USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.62 40.00
  • PLN 9.80 9.95

В Україні - масштабна операція проти сепаратистів. Залучають армію

13 Квітня 2014 19:15
Рада нацбезпеки та оборони розпочинає широкомасштабну антитерористичну операцію із залученням Збройних Сил України.

Про це у своєму зверненні заявив виконувач обов’язків президента України Олександр Турчинов, - повідомляє Українська правда.

"Ми робили все, аби уникнути людських жертв. Але ми готові дати відсіч всім спробам вторгнення, дестабілізації та терористичним діям зі зброєю в руках. РНБО прийняла рішення розпочати широкомасштабну антитерористичну операцію із залученням Збройних Сил України. Ми не дамо Росії повторити кримський сценарій у східному регіоні України", - заявив Турчинов.

Також він заявив, що кров, яка пролилась у містах Східної України, зокрема у Слов'янську під час АТО, - "пролилася на війні, яку проти України веде Російська Федерація".

"Агресор не зупинився і продовжує організовувати заворушення на сході країни. Це не війна між українцями. Це штучно створена ситуація протистояння, яка має на меті послаблення та знищення самої України. Але, врешті, це послаблює наших ворогів. Росію сьогодні засуджує весь цивілізований світ", - додав Турчинов.

Нагадаємо, сьогодні під час антитерористичної операції в Слов’янськув загинув один офіцер СБУ, декілька людей поранені, а також був розстріляний автомобіль, у якому перебували троє людей, двоє загинули.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 56
Lutsk Показати IP 13 Квітня 2014 19:33
Инницаторов -"Свободу"+"Батькивщину"+"Удар" под суд. Они спровоцировали гражданскую войну.
Анонім до Lutsk Показати IP 13 Квітня 2014 19:34
Підтримую
радіо до Lutsk Показати IP 13 Квітня 2014 19:44
І розвал України і ніщету.
лучанин до Lutsk Показати IP 13 Квітня 2014 19:50
і ПРАВИЙ СЕКТОР РАЗОМ З НИМИ
що ви тут кричите ! до Lutsk Показати IP 13 Квітня 2014 20:49
Що ви тут усі кричите ! ідіть на майдан і там скажіть свою думку! Чи мало к*кі в с*акі?))) Вас там відразу упізнають тролів кремлівських!
Бульба до Lutsk Показати IP 13 Квітня 2014 21:07
Первые жертвы - http://twower.livejournal.com/
Євстах Показати IP 13 Квітня 2014 19:42
Олександр Турчинов чи не засланий козачок із кремля? Так сміло роздає казенні землі.
Василь Показати IP 13 Квітня 2014 19:55
Затримати так щоб сепаратисти при втечі самі собі стріляли собі в серце (можна й в голову).
Lutsk до Василь Показати IP 13 Квітня 2014 20:10
коментар було видалено
Василь Показати IP 13 Квітня 2014 20:03
Да ты что, с*кин сын,самозванец казенные земли разбазариваеш ?! Так никаких волостей не напасешся!
ИВАН до Василь Показати IP 13 Квітня 2014 23:34
НО НО С КЕМ ГОВОРИШ ХОЛОП ЦАРЬ ЗНАЕТ ЧТО ДЕЛАЕТ, ЗАБИРРАЙТЕ,,,
СхідЗахід Показати IP 13 Квітня 2014 20:06
Яценюк, коли приїздив на тижні у Донецьк, то навіть з людьми не зустрічався, нараду провів у якомусь приміщенні біля аеропорту (щоб у випадку чогось...відразу на взльот) і це "влада" України?:) Це ганьба!!! Навіть бандита-Януковича у Луцьку без ексцесів зустрічали, а "нові" людей-українців на Сході бояться? Да кому ви такі "правителі" потрібні?! Чому Тягнибок не поїде і не поспілкується, не доведе свою думку на Сході? Через коліно хочуть? Ну то таке протистояння ніколи не припиниться!!!:( Недополітики хр...ві!!!
Анонім Показати IP 13 Квітня 2014 20:21
