USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.50 39.80
  • PLN 9.65 9.85

В Україні відроджують бренд ЛуАЗ, який випускатиме електрокари

17 Грудня 2022 10:03
В Україні планують перезапустити бренд ЛуАЗ для випуску бюджетних електрокарів. Наразі тестова автівка вже проходить випробування.

Про це повідомив заступник голови правління Української асоціації учасників ринку електромобілів Вадим Ігнатов.

За його словами, розробка електропікапа тривала майже 5 років, а презентацію авто приурочили до 55-річчя старту виробництва ЛуАЗ-969 «Волинь». Приймати замовлення на вітчизняний електрокар планують уже наступного року.

«Колись в українській історії вже був такий автомобіль, але з двигуном внутрішнього згоряння. Це славнозвісна Волинянка – ЛуАЗ 969. Мені завжди було прикро, що зник такий неординарний автомобіль. Саме тому я вирішив відродити і сам бренд ЛУАЗ, і почати виробляти новий – електромобіль», – написав Ігнатов.

Він зазначив, що наразі вже відпрацьовано та протестовано конструкцію авто, що має забезпечити міцність та надійність електромобіля, а водночас – не буде складною у виробництві. Пікап випускатимуть із дводверною та чотиридверною кабіною. Кузовні панелі виконають із пластику або композитних матеріалів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Лучанин Показати IP 17 Грудня 2022 11:00
І скільки такий електрокар буде коштувати , як і завжди , наше барахло, типу лоноса сенса , 10000 доларів?
скептик до Лучанин Показати IP 17 Грудня 2022 12:49
70% вартості - двигун
DM до скептик Показати IP 17 Грудня 2022 13:51
Батарея найдорожча. В електродвигуні нічого дорогого немає.
Радувець Ларіса Показати IP 17 Грудня 2022 11:47
Зовнішній вигляд страшненький і нагадує 969 , сумно
Стерненко Показати IP 17 Грудня 2022 12:25
Який жах
Yes ! Показати IP 17 Грудня 2022 12:45
ЕлектробандероCARчик для розвезення пончиків на пляжі Світязя !
Дєд до Yes ! Показати IP 19 Грудня 2022 01:04
Так його ж "совєти" придумали, тьху, скільки вже можна тим користуватися, придумайте вже бандеромобіль.
Андрій Показати IP 17 Грудня 2022 12:48
Черговий анекдот. Ілон Маск заплакав.
Анонім Показати IP 17 Грудня 2022 14:27
чому зараз, маючи доступ до техдокументації найкращих авто світового автопрому, хтось проектує подібні зразки? мабуть, справа зовсім не в грошах...
Луч Показати IP 17 Грудня 2022 16:22
Звільнити всіх, від проектувальників до дизайнерів !
Малий Показати IP 17 Грудня 2022 16:26
А навіщо такі великі колеса? Треба якісь менші туди
Микола Показати IP 17 Грудня 2022 18:26
Прекрасно, що є люди, в кого є ресурси на хобі. Вийшов автомобіль, естетичні показники якого не зацікавлять нікого, крім колекціонерів та ідейних злиднів. Але при цьому частина енергії чоловіка не була пущена на деструктив. Наскільки кращі новини, коли вони про створення та виробництво, ніж про чергове ДТП чи п'яні витівки, які на жаль так притаманні нашому народу.
Васька до Микола Показати IP 18 Грудня 2022 04:45
Багато пафосу, ніхто там нічого не винайшов. Це китайський pickman, якому передні фари поміняли на круглі, ось і все)
Ооо Показати IP 18 Грудня 2022 09:16
Яке ж воно убоге
Просто Показати IP 18 Грудня 2022 13:57
Навіщо ви тримаєте цього дизайнера? Що це за уйо&@ще в 2023 році.