USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В ПортCity жорстоко побили 18-річного лучанина: юнак в комі, – очевидці

18 Березня 2017 22:59
Група хлопців побила 18-річного хлопця. Спочатку збили з ніг, а потім добивали ногами і не зупинились навіть тоді, коли він втратив свідомість.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці інциденту.

Подія трапилась вечірньої пори 18 березня. Свідки кажуть, що били його відразу декілька хлопців. «Його забрала швидка. Кажуть, що хлопець в комі. Звуть його Дмитро, йому 18 років, він з району вулиці Львівської», - розповіла пані Оксана. З її слів, юнака спочатку кинули на землю, а потім добивали непритомного. Коли прибігла охорона, учасники побиття розбіглись в різні сторони.

За станом на 00:10 від рідних постарждалого стало відомо, що хлопець перебуває вдома. Відтак, відповідно до попередньої інформації, він не в комі.

ІА Волинські Новини з’ясовує деталі інциденту.

Нагадаємо, 14 січня група підлітків напала на 14-річну школярку, коли та гуляла торговим центром «ПортCity». Дівчину відвели в туалет, де жорстоко побили. Бійка, яка розпочалася в туалеті, завершилась поза межами ТРЦ «ПортCity». Зокрема, на сайті волинської поліції йшлося про те, що дівчину побили поблизу розважального закладу. В результаті дівчина отримала тріщину, струс мозку, сильну гематому ока.

Після цього депутат Луцької міськради від фракції УКРОП Тетяна Янчук у своєму запиті до міського голови та начальника Луцького відділу поліції зазначила, що до неї звернулися мешканці міста та прилеглих будинків ТРЦ «ПортCity». Лучани просять вжити заходів щодо систематичного порушення громадського порядку на території торгово-розважального центру «ПортCity», посилити патрулювання та забезпечити громадську безпеку.