Невже не можна було владнати це раніше і мирним шляхом. Як одна половина країни тепер буде дивитись на другу. Громадянська війна між українцями заходу і українцями сходу Америці на радість - і Россії в пику і бардак біля Європи, якщо сюди докотиться. Дожилися, воювати в межах однієї країни. На хер послати Турчинова і його теплу компашку, брат не повинен стріляти в брата!
Бульба Показати IP 13 Квітня 2014 20:24
Хунта объявила гражданскую войну Украине.
мальбрух до Бульба Показати IP 13 Квітня 2014 23:28
Тебе треба, як бульбу- або закопати, або посадити
Анонім Показати IP 13 Квітня 2014 20:27
На куски терористов рвать
Бульба Показати IP 13 Квітня 2014 20:28
А где мировая общественность? США, ЕС, где ваша поддержка протестующих?
Луцьк до Бульба Показати IP 13 Квітня 2014 20:29
Це терористи, а не протестующі.Тількі смерть їм
вадим до Бульба Показати IP 14 Квітня 2014 00:09
Європа і сша сидять в дупі! Ї
вадим до Бульба Показати IP 14 Квітня 2014 00:12
Європа і Сша сидять в дупі! Їм Рсія не по зубах. Це їм не в Азії воювати.
Василь до Lutsk Показати IP 13 Квітня 2014 20:29
Ты,холоп,чьих будешь..?..
Lutsk до Василь до Lutsk Показати IP 13 Квітня 2014 21:28
Свой собственный. Как все от папы и от мамы. Чуть-чуть думаю. Есть над чем. Много ездил. Могу сравнивать. От Мюнхена до Золотого Рога. Знаю немного Францию, Польшу. Был в Монголии. Знаю Россию от Калининграда до Камчатки. Друзья в Армении, Грузии. Хорошо знаю Среднюю Азию-Ашхабад, Ташкент, Самарканд, Хиву и т.д. Короче-везде побывал и послать некуда. Очень часто лично слышал-"Чемодан,вокзал, Россия". Послушался-прихватил с собой Крым (живу в Мирном-пригород Евпатории).
Рафік до Lutsk Показати IP 13 Квітня 2014 21:51
Тролі з Криму на Волинському сайті пасуться.А ну ка у...ете отсюда
Lutsk до Рафік Показати IP 13 Квітня 2014 22:10
Смотри не ус*ись от натуги.
тофік до Рафік Показати IP 13 Квітня 2014 23:23
А вони, як худоба у якої пастух - путлер
Анонім Показати IP 13 Квітня 2014 20:31
Кацапи ви настроїли проти себе всіх.Думайте як з Волині будете втікати
Олег Показати IP 13 Квітня 2014 20:33
В Запоріжжі ледве стримують людей, щоб вони терористів на шматки не порвали
Анонім до Олег Показати IP 13 Квітня 2014 20:37
Так кума там за гроші Коломойського стоїть і душить "сепаратистів"-ціна 500 грв за масовку.Як вам такі заробітки?
Lutsk до Анонім Показати IP 13 Квітня 2014 22:00
Добавлю. Немного-но, думаю интересная деталь. "ПриватБанк" прихватил из Крыма счета 780 тыс. вкладчиков ( и мой депозит тоже, немного -3,5 тыс грн), и 12 тыс счетов коммерческих предприятий. Не хило. Если бы эти деньги забрала Украина, я бы поматерился (жалко все таки), но понял- мы намахали государство-в ответ оно нас. Хоть какая-то логика. А тут чувак из Днепра себе в кошелек засунул. Да не просто чувак -а губернатор-Беня Коломойский. Вы ребята в Луцке поосторожнее-у Вас пацаны Бени рулят по полной программе. Был губернатором, сейчас мер -Романюк, Еще говорят на ключиках сидят шестерки помельче.
Валерій до Олег Показати IP 14 Квітня 2014 00:15
Їх і в нас пора рвати... Ане стояти слухати як вони в президенти лізуть. Воно стоїть на сцені з мікрофоном, а там накази стріляти вже віддають!
Око за око Показати IP 13 Квітня 2014 20:40
Йдем шляхом харьківських сепаратистів, відловлюємо касапів у нас в Луцьку і поступаємо з ними як з нашими в Харькові
зуб за зуб до Око за око Показати IP 13 Квітня 2014 21:28
А як на рахунок ПС в Харкові на колінах поповзти слабо?
Анонім до зуб за зуб Показати IP 13 Квітня 2014 21:39
Ти скоро з вибитими зубами будеш повзти сепаратюга
Валерій до Око за око Показати IP 14 Квітня 2014 00:16
Ти повний деб!
вася Показати IP 13 Квітня 2014 20:42
