USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Вартість розмитнення євроблях збільшилась вдвічі

24 Лютого 2019 17:03
В Україні набув чинності загальний режим митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації. Тепер власникам євроблях потрібно буде платити повну суму акцизу за оформлення автомобілів на єврономерах.

З 23 лютого цей режим за повною ставкою акцизного податку. Завершиться 23 травня. З 24 травня власники авто на єврономерах платитимуть штрафи, передають Подробиці.

Після закінчення перехідного періоду штрафи обіцяють дуже солідні.

Зокрема, митниця штрафуватиме на суму до 170 тисяч гривень. Ще на суму від 8,5 тис. до 17 тис. зможе штрафувати поліція. Якщо штрафи не допоможуть - автомобіль можуть взагалі конфіскувати.

До кінця перехідного періоду (24 травня) при розмитненні автомобіля можна пред'являти техпаспорт замість екологічного сертифікату.

При наявності повного пакета документів - розмитнення триває від одного до трьох днів. Її проводять самостійно або за допомогою посередників. Як пишуть ЗМІ, вартість послуг посередників - від 100 до 700 доларів (залежить від послуг).

За даними ЗМІ, в Міністерстві фінансів розглядають два варіанти подальшої долі нерозмитнених евроблях - продаж на запчастини або вивезення за межі України.

Пільговий період, коли авто на єврономерах можна було розмитнити на 50% дешевше, завершився опівночі 22 лютого. Всі автовласники, які встигли подати декларацію до півночі, ще підпадають під дію пільгового періоду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Петро Показати IP 24 Лютого 2019 18:10
грабіж українських автомобілістів продовжується... У найбіднішій країні Європи за автомобіль податків і мита треба сплатити в 2-3 рази більше чим він коштує...
бритва оккама до Петро Показати IP 24 Лютого 2019 19:42
смерди повинні ходити пішки...Автомобіль це привілегія бояр...
Лучанин Показати IP 24 Лютого 2019 19:42
Ну, скажіть хто є авторами проектів Митного і Податкового кодексів ? Якщо існуючі норми були закладені в Кодекси - то вони, якщо це зробили свідомо з метою нажитися на схемах, заслуговують на кримінал. Якщо зробили не свідомо - то вони дураки. Бо в результаті породили оте, що маємо сьогодні. Друге. Внесення ж змін і доповнень на вимогу євробляхєрів і вже з їхньою участю призвело практично до повторного невдоволення. Знову розвели . Тобто - атакуй не атакуй ... . Хлопці, може тут не ліжка треба совати, а ... міняти ! Бо робиться все з &упи строни !
Анрій Показати IP 24 Лютого 2019 20:45
Шановний журналіст, який писав цю статтю, моє прохання вeрнись в пeрший клас і навчись рахувати, а для вас рeдакція трeтьоі влади працюйтe так, щоб наші обранці розуміли проблeми народу, а нe своі
Анонім Показати IP 24 Лютого 2019 20:51
Любі друзі!Слава святому Майдану і томасу!
ща до Анонім Показати IP 25 Лютого 2019 02:52
коментар було видалено
І Показати IP 25 Лютого 2019 10:20
Все для людей
хехъ до І Показати IP 25 Лютого 2019 14:45
а де люди?
Андрій Показати IP 25 Лютого 2019 14:59
Це злодійське розмитнення...усі структури від брокера з сертефікаційними сто заробили надприбутки... Всюди зробили умови щоб заробити...хіба Порошенко це не розуміє...чому не дати людям більше часу на пільгову ціну...ні потрібно зробити ажіотаж....черги , здирнецькі розцінки.....не кожен має заплатити зразу суму ...чому не дати час та людяні умови...а я наївний хотів за Порошенка голосувати :(
1 до Андрій Показати IP 25 Лютого 2019 16:01
Він збив з людей 13млрд грошей які зараз пускає перед виборами на пенсії. Пенсіонери проголосують. Місія виконана.
Толянич Показати IP 26 Лютого 2019 00:29
Пенсіонерів треба один раз лишити права вибирати президента та парламент, щоб один раз проголосувати без їхнього маразму
danik0 Показати IP 26 Лютого 2019 03:32
дебильный закон с дебильным руководством страны в которой как в дурдоме всё
danik0 Показати IP 26 Лютого 2019 03:34
кто будет платить этот дебильный штраф? и главное за что?