеленського, а потім відпустять заручників.

Нагадаємо, 21 липня близько 9:00 озброєний вибухівкою та стрілецькою зброєю Максим Кривош захопив у Луцьку автобус Берестечко-Краснилівка. Він приїхав ним на Театральний майдан та сам подзвонив у поліцію.

Читайте також: Захоплення автобусу з заручниками в Луцьку: все, що відомо наразі. Трансляція

Спецслужби одразу повністю перекрили пішохідний рух та не пускали у центр громадський та приватний транспорт.
Як стало відомо, чоловік уродженець РФ, раніше судимий. Він вимагав, аби глави судів, міністерств, прокуратури, парламенту, церков записали і виклали в ютюбі заяви про те, що саме вони – терористи в законі.

Також захопник стріляв по будівлі ГУНП у Волинській області та по правоохоронцях. Терорист хотів, аби до нього приїхало якомога більше журналістів, які б донесли його вимоги.

Терорист дозволив поліції передати заручникам автобусу в Луцьку воду. Воду заручникам передав перший заступник Національної поліції Євген Коваль.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
скептик Показати IP 21 Липня 2020 23:36
цирк розійшовся. клоуни залишились
Петро до скептик Показати IP 22 Липня 2020 10:42
А ви не думали,що в автобусі чи десь на вулиці могли бути його подільники.Сиділи собі тихенько і дивились на розвиток подій.Тому ці дії спецпризначенців були для них.Але ні...ви самі все знаєте краще за всіх.Для вас це вистава з клоунами.Сумно.Добре ,що все закінчилось без жертв.
121 Показати IP 21 Липня 2020 23:41
Якась дічь!
Юрій Показати IP 22 Липня 2020 00:12
Як епічно їдуть БТР-ом та ще й з вибухами, відкривати двері в автобусі, де вже нема "терориста". Цирк
Степан (Крымчанин) Показати IP 22 Липня 2020 00:28
Мне это, почему то напоминает май 2018-инсценировка убийства Аркадия Бабченко.
1 Показати IP 22 Липня 2020 00:53
"Спецслужби одразу повністю перекрили пішохідний рух та не пускали у центр громадський та приватний транспорт." Особливо "успішно" попрацювала поліція. На одному з відео показують спецпризначенців,які лежать на асфальті (землі),зайняли позицію перед автобусом з терористом,а на передньому плані видно,як ПО ДОРОЗІ ПОВЗ ПРОЇЗДЖАЮТЬ АВТО !!!
Микола Показати IP 22 Липня 2020 05:58
Саме цікаво, що за 10-12 годин ніяка скотина зі списку терориста так і не записала відео, окрім президента, що таке для них життя цих людей, та нічого,,,
Сергій Показати IP 22 Липня 2020 07:04
Скажіть будь ласка, для чого цей весь спектакль? Терорист ще хвилину чекав на вулиці доки розпочнеться операція. Потім Вибух, бетер, куліси, аплодисменти...
De Niro Показати IP 22 Липня 2020 07:15
А майдан в Луцьку, тепер стопудово "театральний" !
Ірина Показати IP 22 Липня 2020 07:58
Ми вже бачили запис, ніякого штурму не було, чоловік сам вийшов і здався, а цирк вже потім був. Соромно за таку роботу "професіоналів". Повна безпорадність та обман громадян з боку влади!
Хм Показати IP 22 Липня 2020 08:50
Клоун якийсь а не терорист, нікого не вбив, навіть нікого не поранив, ще й сам здався. Скільки цьому клоуну заплатали за таку виставу? Хто автор і постановщик цього цирку?
ЦИРК!!! ЦИРК!!! ЦИРК Показати IP 22 Липня 2020 08:52
АХАХА!!! Ви забули СВЕРИТЬ ЧАСЫ - сбу запізнилось на операцію!!! Ну прикалісти! Ну можете розвеселити!!! Заручники з торбами виходять і йдуть в УПРАВУ а якщо там бомби якщо у нього спільник серед них! Інтернет вкючили за декілька хв до початку операції а якщо в нього спаравді десь ще бобмба??? АХАХА!!!
ЦИРК!!! ЦИРК!!! ЦИРК до ЦИРК!!! ЦИРК!!! ЦИРК Показати IP 22 Липня 2020 08:54
Пишить всі заяви на зільнення і дивіться фільм ЗЕМНЯНИ 2005 року - ПОЖИТТЄВО!!!!!!!!!
олександр Показати IP 22 Липня 2020 09:03
Де виступ зеленського про те що він корупціонер в законі
Алина Показати IP 22 Липня 2020 10:33
ЦЫРК!!!!! САМА УКРАИНА__ЭТО ЦЫРК
Микола Показати IP 22 Липня 2020 15:07
Ви керівники херові 6 годин тримали людей без води поки з Києва Коваль приїхав і заніс..Хто ви після цього і де ваше місце???