У відповіді правохоронців, яка надійшла їй у відповідь, повідомлялось, що патрулювати ТРЦ на постійній основі поліція не може, адже має чимало інших обов'язків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
Person Показати IP 18 Березня 2017 23:05
Коли нарешті посилять охронну систему закладу?
Яків до Person Показати IP 19 Березня 2017 06:35
Скільки вам кажу, діти, хочете жити не ходіть по цих ГАДЮШНИКАХ ПОРТАХ, АДРЕНАЛІНАХ, ВЕРСАЛЯХ не будьте совками це похоронні кантори там щотижня когось позбавлять життя або калічать. А що може запропонувати наша культура молоді крім свята вишиванок та медовухи? Новомодні мусора аваковці а ви гдє?
123 до Яків Показати IP 19 Березня 2017 11:33
цікаво, а що дітям робити? цілими днями в дома сидіти? куди на вихідних можна піти, не підкажете? якщо так все боятись то навіщо жити?
Яся до 123 Показати IP 19 Березня 2017 12:12
Що дітям робити: спортшколи, музичні школи, художні школи, недільні школи і т. д. НЕ РОЗВАГИ, А НАВЧАННЯ МАЄ БУТИ В ДІТЕЙ І ПРИОРИТЕТІ.
лучанка до Person Показати IP 19 Березня 2017 12:18
треба відключити безкоштовний вайфай - і малолітній **** сам звідти піде!
Ужас Показати IP 18 Березня 2017 23:05
Там де треба тієї охорони немає, а там де не треба пхати носа - завжди на місці!!!!!
олег до Ужас Показати IP 19 Березня 2017 10:24
уся охорона ПортСіті і Там Там-у знаходиться у середині закладів і милується дівчатами у коротких спідницях !! Навіщо щось охороняти , краще шари у штанях поганяти і на дівок попялитись!
яна до олег Показати IP 19 Березня 2017 13:58
не раз бачила , як охоронники підходили до ескалатора який піднімався угору коли на ньому їхали дівчата у коротких спідницях, деякі навідь щось роняли, або присідали, щоб було краще видно. ото така охорона !
світлана до яна Показати IP 19 Березня 2017 17:03
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 18 Березня 2017 23:08
І це не охорона винна, яка певне намагалась запобігти, не поліцейські, які не можуть бути всюди, а саме жорстокість людей та нашого суспільства, з чим нам усім треба боротись разом.
Анонім Показати IP 18 Березня 2017 23:14
Мені розповідали, що біля порт-сіті діє організована проплачена група підлітків! Задля дискредитації закладу.
SUPERLUTSK до Анонім Показати IP 19 Березня 2017 00:17
Ага, і дітєй бити до пів смерті, дурачок, чи що?
Анонім до Анонім Показати IP 19 Березня 2017 00:53
В політиці мораль і совість відсутні - могло бути й таке!
SUPERLUTSK Показати IP 18 Березня 2017 23:19
може там ввести пропускний режим по паспортам від 21-го року? хз, в темних "дворіках" не так страшно ходити як там між компаній малоліток...
Джек Показати IP 18 Березня 2017 23:41
Просто треба гнати в шию всіх тих малалєток безпризорних звідти! Батьки вдома не дивляться за своїми дітьми неадекватними,то хай та охорона жене їх шоб не лазили там без толку.Підуть два рази на якесь д@@@не мма і вже себе неуязвимими вважають.
Гость Показати IP 18 Березня 2017 23:50
По Луцку ходит отмороженная группа молодежи и калечит людей. Менты про это знают, но не борятся с ними. Ну что доигрались - у парня сломана шея. Пора вопрос с этой бандой выносить на уровень городской власти.
Курило Показати IP 18 Березня 2017 23:55
Діма Хмарук попроси маму Таню навчити тебе грамоти, щоб читав що підписуєш!!! Вулиці Хмкльницького немає у Луцьку.
Бобр Показати IP 19 Березня 2017 00:06
Люди це брехня. Хлопець не в комі. А удома. Такщо ви вірте побільше таким вот постам.
Читач Показати IP 19 Березня 2017 00:10
Треба забрати всі диванчики з другого поверху, стояти на ногах та дітвора весь день втомиться. На першому поверсі охороні дати дозвіл розганяти їх якщо ведуть себе не адекватно. Встановити якісніші камери ззовні, що б можливо було розпізнати... Або взагалі проконусультуватись з іншими торговими центрами як вони з таким явищем боряться
анонім Показати IP 19 Березня 2017 00:15
Дмитро вже вдома відпочиває,і не в якій він комі...він після цього прийшов в порт сіті і після цього здається його друзі завезли його додому, Охорона взагалі стояла в стороні і просто дивилися за цим всім як весь час,навіть як тоді били ту дівчину(її почали вже шарпати біля туалету і охорона просто їм сказала іти продовжувати та вирішувати свої проблеми на вулицю)...
Майк Луцький Показати IP 19 Березня 2017 00:24
По-перше – вина у тому що трапилось батьків. Батьки спонукують своїх дітей вести такий стадний образ життя. Якби батьки більше уваги приділяли своїм дітям, їх би не виховувала вулиця. По-друге – вина є і на адміністрації закладу, адже наймані охоронці не забезпечують належну охорону всього периметру. Охоронці в Порт-Сіті – це як манекени в магазині одягу. Варто задуматись про те, щоб постійно на задньому виході із закладу, по вул.. Сухомлинського, чергував патруль поліції, чи охорони, яку наймає заклад. По-третє – колись, як я був малим, ми з тіткою кожної неділі ходили до Покровської церкви. І в мене ніколи не виникало бажання когось відгамселити, обкрасти, обманути. І зараз я щаслива людина. Велика біда сучасного світу в тому, що люди живуть без Бога і ходять до церкви лише на свята.
