Великдень без газу: у Луцьку гуртожиток відключили від постачання
Через несплату коштів квартино-експлуатаційною частиною на користь «Волиньгазбуду», від газопостачання відключили гуртожиток, що на вулиці Стрілецькій, 15.
В редакцію звернулись мешканці будинку, які повідомили, що їм без попередження відключили газопостачання, попри те, що сплачують за спожите блакитне паливо вони регулярно.
Мешканці кажуть, що вже звертались до начальника квартарно-експлуатаційної частини, проте той сказав, що «платити нічого не збирається». Натомість, у «Волиньгазі» їм пообіцяли знайти вирішення ситуації. Тому мешканці 5 квартир Великдень зустрічатимуть без газу.
У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини в «Волиньгазі» повідомили, що будинок отримує газ від експлуатаційної компанії, яка заборгувала «Волиньгазбуду» 700 тисяч гривень - за ці борги і відключили газ.
«Можливо, люди справно платили за спожиті послуги, проте, на рахунок «Волиньгазбуду» вони не поступали, тому мешканці могли стати заручниками ситуації», - кажуть у «Волиньгазі».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
В редакцію звернулись мешканці будинку, які повідомили, що їм без попередження відключили газопостачання, попри те, що сплачують за спожите блакитне паливо вони регулярно.
Мешканці кажуть, що вже звертались до начальника квартарно-експлуатаційної частини, проте той сказав, що «платити нічого не збирається». Натомість, у «Волиньгазі» їм пообіцяли знайти вирішення ситуації. Тому мешканці 5 квартир Великдень зустрічатимуть без газу.
У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини в «Волиньгазі» повідомили, що будинок отримує газ від експлуатаційної компанії, яка заборгувала «Волиньгазбуду» 700 тисяч гривень - за ці борги і відключили газ.
«Можливо, люди справно платили за спожиті послуги, проте, на рахунок «Волиньгазбуду» вони не поступали, тому мешканці могли стати заручниками ситуації», - кажуть у «Волиньгазі».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
:)
Показати IP
15 Квітня 2017 01:21
Чому люди дозволяють з себе лохів робити?
Фигвам
Показати IP
15 Квітня 2017 13:29
коментар було видалено
Споживач
Показати IP
15 Квітня 2017 15:37
Дозволили відключити,то страдайте.Відключення від газу-технологічний процес,якщо це багатоповерхівка.Чому не стали на захист своїх прав?А підключити також буде не просто.Думайте накінець головою.
Збитків на понад мільйон: на Волині майора підозрюють у недбалості при закупівлі харчів для військових
Сьогодні 17:33
Сьогодні 17:33
Збільшення виплат і справедлива ротація: луцькі депутати підготували звернення на підтримку війська
Сьогодні 17:16
Сьогодні 17:16
На Волині попрощалися з воїном Олександром Шевченком
Сьогодні 16:44
Сьогодні 16:44
Загорівся очерет: рятувальники загасили берег Світязю
Сьогодні 16:27
Сьогодні 16:27
ССО уразили два ключові заводи росіян поблизу Оренбурга
Сьогодні 16:11
Сьогодні 16:11
Сезонне явище: фахівці пояснили, чому після купання у Світязі може виникнути висип і свербіж
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Луцьк попрощався з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.