USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Верховна Рада хоче заборонити показ ЧС-2018 в Україні

14 Травня 2018 20:35
У Верховній Раді України зареєстрований законопроект про заборону трансляцій ЧС-2018, який відбудеться у Росії. Про це йдеться в проекті постанови на сайті українського парламенту, повідомляє ua-football.

Ініціаторами постанови є лідери «Радикальної партії» Олег Ляшко і партії «Самопоміч» Олег Березюк.

У пояснювальній записці до документа йдеться про те на трансляцію матчів чемпіонату світу повинен бути накладена заборона, щоб не допустити «популяризації в Україні країни-агресора».

Коли буде розглянуто даний законопроект поки що невідомо.

Нагадаємо, що чемпіонат світу пройде в Росії з 14 червня по 15 липня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анатоль_ Показати IP 14 Травня 2018 21:15
То нехорошо буде
Фіма до Анатоль_ Показати IP 14 Травня 2018 21:51
Повний маразм в половині народу супутникове т.в.і в 70% Інтернет нафіг те ут-1 ...
Цинік Показати IP 14 Травня 2018 22:06
Хай би ці "лідери" (чи яка там перша літера в слові), щоб не допустити «популяризації в Україні країни-агресора», вирішили питання з безробіттям і рівнем оплати праці. Щоб не доводилось їх співвітчизникам їздити в вищезгадану країну заробляти на життя.
фан Показати IP 14 Травня 2018 22:23
До чого тут популяризація країни агресора? Найсильніщі збірні світу грати будуть! Ляшко шукає найпростійший шлях піару! У інтернеті і так всі, кому цікаво, подивляться!
Не фан Показати IP 15 Травня 2018 07:24
Показ футбольних матчів з участю Росії заборонити тільки у груповому турнірі - далі всі матчі транслювати, бо Росія вище не пройде ! Ляшка відправити на Лужнікі нехай там дивиться і заплює сомєчками всі трибуни - хоч так насолить ворогу .
Лучанин Показати IP 15 Травня 2018 09:17
Хіба отакі політики зроблять в країні добробут?
анонім Показати IP 15 Травня 2018 11:29
займаються аби чим. аби не тим чим треба
Анонім Показати IP 15 Травня 2018 12:02
— Изя! Шо у вас в Украине происходит? — Сема, полный дурдом! Российские войска окружили украинскую воинскую часть и кричат: " Сдавайтесь! " А им оттуда отвечают: " Русские не сдаются! "