Це все баба Парася винна...
Волинянин Показати IP 13 Квітня 2014 20:45
Кацапи в Україні найдете свою смерть
Анонім до Волинянин Показати IP 13 Квітня 2014 21:05
коментар було видалено
Громадянка до Волинянин Показати IP 13 Квітня 2014 21:59
Батьків не вибирають, запам'ятай. Національність - це не діагноз. Діагноз - це вчинки.
Бульба Показати IP 13 Квітня 2014 20:54
«Требуем от ставленников Майдана, свергнувших легитимного президента Украины, прекратить войну с собственным народом и выполнить соглашение от 21 февраля»
морква до Бульба Показати IP 13 Квітня 2014 21:06
коментар було видалено
будяк до Бульба Показати IP 13 Квітня 2014 22:10
А ху ху не хо хо на всю пащегу
Лучанка Показати IP 13 Квітня 2014 20:55
Скоріш всього,що тролі це комсомольці ,треба їх жостко накривати, а то ворог в тилу
РПН Показати IP 13 Квітня 2014 20:56
коментар було видалено
Знавець до РПН Показати IP 13 Квітня 2014 20:58
Краще напалом, щоб помучились
Василь до бульба Показати IP 13 Квітня 2014 21:01
коментар було видалено
Антитерор Показати IP 13 Квітня 2014 21:15
Хочу видеть мертвых терористов с оторваными бошками
Василь до Lutsk Показати IP 13 Квітня 2014 21:45
коментар було видалено
вава Показати IP 13 Квітня 2014 21:57
Путін пішов н***! ла-ла-ла-лаа....ла-ла-ла...
Василь до антитерор Показати IP 13 Квітня 2014 22:05
Да головы им отрубят и всего делов. Да пес с ними!( Иван Васильевич меняет профессию)
Волынь Показати IP 13 Квітня 2014 22:52
Русские валите с области
Анонім до Волынь Показати IP 14 Квітня 2014 02:13
разве что, вместе с областью
Володимир Показати IP 14 Квітня 2014 02:07
Проти озброєних терористів, що захватили урядові приміщення, необхідно застосувати танки з розстрілом цих путінських бандюг. Зі своїми бездарними і авантюрними політиками і правителями народ розбиреться в ходв виборів, це і буде їх відповідальність!
Москаль Показати IP 14 Квітня 2014 06:11
"Всё страньше и страньше" (с). Если привлекать армию, то для этого надо объявлять чрезвычайное или военное положение. Иначе применение вооруженных сил на территории страны против граждан, кем бы они не были, не законно. ВООБЩЕ не законно, ни по каким понятиям. И за это Турчинова можно и нужно будет судить. Если же чрезвычайное или военное положение объявить, то выборы в мае - коту под хвост. Опять мимо кассы с кредитами. Короче, куда ни кинь - всюду клин. Хотя во втором варианте хоть жертв не будет, ИМХО он лучше, как ни крути...
Віра Показати IP 14 Квітня 2014 08:07
На Сході Аваков з Наливайченко тільки до провокацій можуть вдаватись і смішити весь світ!!! ""Застрелений" у Слов'янську журналіст Мещеряков живий і перебуває в Москві" http://ukr.lb.ua/news/2014/04/13/262994_zastrelenniy_slavyanske.html
українка до Віра Показати IP 14 Квітня 2014 14:02
Схаменіться люди!!! Все минає, гріх зостається.
11111 Показати IP 14 Квітня 2014 14:59
Мене дивують ці коментарі. У Києві ніхто не закликав до того щоб територія України стала територією якоїсь європейської держави, лише хотіли жити по європейським стандартам. А що сьогодні вимагають на сході? Хто їм заважає розмрвляти російською мовою? Ніхто. Хіба на заході знімають український прапор і вивішують американський, польський, німецький, тощо? Ні, такого не має. То що ж на сході, як не заклики до сепаратизму. І з цим треба боротися. Влада скільки часу могла стільки і робила витримку щоб не застосовувавати силу, але там ніхто не хоче мирно це вирішувати, прикриваючись за мирним населенням, оскільки в них такі вказівки, не йти ні на які переговори.