USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Новий закон в дії: на Волині розмитнили перші «євробляхи»

28 Листопада 2018 12:18
У сервісному центрі МВС на Волині 27 листопада провели перші реєстрації транспортних засобів, які були розмитнені за новими ставками акцизного податку.

Першими, вже екс-євроластівками, стали Citroen Berlingo 1560, 2010 року випуску та Opel Vivaro 1995, 2012 року випуску, інформує Головний сервісний центр МВС.

За інформацією від митниці, суми акцизів з урахуванням дисконту пільгового періоду:

- Citroen – новий акциз 12921,29 грн./старий 16756 грн.

- Opel – новий акциз 11868 грн. /старий 20948 грн.

Нагадаємо, з 25 листопада вступили в силу зміни до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів», які передбачають пільгові умови розмитнення протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
маразм Показати IP 28 Листопада 2018 12:20
Скільки можна роздувати цю туфту? Ці авто можна було розмитнити і за старим законом.
Нє гані до маразм Показати IP 28 Листопада 2018 15:51
Україна зобовязана бляхарям розмитнити бляхи безкоштовно, і вибачитись! Ти ще не поняв?
здравомислячий до маразм Показати IP 28 Листопада 2018 22:02
Це не розмитнення! а акцизний збір!!!Розмитнення буде коштувати набагато більше!Автор статті!-Виправте помилку!
Дід Панас Показати IP 28 Листопада 2018 12:36
які ж це "бляхи"? то євро -5 що везли на розмитнення по старому(пільговому) тарифу!! і сьогодні розмитнили за пільговим тарифом у 50%
Лучанин до Дід Панас Показати IP 28 Листопада 2018 13:02
Я не згоден з Вами. То ж Євробляхи є також Євро 5. Якби нового закону не було, ці авто так би і їздили на євробляхах нашими дорогами роками. Якшо вони розмитнили все-таки, значить, їм це вигідно було
123 до Лучанин Показати IP 28 Листопада 2018 14:29
Він має на увазі те, що це звичайні авто які розтаможувалися і раніше як євро5 авто, тобто такі, які по Україні ніколи не їздили. Авто які вже в Україні ще по ходу не розтаможувалися. Вчорашній варіант лагуни також в нас не їздив до того. Є слухи того, що всі хто на поляках при розтаможке ще будуть платити штраф в 8500. Для литовців має бути плюс в тому, що зняти з обліку можна буде не виїжджаючи з-за кордон. По ідеї для розтаможки потрібно тех паспорт, зняти з обліку і договір купівлі/продажу. Ці документи на руках є в багатьох, но договора на людину, яка її сюди заводила. Зараз вирішують чи може людина яка загнала авто до нас може переписати договір купівлі продажу чи зробили доручення по якому буде йти розмитнення. Але це ще не точно. Журналістам пропоную взяти тему на розкрутку, бо тема актуальна, а ніхто нічого сказати толком не може. Було би добре, якби митники пояснили процедуру.
1 Показати IP 28 Листопада 2018 12:36
Це не євробляхи а авто, які і раніше під розтаможку попадали. На даний момент 7 моїх знайомих які мають відношення до вирішення питать по таким авто не можуть нічого толкового сказати про розмитнення авто які ВЖЕ є в країні бо не знають ні вони, ні люди на митниці. Список документів навіть не знають. Немає інструкцій по розмитненню.
петро Показати IP 28 Листопада 2018 13:27
Один дупник розмитнив рено лагу 2004 року на ручці яка коштує 1000євро, за 2000 штуки баксів розмитнив) роздували вчора по всіх змі.
1 до петро Показати IP 28 Листопада 2018 14:33
Ну так, перемога епти. Лагуна така в районі 1400-1600 обійдеться. В залежності від комплектації. Хоча можна і за 1000 відро урвати. Вот так, бляхофоби, готуйтеся через пару років свої авто які зараз на укр реєстрації міняти. Заплатите дві вартості авто податку) Згадаєте сьогоднішні часи, коли могли би не слюну пускати, а допомогти скинути податки до мінімума)
Олена до петро Показати IP 28 Листопада 2018 15:20
І шо? Норм. Має легальну машину на 3000 баксів, свою, не треба переганяти, кожен рік платити за перезагон і ніхто не тицяє факі в потилицю. Багато машин раніше взагалі не могли розтаможити - а зараз є можливість. Ось тільки не треба нити у відповідь, шо то багато - це нормально. Кожен хто придбав будь-яке авто має кошти, бо щоб його утримувати і тут мінімалки недостатньо, треба страхування, пальне, поточний ремонт, форс-мажор...так що 2000 доларів можна назбирати. Ниюсь ті, хто ніколи не збирався розмитнювати свою машину.
Брокер Показати IP 28 Листопада 2018 13:34
Шановні журналісти, не розмитнення, а акцизного збору! Розмитнення складе набагато більшу суму.
Правда Показати IP 28 Листопада 2018 16:19
Яку суму?Купуй авто до 10 років,бензин і невеликим обємом(1,6-2,0) і вуа ля!Накупили "непотрібу" і тепер ниття.Все.Час пішов.90 днів-це дуже хороший бонус,користуйтесь.
878 до Правда Показати IP 28 Листопада 2018 16:26
Як там в тролейбусі?
Правда Показати IP 28 Листопада 2018 17:03
Чудово.Часто просто іду.До центру 20 хв.і можна багато чого побачити,в тому числі таке "велике панство"як Ви.
Саша Показати IP 28 Листопада 2018 19:15
рено лагуна 2005р 1.9 d 1500€ ще в голандії. є сенс гнати на розмитнення під ці закони і скільки в кінці вона стане на укр. номерах?
здравомислячий до Саша Показати IP 28 Листопада 2018 22:10
Заплативши розтаможку,ПДВ,акцизний збір і пенсійним фонд вийде ще одна така ж сама машина-тобто 1500 євриків.Отож самі вирішуйте чи вигідно буде для вас-дорого чині,є сенс гнати з Голандії чи ні.Така машина якій 13 років обійдеться вам в 3000 євро.Вроді і небагато виходить.
Патріот до Саша Показати IP 29 Листопада 2018 03:05
Якщо хочете розмитнити вашу машину то вам доведеться заплатити мито-10% вартості машини приблизно 5.000 грн. +акцизний податок (пільгова ставка із застосуванням коефіцієнта 0,5) приблизно 28.000грн(1000$) і ПДВ-20%вартості машини приблизно 16.000грн.Виходить приблизно до 50.000грн.Це ще стільки само скільки ви заплатили за вашу машину коли її купите в Голандії.Виходить що ви даруєте державі таку саму машину яку викупили чи купите.Загальна сума виходить 100.000грн.=3.000 Євро.От і вирішуйте вигідно вам мати авто якому 13 років за три тисячі євро чи ні.
Олександру Показати IP 28 Листопада 2018 19:54
Звичайно є сенс,поки діє знижка 50%.Десь ще плюс 1000Євро з ПДВ,пенсійним,тобто 2,5 тис.Це вирішувати кожному індивідуально.Звичайно краще,якщо авто 7-10 років,але ж і вища початкова вартість.