USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Відключення електроенергії у Луцьку й на Волині, 9 грудня

8 Грудня 2014 17:44
На восьми вулицях Луцька завтра не буде світла. Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради.

Окрім цього, як повідомили у «Волиньобленерго», завтра світло відключатимуть у населених пунктах області, згідно з графіком.

Отож, завтра, 9 грудня, в зв’язку з проведення ремонтних робіт на повітряній лінії від ТП №46 з 9:00 до 14:30 буде припинено електропостачання на вулиці Боженка, 1-19; 4-14.

Також у зв’язку з проведення ремонтних робіт на трансформаторних підстанціях буде відсутня електроенергія за такими адресами:

- Володимирська, 105-127 з 9:00 до 17:00 (ТП-459);

- Ковельська, 8-28 з 9:00 до 12:00 (ТП-231);

- Романюка; Б.Хмельницького, 36-38, 40а, 40б, 58, 58а, 60 з 13:00 до 17:00 (ТП-231);

- Червоного Хреста, 17; Володимирська, 2-12; Глінки, 1; Гребінки, 5-14; Ковельська, 61, 63 з 10:00 до 16:00 (ТП-146).

Окрім цього, ПАТ «Волиньобленерго» розмістило на своєму сайті інформацію про планові відключення споживачів від електроенергії у всіх населених пунктах області.

ДИВИТИСЬ ГРАФІК ВИМКНЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ У МІСТАХ І СЕЛАХ ВОЛИНІ НА 9 ГРУДНЯ

Нагадаємо, Кабінет міністрів вирішив продовжити дію постанови про надзвичайний стан в електроенергетиці ще на місяць.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
журналіст з Володими Показати IP 8 Грудня 2014 18:06
Шановні керівники області. Якось воно дуже дивно звучить " планові відключення споживачів від електроенергії у всіх населених пунктах області " на фоні чергової зрадницької угоди українського міністра енергетики Володимира Демчишина. Тобто підписано угоду з ереферією ( РФ) про імпорт електрики з РФ, і відповідно про забезпечення КРИМУ електрикою з українських станцій !! Парадоксальна ситуація - на Волині як і по всій Україні ( віялові чи там якісь бандитсько планово-позапланові ) відлючення, але зато Крим буде стабільно за МІЙ РАХУНОК , ЗА НАШІ ПОДАТКИ отримувати електроенергію Скажу так: ХТОСЬ в Уряді ДОГРАЄТЬСЯ!!! Терпіння може урватися !!!
Дончанин до журналіст з Володими Показати IP 8 Грудня 2014 18:19
Ты хотя бы научись разбираться в международных соглашениях. Ведь в данном случае, соглашение звучит следующим образом: "Россия согласна поставлять электроэнергию Украине, если Украина будет полностью обеспечивать электроэнергией Крым, а разницу между импортируемой и экспортируемой электроэнергией будет оплачивать." Так вот, вопрос на засыпку: Чем это соглашение не выгодно Украине?
Анонім до Дончанин Показати IP 8 Грудня 2014 18:21
Йди звідси, убоге!!! Знов виліз, брись!
Анонім до Анонім Показати IP 8 Грудня 2014 18:23
А что, правда глаза колет? поэтому и психуешь?
Света до журналіст з Володими Показати IP 8 Грудня 2014 19:28
коментар було видалено
титушко Показати IP 8 Грудня 2014 20:48
коментар було видалено
журналіст з Володими Показати IP 8 Грудня 2014 21:15
Шановний,на все що тепер діється в Україні ( війна, економічна криза, відповідно ціна валюти, паливних матеріалів, імпорт ел.енергії, вугілля, газу з Ереферії ,купа інших проблем ) відповім Вам хрестоматійним висловом - українською звучить приблизно так : НІЧОГО ОСОБИСТОГО , ТІЛЬКИ БІЗНЕС І НІЯКИХ МОРАЛЬНИХ ПЕРЕШКОД !" . Думаю, Ви мене правильно зрозуміли. Ок !!
титушко до журналіст з Володими Показати IP 8 Грудня 2014 21:35
коментар було видалено
журналіст з Володими Показати IP 8 Грудня 2014 21:41
Для особо тупо-непонятлівих. Не переймайтеся нашими національними проблемами. Вирішіть спочатку свої - ерефейські . А наші, українські -ми їх самі вирішемо. То ж повторю- " Радіостанція на бронепоїзді " Ок !!
титушко до журналіст з Володими Показати IP 8 Грудня 2014 21:55
Володя жгi мікрофон тільки для тебе.демократія єп .
Анонім Показати IP 8 Грудня 2014 22:34
Національними - це чиїми? Гройсмана, Гольцмана та ін.
Шон Капішон Показати IP 8 Грудня 2015 15:49
Запам'ятайте мене, в цій державі вже нічого доброго не буде. Корупція процвітає, можновладці диктують масово свої правила, люди бідніють. Людям вже не страшно вмирати, страшно жити, дивно лише одне, як люди зберігають оптимізм.