USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Великдень у Луцьку відзначили етно-фестивалем

3 Травня 2016 16:27
Під звуки традиційних етнічних мотивів лучани стрічали третій день Світлого Воскресіння Христового.

Етно-фестиваль «Великдень у Луцьку» розпочався сьогодні, 3 травня, на Театральному майдані.

Лучан, які вирішили у вихідний день завітати на центральну площу міста, тішили співами й танцями творчі колективи міста.

Власне, дійство, на якому лучан та гостей міста знайомлять з українськими великодніми традиціями, святковими піснями та обрядами, уже стало традиційним.

Творчі колективи не лише зі сцени вітали лучан та гостей міста, а й залучали глядачів до святкувань.

Приміром, танець «Краков’як» виконували і глядачі, і танцівники творчих ансамблів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Лучаночка Показати IP 4 Травня 2016 22:23
Гарні забави! Чудово, що лучани навчилися культурно відпочивати.
бувалий там Показати IP 4 Травня 2016 22:38
Насправді було урочисто й цікаво. Виступали дітлахи, що найбільше потішило душі присутніх. Надзвичайно гарно.
Alex до бувалий там Показати IP 4 Травня 2016 23:12
Ще б написали про те, діти чиїх батьків там виступали. Не так діло гарно робиться, як казка пишеться.
Лучани Показати IP 4 Травня 2016 23:07
А які ансамблі виступали?
Анонім до Лучани Показати IP 7 Травня 2016 10:21
волинянка і волиняночка
місцева Показати IP 4 Травня 2016 23:09
Знаю точно. що з місцевих колективів була "Волиняночка". Як без неї?
Анонім до місцева Показати IP 7 Травня 2016 10:21
дякую
Andrij Показати IP 4 Травня 2016 23:18
Дітлахи насправді потішили. Дітей для таких публічних виступів відбирають дуже ретельно. Одним з критеріїїв є, власне, здібності дитини, а ще одним, неписаним, потаємним, але дієвим .... не буду тут писати і псувати постсвяткового настрою.
Ольга Показати IP 4 Травня 2016 23:39
Волиняночка хороший колектив, хоча видно, що діти мають різну підготовку. Але не все відразу. Молодці. Було гарно.
Марійка Показати IP 5 Травня 2016 14:23
Надзвичайно гарні були виступи. Чудово, що керівники ансамблів продовжують українські традиції і з малечку навчають їх дітей. Лучани своїм життям засвідчили потребу в відродженні української нації. побільше б таких заходів!
Юрій Показати IP 5 Травня 2016 15:18
Чудовий був концерт! Дзвінкі співи лунали на весь центр міста. Ось це і є справжнє свято. Доки лунає українська пісня, доти живим є наш Дух. Нехай він єднає українців лише у добрих думках та справах.
Володимир Показати IP 5 Травня 2016 15:36
Маленькі таланти порадували серця батьків та гостей свята. Такі заходи є обличчям нашого міста та культури лучан, візитівкою Луьцка. Це кроки моральності, національної гідності та духовності. Керівникам міста слід всіляко сприяти проведенню таких заходів, допомагаючи в організації та матеріальному забезпеченні. Саме такі урочистості наповнюють нашу ментальність спільними українськими цінностями та пріорітетами.
Тетяна Показати IP 5 Травня 2016 16:03
Молодці і діти і керивники ансамблів! Все було надзвичайно гарно - і гарні співи, і чудові танці, і яскраві кольори костюмів. А влад міста, насправді. повинна замислитись в кого і в що слід вкладати гроші. Ці діти - наше майбутнє, в якому нам жити.
Антоніна Показати IP 5 Травня 2016 21:08
Свято було цікавим та захоплюючим. Всі отримали багато позитиву!
Віка Показати IP 6 Травня 2016 22:05
Дуже гарно танцювали діти.