Великдень без газу: у Луцьку гуртожиток відключили від постачання
Через несплату коштів квартино-експлуатаційною частиною на користь «Волиньгазбуду», від газопостачання відключили гуртожиток, що на вулиці Стрілецькій, 15.
В редакцію звернулись мешканці будинку, які повідомили, що їм без попередження відключили газопостачання, попри те, що сплачують за спожите блакитне паливо вони регулярно.
Мешканці кажуть, що вже звертались до начальника квартарно-експлуатаційної частини, проте той сказав, що «платити нічого не збирається». Натомість, у «Волиньгазі» їм пообіцяли знайти вирішення ситуації. Тому мешканці 5 квартир Великдень зустрічатимуть без газу.
У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини в «Волиньгазі» повідомили, що будинок отримує газ від експлуатаційної компанії, яка заборгувала «Волиньгазбуду» 700 тисяч гривень - за ці борги і відключили газ.
«Можливо, люди справно платили за спожиті послуги, проте, на рахунок «Волиньгазбуду» вони не поступали, тому мешканці могли стати заручниками ситуації», - кажуть у «Волиньгазі».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
В редакцію звернулись мешканці будинку, які повідомили, що їм без попередження відключили газопостачання, попри те, що сплачують за спожите блакитне паливо вони регулярно.
Мешканці кажуть, що вже звертались до начальника квартарно-експлуатаційної частини, проте той сказав, що «платити нічого не збирається». Натомість, у «Волиньгазі» їм пообіцяли знайти вирішення ситуації. Тому мешканці 5 квартир Великдень зустрічатимуть без газу.
У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини в «Волиньгазі» повідомили, що будинок отримує газ від експлуатаційної компанії, яка заборгувала «Волиньгазбуду» 700 тисяч гривень - за ці борги і відключили газ.
«Можливо, люди справно платили за спожиті послуги, проте, на рахунок «Волиньгазбуду» вони не поступали, тому мешканці могли стати заручниками ситуації», - кажуть у «Волиньгазі».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
:)
Показати IP
15 Квітня 2017 01:21
Чому люди дозволяють з себе лохів робити?
Фигвам
Показати IP
15 Квітня 2017 13:29
коментар було видалено
Споживач
Показати IP
15 Квітня 2017 15:37
Дозволили відключити,то страдайте.Відключення від газу-технологічний процес,якщо це багатоповерхівка.Чому не стали на захист своїх прав?А підключити також буде не просто.Думайте накінець головою.
Розтрата понад 2 млн грн: ексдиректорку ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» відправили під домашній арешт
Сьогодні 21:17
Сьогодні 21:17
FT: Трампа надзвичайно вразили далекобійні удари України, і він погодився посилити санкції проти РФ
Сьогодні 20:58
Сьогодні 20:58
Охолодитися в спеку: у Луцьку запрацювали вуличні душі
Сьогодні 19:43
Сьогодні 19:43
Завтра Луцька громада прощатиметься з Героєм Юрієм Клевцем
Сьогодні 19:05
Сьогодні 19:05
У Луцьку нетверезий 19-річний водій на Mercedes наїхав на пішохідне огородження та втік
Сьогодні 18:46
Сьогодні 18:46
У Запоріжжі бомби впали на пляж, постраждали діти
Сьогодні 18:27
Сьогодні 18:27
На Волині під час купання загинув підліток
Сьогодні 18:08
Сьогодні 18:08

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.