Чому Показати IP 19 Березня 2017 00:37
От хтось написав що проплачені ходять. Може й так. Але ж міськрада не мала права дати дозвіл на відкриття цього закладу тому що вони не виконали всі свої обіцянки згідно угод. Це теж на совісті міськради. Наростаюча жорстокість це теж факт. А скільки камер стоїть в закладі? Вже визначили хто ходив з цим хлопцем, хто бився? Скільки вже затримано? Це ж елементарні речі. І якщо це не зроблено то це комусь потрібно і говорить про набагато більші проблеми в суспільстві, ніж про сівші батарейки в селфі-хлопчиків.
V. Показати IP 19 Березня 2017 02:25
Тотальний відеонагляд, пошук та суворе притягнення до відповідальності. Це сучасне рішення.
SUPERLUTSK до V. Показати IP 19 Березня 2017 13:25
100%
олег до V. Показати IP 19 Березня 2017 17:06
тотальний нагляд іде під спідниці !
Трамп Показати IP 19 Березня 2017 06:39
За усі травми і каліцтва повинен платити заклад в стінах якого це сталося. ШУКАЙТЕ ДОБРИХ ЮРИСТІВ І ВПЕРЕД ЯК В ЦИВІЛІЗОВАНИХ КРАЇНАХ.
Мелані до Трамп Показати IP 19 Березня 2017 09:27
А хто сказав, що в нас цивілізована країна? Нардепи розгулюють зі зброєю, можуть побити поліціянтів і це цивілізація, який приклад о-то тим малолеткам? Я вас прошу...
Валера Показати IP 19 Березня 2017 07:26
Платная стоянка! Видео лучшее в городе! Охраны лучше молчать! И самые большие разборки между детьми. Позорище Вашей охране и Нашей Новой ПОЛИЦИИ г.Луцка!
олег Показати IP 19 Березня 2017 07:28
коментар було видалено
сравпеснаовес Показати IP 19 Березня 2017 07:33
коментар було видалено
А може Показати IP 19 Березня 2017 07:57
А можливо зайнятись вихованням дітей?
Жах Показати IP 19 Березня 2017 08:03
Порт сіті став зборищем невихованої школоти, ніде вже пройти там через цю малолітню массу!
127 Показати IP 19 Березня 2017 08:16
Направить туда муниципальную полицию. Вместо того, чтобы по ночам рыскать в поисках спиртного и провоцировать продавцов. Оплату производить за счет средств владельцев заведения.
Андрій Показати IP 19 Березня 2017 08:50
Я на місці батька побитого хлопця ...! Мужикі деградують повністю,колись бійка була по формулі один на один ну або дворами,тоді вже ніхто не лічив,але батьки не бігли у міліцію,розуміли що мужичкі підростають,а зараз в школі губу розіб"ють---вау,трагедія,царя вдарили,поліція,суд,батьків кривдника по світу пустим! А записати в секцію по боксу та щоб кривднику через місяць зуб вибив-слабо! От і ростуть дегенерати,в толпі воно герой,а сам на сам в штани накладе,або до мами побіжить бо в поліцію треба заявити! А спробуйте такому "царю" зауваження зробити,та воно пошле вас на всі літери абеткі, бо знає,дасте в носа-воно в поліцію! От і маєм те, що маєм!
яяяяяя Показати IP 19 Березня 2017 08:56
охорона просто сама боїться або стоїть і наюлюдає
петя до яяяяяя Показати IP 19 Березня 2017 09:30
Гоп стоп ани падишли иза угла
небо до петя Показати IP 19 Березня 2017 10:26
Планета земля стала псіхушкою-закладом
Іван Показати IP 19 Березня 2017 09:41
Взагалі то побили на вулиці біля порт сіті. І чому якщо щось стається біля закладу то винен заклад? Там в двлрах по Сухомлинського кожен день крадіжки грабіжі бійки а винен заклад?
Вася Показати IP 19 Березня 2017 11:30
Нова поліція сидить по кущах і жде дзвінка, щоб ПРО ПІАРИТИСЯ!!! ВОНИ СЛАБАКИ ТА СЦ***НИ!!!
UA KIL Показати IP 19 Березня 2017 11:47
Если мы поймаем кто это сделал будет больно.
свідомий Показати IP 19 Березня 2017 12:27
Такі проблеми виникають не тільки в Порт Сіті просто тут вони проявляються більш глобально. І це замкнуте коло яке вирішується тільки комплексно і одна охорона тут ситуації не врятує.Пояснюю чому. Я як відвідувач критикую охорону і це справедливо. Я повинен відчувати безпеку за яку повинні відповідати організатори комерційного заходу. З іншої сторони давайте подивимось а які ж повноваження в того ж охоронця. Фактично вони стосуються тільки майна що знаходиться під охороною. От і стоять охоронці як хтось влучно зазначив як манекени, слідкуючи лише за цілісністю майна власника. І це для них найбільш вигідна поведінка. Тому, що втрутившись в конфлікт охоронець в більшості випадків в кінці кінців виявиться винним. Змоделюємо ситуацію. Б'ються двоє неповнолітніх підходить охоронець, робить їм зауваження у 8 з 10 випадків він почує в свою адресу матюки і образи(так зараз виховують батьки дітей вчать бути наглими зарозумілими пихатими ображати інших). Що робити охоронцю він ковтає образи дзвонить в поліцію. Затримувати не має права. Вони в цей час спокійно ідуть геть. Припустимо всетаки робить спробу затримати, вони звичайно ж, пручаються щоб втримати їх допоки приїде поліція без застосування сили не обійтись.Маємо 20 хвилин шарпанини поки їде поліція. При цьому наручники одівати на неповнолітнього не має права навіть поліція. Приїзджає поліція доставляє всіх у відділок. Туди приїзджають люблячі мами й тати і бачать пошарпаних діток. До того часу дітки вже можуть помиритись між собою. Визнавати факт бійки між собою їм обом невигідно. Можна сказати ми друзі жартували а охорона нас неправильно зрозуміла. Звичайно ж діток побила або охорона або поліція ні за що, вони ж майже святі і самостійно вчинити бійку не могли. Плюс з охоронця і закладу в такому випадку можна стягнути кошти. Батьки такий шанс явно не прогавлять.Назавтра маємо в ЗМІ повідомлення від обурених батьків про цинічне побиття нівчому невинних діток охороною закладу. Припустимо, свідків багато на учасників бійки все ж склали протоколи. Максимум що їм загрожує це 51гривня штрафу. При цьому претензій з боку батьків до охорони це не знімає. І що має охоронець в результаті купу образ претензії і порваний одяг який доведеться купляти самостійно. Звичайно ж він обере тактику невтручання. Як виходили з цієї ситуації раніше фактично кожен такий заклад зобовязаний був заключити договір з МВС. І охорона діяла спільно з тоді ще міліцією. Небажання МВС втрачати монополію в сфері озброєної охорони якраз і стоїть на заваді надання охоронцям нормальних повноважень. Іншими були і дії патрульних нарядів. Фактично з кожною потенційно схильною до вчинення правопорушень компанією неповнолітніх проводились профілактичні бесіди. Всі по ПІБ переписувались в блокнот патрульного з зазначенням часу, місця та одягу, в якому вони були вдіті на той момент. Це була суттєва профіліктика, бо вони розуміли , що якщо і щось вчинять цього вечора то їх легко можна буде відшукати. Теперішні патрульні в основному приїзджають вже "гасити пожежу", фактично ніколи не бачив щоб вони виходили з автомобіля і проводили профіліктичну роботу. Думаю неважко буде кілька разів за вечір підїхати до закладів де часто вчиняються правопорушення виявити компанії з агресивною поведінкою, поспілкуватись з ними зафіксувавши розмову на камеру.При виявленні неповнолітніх у пізню пору, викликати батьків і скласти на них протоколи. Бо саме батьки зобовязані знати де і що робить їх чадо. І все. Це буде суттєва профілактика. Рада ж повинна прийняти зміни до закону "Про охоронну діяльність" де чітко прописати права і обовязки охоронця по відношенню до забезпечення безпеки відвідувача а не тільки майна власника. Це теж буде серйозною профілактикою. Знаючи що охоронець має право і обовязок його затримати не тільки в разі крадіжки а й за вчинення іншого порушення, не чекаючи поліціїї, потенційний правопорушник задумається перш ніж вчинити протиправні дії. Та й я, як споживпч послуг зможу вимагати належного забезпечення безпеки посилаючись на конкретну норму закону.
Кауфманн Показати IP 19 Березня 2017 12:31
В "прогресивній " Європі проблеми з неадекватною школотою (дитячий алкоголізм та ін.) вирішили дуже просто, ввели комендантську годину для дітей до 18 років. Після 21:00 (в кожній країні по різному) діти мають бути вдома, якщо поліція ловить порушників у закладах, штраф сплачують і заклади і батьки. У нас ці проблеми тільки розпочинаються, але тенденція очевидна. З повагою.
ЛисЛис Показати IP 19 Березня 2017 14:38
Неоднократно была свиелетелем драк на задней вертушке в портсити. Охранники сдерживают все оскорбления малолеток, харки, мат, издевки, понимая что сделать им или задержать их они не могут, нет полномочий. Зачастую молоднжь либо пьяная, любо под другими веществами, курить наравне со взрослыми а открытую уже не стесняются. Была свидетелем вчерашней драки, вызывала полицию и сеорую когда уже парень лежал бездыханный, уроды которые избивали парня стояли до последнегоо в стороне, даже когда приехала скорая... разрыдалась от такого скотства, молодежь сегодня настолько агрессивна и безнаказанна. Большая просьба поставить хоть один пост муниципал ной или еще какой полиции иначе этот район превратится в гарлем
Антон Показати IP 19 Березня 2017 17:23
Били, б'ють і будуть бити. Тільки от тема... збудувати щось подібне палиця не хоче а відібрати хоче.
Анонім до Антон Показати IP 19 Березня 2017 22:29
Шо куриш?
11 Показати IP 19 Березня 2017 17:26
Люди якісь наівні . Для чого поліції ті малолеткі. Ну що з них візьмеш . Поліція охороняє тих хто платить грошенята .
скай Показати IP 19 Березня 2017 20:54
діти туди ідуть бо це найкраще місце в луцьку ви пройдіться містом у вечері самі побачите чому іх тяне в порт сіті
Киця Показати IP 19 Березня 2017 22:25
Але йому 19 ._. Якби він сам не поліз до того хлопця, його б ніхто не трогав А так, сам до*бався, сам получів І да, він вже вдома
Жач Показати IP 20 Березня 2017 08:53
Порт сіті - притон наркоманів і гопніків
Дядько Юра Показати IP 22 Березня 2017 11:54
Я за радикальні міри. Знайти малих гамнюків і вломати по саме не хочу! Плюс потрібно змінити охорону, тому що вона ніяка, пацани по 55кг, на них дмухни і вони попадають плюс перелякані всі.